Ja? Van die kosten keek ik wel op, maar als het echt helpt is het het ook wel waard lijkt me. Ging je daardoor rustiger de bevalling in?quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 21:24 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Ja! Ik was in den haag bij Tigges.
Vond het wel fijn. Wel duur want niet vergoed door mijn verzekering, maar het was in die periode ook op persoonijk vlak heel goed voor me.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gelukkig dat je man kon wisselen. Ik kan in principe ook mijn eigen dagen indelen, maar alle vergaderingen etc vinden altijd plaats op maandag, dinsdag of donderdag dus het zou onhandig zijn als ik voor die dagen geen opvang zou kunnen hebben.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 15:32 schreef OliviaIsTaken het volgende:
[..]
Ja, bizar toch? Mijn man heeft die tijd zijn vrije dag omgewisseld dus het leverde geen problemen op, maar het is nu wel erg fijn dat het geregeld is. Heb jij de wijziging al aangevraagd op de opvang?
quote:Op woensdag 16 augustus 2017 06:25 schreef Flav het volgende:
Meld! Met baby uit de buik
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Van harte joh!
Let me see you stripped down to the bone
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |