Niet de enige. Howland Reed weet het ookquote:Op woensdag 9 augustus 2017 20:22 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
De enige die het weet is Bran. Die zal het Jon mogelijk vertellen, maar ik zie Jon er niet voor aan om dat vervolgens van de daken te schreeuwen. Hij heeft op dit moment meer aan het feit dat hij zogenaamd de zoon van Ned is.
Uiteindelijk zal het wel bekend worden want anders is dat plot een beetje nutteloos. Ik vraag me wel af hoe.
In de serie ook?quote:Op woensdag 9 augustus 2017 20:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Niet de enige. Howland Reed weet het ook
Was er wel bij in de flashback toch? Maar we hebben in de serie (nog) niet gezien dat hij ook heeft gezien wat er in de toren gebeurde. Maar neem aan dat hij het wel weet als Ned daar met baby Jon naar buiten komt gelopen.quote:
Interview met GRRM hierover.quote:Op dinsdag 8 augustus 2017 21:34 schreef Hazzard het volgende:
Even nog een kleine aftakking naar de boeken. Deze wil ik eigenlijk pas gaan lezen zodra ik zeker weet dat er ook een einde aan de boekenreeks komt en niet dat het laatste boek nooit verschenen is.
Nu is het in het tempo van schrijven flink achteruit gegaan door de boeken heen, maar momenteel laat het boek wel erg lang op zich wachten. Is er misschien iets bekend over of hij al flink wat materiaal voor het laatste boek heeft geschreven? Kan me voorstellen dat als je zo richting het einde gaat en de eindjes aan elkaar wilt breien, je soms ook al hoofdstukken/materiaal schrijft voor het laatste boek en deze misschien relatief sneller zal verschijnen?
Hij heeft gelijk dat hij het wel aan de lezers is verplicht om het af te schrijven ja. Die hebben hem groot gemaakt.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 21:02 schreef Pagan het volgende:
[..]
Interview met GRRM hierover.
https://winteriscoming.ne(...)ong-of-ice-and-fire/
Daarom. En die kraamverzorgsters in die toren weten het ook, maar geen idee wat Ned met hun gedaan heeft.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 21:00 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Was er wel bij in de flashback toch? Maar we hebben in de serie (nog) niet gezien dat hij ook heeft gezien wat er in de toren gebeurde. Maar neem aan dat hij het wel weet als Ned daar met baby Jon naar buiten komt gelopen.
Daarom voelt hij ook wel een gigantische druk om het best mogelijke einde te krijgen.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 21:10 schreef Het_Liegebeest het volgende:
[..]
Hij heeft gelijk dat hij het wel aan de lezers is verplicht om het af te schrijven ja. Die hebben hem groot gemaakt.
Maar of hij het uiteindelijk ook doet, we shall see.....
De fans van het eerste uur? Denk het niet hoor.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 21:11 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Daarom voelt hij ook wel een gigantische druk om het best mogelijke einde te krijgen.
Al vraag ik me nog af hoe populair die boekenreeks zal zijn zodra de serie is afgelopen en mensen het einde al kennen, dus veel mensen zullen dan ook wel klaar zijn met het verhaal.
Ja natuurlijk zijn er nog wel genoeg pure boekenfans zijn die het gaan lezen, maar veel mensen zullen ook wel afhaken omdat het zo lang duurde. En die weten dat zelfs als WoW dan uitkomt ze nog niet weten of het laatste deel ook uitkomt, dus of ze dan nog wel zin hebben om dat hele boek te lezen als ze niet zeker weten of er een einde komt.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 21:13 schreef Het_Liegebeest het volgende:
[..]
De fans van het eerste uur? Denk het niet hoor.
Die succes fans om ze zo maar even te noemen, die zullen vast wel afhaken.
En dan nog minder weten van het verhaal? Nee, natuurlijk lees je dat boek dan gewoon nogquote:Op woensdag 9 augustus 2017 21:15 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja natuurlijk zijn er nog wel genoeg pure boekenfans zijn die het gaan lezen, maar veel mensen zullen ook wel afhaken omdat het zo lang duurde. En die weten dat zelfs als WoW dan uitkomt ze nog niet weten of het laatste deel ook uitkomt, dus of ze dan nog wel zin hebben om dat hele boek te lezen als ze niet zeker weten of er een einde komt.
Dit inderdaad, het enige waarop je kunt hopen is dat hij deel 6 en 7 tegelijk schrijft of dusdanig veel heeft geschreven dat er een gedeelte al naar het 7e boek gaat. Maar dan nog is de kans klein dat het hem gaat lukken.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 21:21 schreef Momo... het volgende:
Ik heb zon gevoel dat alle 7 boeken er nooit komen tenminste niet geschreven door GRRM.
Ik kan me wel voorstellen dat je dat geen al te prettige gedachte vindt, beetje empathie kom op.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 21:24 schreef Kaneelstokje het volgende:
GRRM zelf vind het beledigend dat mensen speculeren over zijn dood.
Wat een kneus
Zou best kunnen dat hij zich 'vast' heeft geschreven met zoveel verhaallijnen en dat hij eigenlijk nu niet weet hoe hij er een goed einde aan kan koppelen zonder te veel dingen af te raffelen of onlogisch te maken.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 21:24 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Dit inderdaad, het enige waarop je kunt hopen is dat hij deel 6 en 7 tegelijk schrijft of dusdanig veel heeft geschreven dat er een gedeelte al naar het 7e boek gaat. Maar dan nog is de kans klein dat het hem gaat lukken.
Ja dat is in Highgardenquote:Op woensdag 9 augustus 2017 21:24 schreef murp het volgende:
Jaimy gaat toch nog niet dood, of hebben we dit stuke in de trailer al gezien?
Nou ja, is het toch ook?quote:Op woensdag 9 augustus 2017 21:24 schreef Kaneelstokje het volgende:
GRRM zelf vind het beledigend dat mensen speculeren over zijn dood.
Wat een kneus
Hij heeft het wettelijk laten bepalen, dat niemand zijn serie af mag maken na zijn dood. O.a vanwege wat er met Zelazny's serie is gebeurd.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 21:45 schreef Windhapper het volgende:
Heeft George eigenlijk kinderen die eventuele verdere publicaties na zijn dood tegen kunnen houden? (Zoals bij Tolkien geloof ik 't geval is.)
Dat Hodor stuk is bevestigd door GRRMquote:Op woensdag 9 augustus 2017 21:49 schreef Windhapper het volgende:
En wat denken jullie dat er nu in de show voorkomt wat door George aan D&D ingefluisterd is tijdens de gesprekken? Zoals bijvoorbeeld het Hodor "hold the door" verhaal.
Ja, hij heeft toch een aantal punten gegeven tijdens sitdowns? Dus zijn er nog meer dingen die nu in de show gebeuren waarvan we weten of vermoeden dat ze ook in de boeken terug zullen komen? Dragonglass cave op Dragonstone met muurtekeningen van CotF misschien?quote:Op woensdag 9 augustus 2017 21:49 schreef Momo... het volgende:
[..]
Dat Hodor stuk is bevestigd door GRRM
Sowieso het hele einde. Verder weet niemand precies wat de verschillen gaan zijn met de boeken totdat die uitkomen.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 21:52 schreef Windhapper het volgende:
[..]
Ja, hij heeft toch een aantal punten gegeven tijdens sitdowns? Dus zijn er nog meer dingen die nu in de show gebeuren waarvan we weten of vermoeden dat ze ook in de boeken terug zullen komen? Dragonglass cave op Dragonstone met muurtekeningen van CotF misschien?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |