Denk het niet, anders had die zich ook wel monumentaal hard laten uitzakken toen ie zag dat ie kansloos was voor de sprint.quote:Op maandag 7 augustus 2017 18:24 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Die kunnen nog wel meedoen om ritwinst ja, al vraag ik me af hoe gemotiveerd Kittel is.
Doe maar niet.quote:Op maandag 7 augustus 2017 16:37 schreef Columbiafan het volgende:
Ze moeten Bauhaus nu wel serieus nemen bij Sunweb en die goed omringen, gaat een prima sprinter worden.
hebben ze een hotseat? Met een beetje pech mag hij 3 uur in de hotseat gaan zitten danquote:Op maandag 7 augustus 2017 20:13 schreef Columbiafan het volgende:
Ik ben groot fan van Tom, maar dit vind ik toch een beetje matig.
Je kunt het ook slim noemen.quote:Op maandag 7 augustus 2017 20:13 schreef Columbiafan het volgende:
Ik ben groot fan van Tom, maar dit vind ik toch een beetje matig.
Denk dat hij er voor het begin van de tv-uitzending sowieso nog niet hoeft te gaan zittenquote:Op maandag 7 augustus 2017 21:20 schreef komrad het volgende:
[..]
hebben ze een hotseat? Met een beetje pech mag hij 3 uur in de hotseat gaan zitten dan
Waarom is het van Tom Dumoulin matiger dan van Brändle, Küng, Van Emden, Dowsett of Bodnar?quote:Op maandag 7 augustus 2017 20:13 schreef Columbiafan het volgende:
Ik ben groot fan van Tom, maar dit vind ik toch een beetje matig.
Eens, op een vlakke tijdrit van 9 km is hij doorgaans niet per se sterker dan de vijf die ik hierboven noemde. Maar je weet maar nooit natuurlijk.quote:Op maandag 7 augustus 2017 22:26 schreef komrad het volgende:
Ik denk trouwens niet dat Tom morgen zomaar gaat winnen, is wat te kort voor hem
Dat is het zeker niet, maar Tom is een groot kampioen, de verwachtingen liggen dan wat hoger. Tuurlijk is het slim, maar voor de fans is dit best wel matig.quote:Op maandag 7 augustus 2017 22:34 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Waarom is het van Tom Dumoulin matiger dan van Brändle, Küng, Van Emden, Dowsett of Bodnar?
Overigens zaterdag ga ik denk ik Houffalize in en dan op eindklim staan. Tweetal jaren geleden ook geweest. Als ik me niet vergis zie ik ze dan een keer of drie.quote:Op maandag 7 augustus 2017 22:20 schreef Sjoerd102 het volgende:
Overigens vandaag 0 valpartijen. En dan de Belgen klagen dat de Nederlandse wegen zo onveilig zijn om te koersen. De meeste (en zwaarste valpartijen) vinden in Eneco Tour altijd op Belgisch grondgebied plaats.
volgens mij 2 lokale lussen. Ik kijk nog even bij stavelot (bij bevoorrading) dan stukje achter bezemwagen aan om vervolgens autosnelweg te pakken naar houffalize. Ze finishen overigens onderaan de cote de Saint roch. Niet eropquote:Op dinsdag 8 augustus 2017 09:44 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Overigens zaterdag ga ik denk ik Houffalize in en dan op eindklim staan. Tweetal jaren geleden ook geweest. Als ik me niet vergis zie ik ze dan een keer of drie.
Volgens buienradar wordt het tussen 12 en 13u30 ook niet droog, dus geen droog wegdek voor de eerste starters (vanaf 13u28).quote:
quote:Op dinsdag 8 augustus 2017 11:00 schreef showtimer het volgende:
[..]
Volgens buienradar wordt het tussen 12 en 13u30 ook niet droog, dus geen droog wegdek voor de eerste starters (vanaf 13u28).
Wel een redelijke faal van Tony en Nils om 100 en 101ste te worden dan.quote:Kurios war übrigens, dass die Zeitfahrer wie Tony oder Nils Politt das Ziel hatten, möglichst weit hinten zu finishen, ohne aber Zeit zu verlieren. Grund: Das Zeitfahren am Dienstag geht um 13.30 Uhr los und ab 15 Uhr soll es regnen. Deshalb sollten die guten Zeitfahrer heute möglichst weit hinten landen, um morgen (Dienstag) möglichst früh starten und noch im Trockenen fahren können.
Maar ze hebben (waarschijnlijk) nog altijd veel betere omstandigheden dan de latere starters..quote:Op dinsdag 8 augustus 2017 11:00 schreef showtimer het volgende:
[..]
Volgens buienradar wordt het tussen 12 en 13u30 ook niet droog, dus geen droog wegdek voor de eerste starters (vanaf 13u28).
Nog steeds mad over de overwinning van Dylan in de Tourquote:Op maandag 7 augustus 2017 16:29 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Waar Groenewegen vervolgens niet overheen kan komen.
Dit vind ik echt onzinnig; volkomen begrijpelijk dat een topsporter zoiets doet voor een overwinning. Het omgekeerde zou ik veel erger vinden, je kansen op winst verkleinen op het publiek te pleasen.quote:Op maandag 7 augustus 2017 23:28 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Dat is het zeker niet, maar Tom is een groot kampioen, de verwachtingen liggen dan wat hoger. Tuurlijk is het slim, maar voor de fans is dit best wel matig.
Men ging uit van droog versus nat, dan is het nu al iets gelijkwaardiger. Bui is qua intensiteit momenteel wel al redelijk ingekakt zo te zien.quote:Op dinsdag 8 augustus 2017 11:49 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Maar ze hebben (waarschijnlijk) nog altijd veel betere omstandigheden dan de latere starters..
Maar goed, dat werd in Düsseldorf ook gezegd en uiteindelijk klopte daar ook weinig van.
Huh, dat met de wind kan toch niet serieus zijn?twitter:Hansrug twitterde op dinsdag 08-08-2017 om 13:13:27Het begint langzaamaan te regenen in Voorburg en de wind steekt wat op. Bij 5 Bft wordt tijdrit stilgelegd en later hervat. @BinckBankTour reageer retweet
quote:Demol furieus over tijdritparcours BinckBank Tour: “Dit is schandalig”
Deze namiddag staat in het Nederlandse Voorburg een individuele tijdrit van 9 kilometer in de BinckBank Tour op het programma. Dirk Demol, ploegleider van Trek-Segafredo, is absoluut niet te spreken over het parcours.
“Ik ben bijzonder ontgoocheld in dit parcours”, begon een furieuze Demol zijn betoog. “Dit rondje is echt schandalig: 9 kilometers vol bochten, verkeersdrempels en klinkers... Nauwelijks stukken waar je vol door kan gaan. Er zijn zelfs bochten met klinkers waar het gras doorgroeit. Ik vind het onbegrijpelijk dat zo’n parcours wordt goedgekeurd. Ik weet dat men maanden op voorhand die omloop komt controleren. Dit is toch WorldTour? Hier gaan straks ongelukken gebeuren. Matthias Brändle, één van onze renners, is al gevallen tijdens de verkenning. Maar daar heeft mijn kritiek niets mee te maken. Ook als dat niet zou gebeurd zijn, zou ik boos zijn geweest. Enfin, wie straks het meeste risico’s durft nemen zal winnen.
ga je schamen, ga je schamen, ga je schamen, waardeloos, waardeloos, waardeloos, slechte ploegquote:
Ik mag hopen van niet, we naderen zo onderhand het punt dat ik als recreatieve fietser nog langer doorfiets dan die verwende profs die bij een beetje regen of wind al weigeren te fietsenquote:Op dinsdag 8 augustus 2017 13:19 schreef showtimer het volgende:
Huh, dat met de wind kan toch niet serieus zijn?twitter:Hansrug twitterde op dinsdag 08-08-2017 om 13:13:27Het begint langzaamaan te regenen in Voorburg en de wind steekt wat op. Bij 5 Bft wordt tijdrit stilgelegd en later hervat. @BinckBankTour reageer retweet
quote:
twitter:KraaijeveldM twitterde op dinsdag 08-08-2017 om 13:26:22Tom Dumoulin warmt op. 'Als hij nog meer afvalt, ligt hij in zijn kist', zegt iemand in het publiek. @BinckBankTour https://t.co/BbeX7VebMy reageer retweet
Denk het wel eigenlijk (tenzij het echt heel gevaarlijk is). Denk dat hij dit rondje heel graag een keer wil winnen, zeker omdat het al meerdere keren misging..quote:Op dinsdag 8 augustus 2017 13:32 schreef Dale__Cooper het volgende:
Ik verwacht er overigens weinig van. Regen, technisch, kort. Kan mij niet voorstellen dat Dumoulin zich hier gaat smijten.
Sybrand staat scherp.twitter:BinckBankTour twitterde op dinsdag 08-08-2017 om 13:10:21Topformatie! Sybrand van Haersma Buma, @gertjakobs64 en Frits Wester aan de start van de BinckBank TeamTijdrit in… https://t.co/8gEhsqBI0m reageer retweet
Het zijn me wel doorzetters hoor, die wielrennersquote:De weerberichten voorspellen niet veel goeds voor de tijdrit in de BinckBank Tour. Het KNMI heeft voor vanmiddag code geel afgegeven vanwege de verwachte harde regen en onweer. In samenspraak met rennersvakbond probeert de organisatie daar nu al rekening mee te houden. Als de windkracht boven de vijf beaufort komt, is het plan om de rit tegen de klok zelfs te onderbreken.
De organisatie heeft verschillende voorzorgsmaatregelen genomen om de veiligheid van de renners te waarborgen in het geval de wedstrijd gewoon doorgaat. Zo zullen de dranghekken op belangrijke punten geen spandoeken bevatten. Bovendien worden de bogen op het parcours op veiligere plekken geplaatst.
De klassementsrenners in de BinckBank Tour hielden gisteren al rekening met het slechte weer. De grote namen eindigden maandag massaal achterin het peloton om vandaag zo vroeg mogelijk van start te kunnen gaan.
twitter:BinckBankTour twitterde op dinsdag 08-08-2017 om 13:41:21.@pietallegaert set the first time: 11:56 #BinckBankTour https://t.co/4judeQhS1O reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |