Ze geven wel aanleiding ervoor om constant een excuus te verzinnen waarom het goed is voor Nederland om voor goedheiligman te spelen over de rug van het eigen volk terwijl het merendeel het wel gehad heeft met die knufffelpraktijkenquote:Op dinsdag 1 augustus 2017 13:20 schreef Firewarrior het volgende:
[..]
Dus dankzij hun worden dit soort kwaliteitstopics geopend? Het is maar de vraag of zij er echt iets mee te maken hebben.
Edit: laat maar, fuck it I'm outquote:Op dinsdag 1 augustus 2017 13:26 schreef bijstandboy het volgende:
[..]
Ze geven wel aanleiding ervoor om constant een excuus te verzinnen waarom het goed is voor Nederland om voor goedheiligman te spelen over de rug van het eigen volk terwijl het merendeel het wel gehad heeft met die knufffelpraktijken
Welke knuffelpraktijken? Ik heb het gehad met die vuile sjw's, ze moeten nou eens hun bek houden en stoppen met het maken van sjw films.quote:Op dinsdag 1 augustus 2017 13:26 schreef bijstandboy het volgende:
[..]
Ze geven wel aanleiding ervoor om constant een excuus te verzinnen waarom het goed is voor Nederland om voor goedheiligman te spelen over de rug van het eigen volk terwijl het merendeel het wel gehad heeft met die knufffelpraktijken
Ja en je kunt ook net zo makkelijk een artikel vinden over mensen die het daar niet mee eens zijn.quote:Op dinsdag 1 augustus 2017 12:51 schreef Firewarrior het volgende:
Die bronnen heb ik niet zo bij de hand, maar je kunt makkelijk een artikel op internet vinden waarin mensen janken dat 50% van de mensen op de werkplek vrouwelijk moet zijn. Of iig aan de top van het bedrijf.
Doe er maar eens onderzoek naar hoe het precies zit. Er zijn zo veel mensen die het roepen dat het straks misschien nog ingevoerd wordt ook. Kijk maar naar de geschiedenis van het feminisme.quote:Op dinsdag 1 augustus 2017 13:30 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Ja en je kunt ook net zo makkelijk een artikel vinden over mensen die het daar niet mee eens zijn.
Nogal waardeloze beredenering dus.
-opsporing verzochtquote:
Ja, dit is dus niets anders dan een drofredenering hèquote:Op dinsdag 1 augustus 2017 13:31 schreef Firewarrior het volgende:
[..]
Doe er maar eens onderzoek naar hoe het precies zit. Er zijn zo veel mensen die het roepen dat het straks misschien nog ingevoerd wordt ook. Kijk maar naar de geschiedenis van het feminisme.
Die beweringen dat vluchtelingen een veilige thuishaven verdienen en hier welkom zijn om vervolgens als legbatterijen 8 blagen bij elkaar te neuqen om lekker te kunnen profiteren van de sociale voorzieningen zoals kinderbijslag en andere schnabbels die hun in de schoot geworpen krijgen, maar jan piet en kees kunnen dood neervallen als ze een aanvraag indienen voor bijzondere bijstandquote:Op dinsdag 1 augustus 2017 13:27 schreef Firewarrior het volgende:
[..]
Welke knuffelpraktijken? Ik heb het gehad met die vuile sjw's, ze moeten nou eens hun bek houden en stoppen met het maken van sjw films.
Ik heb hem al onderbouwt in mijn vorige post. Wat wil je nu nog meer? Is het niet duidelijk wat ik bedoel?quote:Op dinsdag 1 augustus 2017 13:34 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Ja, dit is dus niets anders dan een drofredenering hè(verplaatsen van de bewijslast)
Jij maakt een claim, zorg dan ook dat je die kunt onderbouwen
Idd, toch nog iemand die het snapt. Wat was de edit btw?quote:Op dinsdag 1 augustus 2017 13:35 schreef bijstandboy het volgende:
[..]
Die beweringen dat vluchtelingen een veilige thuishaven verdienen en hier welkom zijn om vervolgens als legbatterijen 8 blagen bij elkaar te neuqen om lekker te kunnen profiteren van de sociale voorzieningen zoals kinderbijslag en andere schnabbels die hun in de schoot geworpen krijgen, maar jan piet en kees kunnen dood neervallen als ze een aanvraag indienen voor bijzondere bijstand
meneer spelfoutquote:Op dinsdag 1 augustus 2017 13:37 schreef Firewarrior het volgende:
[..]
Idd, toch nog iemand die het snapt. Wat was de edit btw?
quote:Op dinsdag 1 augustus 2017 13:32 schreef bijstandboy het volgende:
[..]
-opsporing verzocht
-aanrandingen
-uitslag verkiezen (pvv)
-urgenties voor woonruimte
-toeslagen opstrijken
-taalachterstand
-pardonregeling
-europese unie
-terreurdreiging
maar vooral vvd blijven stemmen en massaal op facebook gaan piepen
Het zijn trouwens niet eens echt vluchtelingen.quote:Op dinsdag 1 augustus 2017 13:35 schreef bijstandboy het volgende:
[..]
Die beweringen dat vluchtelingen een veilige thuishaven verdienen en hier welkom zijn om vervolgens als legbatterijen 8 blagen bij elkaar te neuqen om lekker te kunnen profiteren van de sociale voorzieningen zoals kinderbijslag en andere schnabbels die hun in de schoot geworpen krijgen, maar jan piet en kees kunnen dood neervallen als ze een aanvraag indienen voor bijzondere bijstand
Je gaf nota bene toe dat je geen bron hadquote:Op dinsdag 1 augustus 2017 13:36 schreef Firewarrior het volgende:
Ik heb hem al onderbouwt in mijn vorige post.
Je hebt ook niet altijd een bron nodig om iets te onderbouwen. Ik heb jou nog nooit een bron zien posten, en ik zie zelden iemand op dit forum een bron posten. (Heb ik volgens mij zelfs nog nooit gezien.)quote:Op dinsdag 1 augustus 2017 13:40 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Je gaf nota bene toe dat je geen bron had
Dan heb je een verkeerd beeld van mijn ideologische standpunten.quote:Op dinsdag 1 augustus 2017 13:43 schreef Hexagon het volgende:
Waarom bekeer je je niet gewoon tot de islam Firewarrior, die lijken meer op jou dan je denkt
Dit.quote:Op dinsdag 1 augustus 2017 13:43 schreef Hexagon het volgende:
Waarom bekeer je je niet gewoon tot de islam Firewarrior, die lijken meer op jou dan je denkt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |