SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Neem het hem niet kwalijk. Zijn e-mails zitten ook op de PS serverquote:
Fietsen en playstationquote:Op vrijdag 28 juli 2017 12:07 schreef Maraca het volgende:
[..]
Neem het hem niet kwalijk. Zijn e-mails zitten ook op de PS server
Uiteraardquote:Op vrijdag 28 juli 2017 12:11 schreef Puk1234 het volgende:
[..]
Mag ik ook in termijnen betalen... elke maand 1 euro
Spoilers ?quote:
quote:Op vrijdag 28 juli 2017 12:38 schreef Dopekoe het volgende:
[..]
Spoilers ?
De quarantaine zones zijn algemeen bekend dat ze erin zitten ?
En dat de stad leeg is weet ik niet eens of dat overal het geval is, toen ik terugging naar de tower leek dat alleen het geval...
Gezien het feit dat ik nog tonnen aan sidequests te doen heb na het verhaal uitgespeeld te hebben lijkt me niet dat de stad daadwerkelijk leeg is.
Zeer goede gamequote:Op vrijdag 28 juli 2017 13:53 schreef Puk1234 het volgende:
Me gisteren ook erg vermaakt met dying light... wat ouder maar geeft nog steeds voldoening
Een game die naar 1 frame per minuut dropt kan je geen "gezeik om fps drops noemen".quote:Op vrijdag 28 juli 2017 13:49 schreef budvar het volgende:
Schijnt dat er wel betere ps plus games komen,iig al wel zin in just cause 3. Dat gezeik om framedrops zal me aan mijn reet roesten
Wat is t probleem? Hij heeft 0 spoilers gegeven. Quarantaine zones zitten door heel de stad en de zombies blijven gewoon na t uitspelen.quote:
Heb hem net 2 dagen maar echt tevreden voor 20 euries..quote:Op vrijdag 28 juli 2017 14:25 schreef Dopekoe het volgende:
[..]
Zeer goede game
Ben benieuwd of die gratis DLC bedoeld is voor het origineel of voor the following.
Helaas zijn het alleen maar updates voor de multiplayer.quote:Op vrijdag 28 juli 2017 14:48 schreef Puk1234 het volgende:
Gvd DOOM updates gedownload 22 gb.. uur gewacht.. en nou kan ik de updates niet instaleren..zegt die.. er is een fout opgetreden. Aan het geheugen kan niet liggen heb nog 100 gb vrij op me schijf wtf
Nadat ik hem kocht heb ik hem 2,5 jaar niet aangeraakt....quote:Op vrijdag 28 juli 2017 14:32 schreef Puk1234 het volgende:
[..]
Heb hem net 2 dagen maar echt tevreden voor 20 euries..
De laatste 4 dlc's zijn alleen maar outfits en wapens.. en die nieuwe gratis dlc krijg je volgends mij ook bij orignal ed.. tenminste wat ik gisteren ergens las
Inmiddels 170gb vrij gemaakt.. nog steeds dezelfde foutmeldingquote:Op vrijdag 28 juli 2017 14:54 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Helaas zijn het alleen maar updates voor de multiplayer.
Je moet altijd nog 50gb over houden, is heel irritant
Is ook de reden dat ik doom bijna nooit erop zet, het spel is belachelijk groot en nu wordt je ook verplicht om die MP DLC te installeren
Na 2x herstarten pakt die hem ineens...quote:Op vrijdag 28 juli 2017 14:58 schreef Puk1234 het volgende:
[..]
Inmiddels 170gb vrij gemaakt.. nog steeds dezelfde foutmelding
Joh laat ze lekker. Er komen geeneens games uit voor dat ding.quote:Op vrijdag 28 juli 2017 15:00 schreef VelitoX het volgende:
Leuk hoor die xbox fanboys die door die prijsverhoging playstation spelers gaan zitten uitlachen...
Xbox live gold is al een tijd 60 euro........
Boeiendquote:Op vrijdag 28 juli 2017 14:30 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Een game die naar 1 frame per minuut dropt kan je geen "gezeik om fps drops noemen".
Dat is een defecte game.
Kijk vanaf 1.30
Ja joh, speelgenot als je game vastloopt. Geweldige toevoeging aan ps+.quote:
Is dit bij iedereen?quote:Op vrijdag 28 juli 2017 15:38 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Ja joh, speelgenot als je game vastloopt. Geweldige toevoeging aan ps+.
Mensen zullen het zelf wel ervaren.
Yup, alleen sommige mensen claimen er geen last van te hebben, maar je kan honderden filmpjes ervan terug vinden, ook Digital Foundry die tests heeft gedaan.quote:Op vrijdag 28 juli 2017 15:39 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Is dit bij iedereen?
Was best enthousiast toen ik zag dat we hem volgende week gratis kunnen downloaden, maar dit is wel ruk
Na zo een lange tijd vind ik het prima kunnen wat hij zei... Als je niets wil lezen over games kan je ze of gaan spelen of gewoon niets lezenquote:
Xnox fanbois zijn ook triest volkquote:Op vrijdag 28 juli 2017 15:00 schreef VelitoX het volgende:
Leuk hoor die xbox fanboys die door die prijsverhoging playstation spelers gaan zitten uitlachen...
Xbox live gold is al een tijd 60 euro........
Daarnaast was het echt 0,0 spoilers.quote:Op vrijdag 28 juli 2017 16:04 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Na zo een lange tijd vind ik het prima kunnen wat hij zei... Als je niets wil lezen over games kan je ze of gaan spelen of gewoon niets lezen
fixedquote:
Degene boven normalquote:Op vrijdag 28 juli 2017 16:36 schreef Puk1234 het volgende:
Gestart op hardcore.. fckng hell is haast niet te doen... op welke graad hebben jullie hem gespeeld?
Das hardcore..quote:
Heb hier helaas geen invloed op.quote:Op vrijdag 28 juli 2017 17:28 schreef Notorious_Roy het volgende:
20% meer per jaar en dan games toevoegen die voor geen meter lopen#sonyfail
Typisch weer.
Nee zodra je met een apperaat inlogd word je meteen op het andere uitgelogd... tegelijk kan nietquote:Op vrijdag 28 juli 2017 20:00 schreef Dopekoe het volgende:
Ff een vraagje van andere aard.
Ik heb een ps4 een een ps3 die ook nog regelmatig aan gaat. Nu heb ik deze week met internet verbonden en wil ik met hetzelfde ps plus account inloggen als op m'n ps4.
Kan ik tegelijk op beide ingelogd zijn?
Ik ben op de helft.. vanwegen nieuwe games eigenlijk ff links laten liggen.. maar nog steeds onder de indrukquote:Op zaterdag 29 juli 2017 00:16 schreef RedemptioN het volgende:
Zo. Until Dawn uitgespeeld....niet zo best gedaan :p, maar wat een gruwelijk spel!
Mooie is met een ps camera aangesloten, kun je je jumpscares allemaal terug zien ^^quote:Op zaterdag 29 juli 2017 00:17 schreef Puk1234 het volgende:
[..]
Ik ben op de helft.. vanwegen nieuwe games eigenlijk ff links laten liggen.. maar nog steeds onder de indruk
vergelijkbaarquote:Op zaterdag 29 juli 2017 00:22 schreef RedemptioN het volgende:
[..]
Mooie is met een ps camera aangesloten, kun je je jumpscares allemaal terug zien ^^
Hoe moet ik resident evil 7 hiermee vergelijken? Zelfde niveau qua horror of erger? Met VR uiteraard :p
Je hoeft niet bij te betalen, zou lekker worden. Het is een soort prepaid dus je zit goed t/m januari.quote:Op zaterdag 29 juli 2017 11:27 schreef Paul het volgende:
Hoe zit dat nou precies met het nieuwe tarief? Ik heb voor een jaar betaald tm januari 2018 volgens mij, ga ik dan pas volgend jaar dat nieuwe tarief betalen? Of moet ik bijbetalen?
Ok thx!quote:Op zaterdag 29 juli 2017 11:31 schreef 2dope het volgende:
[..]
Je hoeft niet bij te betalen, zou lekker worden. Het is een soort prepaid dus je zit goed t/m januari.
Dat zou pas een actie zijnquote:Op zaterdag 29 juli 2017 11:31 schreef 2dope het volgende:
[..]
Je hoeft niet bij te betalen, zou lekker worden. Het is een soort prepaid dus je zit goed t/m januari.
Ik zeg doenquote:Op zaterdag 29 juli 2017 16:26 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Degene die in de eerste helft van september vraagt of de PS+ nog ergens in de aanbieding is die krijgt een permban voor deze reeks, afgesproken?
quote:Op zaterdag 29 juli 2017 11:27 schreef Paul het volgende:
Hoe zit dat nou precies met het nieuwe tarief? Ik heb voor een jaar betaald tm januari 2018 volgens mij, ga ik dan pas volgend jaar dat nieuwe tarief betalen? Of moet ik bijbetalen?
Je krijgt binnenkort nog een naheffingquote:Op zaterdag 29 juli 2017 11:27 schreef Paul het volgende:
Hoe zit dat nou precies met het nieuwe tarief? Ik heb voor een jaar betaald tm januari 2018 volgens mij, ga ik dan pas volgend jaar dat nieuwe tarief betalen? Of moet ik bijbetalen?
Gewoon een naheffing. heel normaal toch ?quote:Op zaterdag 29 juli 2017 11:27 schreef Paul het volgende:
Hoe zit dat nou precies met het nieuwe tarief? Ik heb voor een jaar betaald tm januari 2018 volgens mij, ga ik dan pas volgend jaar dat nieuwe tarief betalen? Of moet ik bijbetalen?
Naar mijn weten is er niks op de PS4 wat enigzins in de buurt komt van Mario kart.quote:Op zaterdag 29 juli 2017 20:53 schreef H0D3NPYL het volgende:
Ik zoek een spelletje wat ietwat op Mario Kart lijkt voor de ps4. Of een ander leuk online spel wat downloadbaar is
Dan zou ik maar helemaal geen xbox gaab spelen...quote:Op zaterdag 29 juli 2017 22:15 schreef HansvanOchten het volgende:
[..]
Naar mijn weten is er niks op de PS4 wat enigzins in de buurt komt van Mario kart.
Wipeoutquote:Op zaterdag 29 juli 2017 20:53 schreef H0D3NPYL het volgende:
Ik zoek een spelletje wat ietwat op Mario Kart lijkt voor de ps4. Of een ander leuk online spel wat downloadbaar is
Die is er al hoor?quote:Op zondag 30 juli 2017 03:23 schreef Puk1234 het volgende:
[..]
Komt binnekort nieuwe versie van naar ps4
vraag het aan sony, wij kunnen hier alleen maar vage antwoorden verzinnen dat het nu opeens 10 maanden kaarten worden of zo.quote:Op zondag 30 juli 2017 10:53 schreef PirE het volgende:
Zal wel een domme vraag zijn maar ik heb nog 2 kaarten voor een jaar PS Plus liggen. Moet ik die nu gelijk activeren of kan ik ook gewoon wachten (heb nog tot eind oktober ofzo)?
Het worden 10 maanden kaartenquote:Op zondag 30 juli 2017 10:53 schreef PirE het volgende:
Zal wel een domme vraag zijn maar ik heb nog 2 kaarten voor een jaar PS Plus liggen. Moet ik die nu gelijk activeren of kan ik ook gewoon wachten (heb nog tot eind oktober ofzo)?
Kan allebei, maakt helemaal niks uit eigenlijkquote:Op zondag 30 juli 2017 10:53 schreef PirE het volgende:
Zal wel een domme vraag zijn maar ik heb nog 2 kaarten voor een jaar PS Plus liggen. Moet ik die nu gelijk activeren of kan ik ook gewoon wachten (heb nog tot eind oktober ofzo)?
Zou goed zijn. Je moet gek zijn om per maand te willen betalen los van ps plus, voor wat oude gamesquote:Op zondag 30 juli 2017 11:09 schreef DKUp het volgende:
Er is gerucht over de toevoeging van PS Now in een PS Plus abonnement
Ja maar wel 4k en 60fpsquote:Op zondag 30 juli 2017 10:17 schreef DKUp het volgende:
Een remaster van een remaster plus een remaster van een PS Vita deel.
Al op de PS3 en PS Vita gespeeld.
Dat zou het geheel wel wat interessanter maken. Ik verwacht echter niet dat Sony het complete PS+ én PSNow pakket voor 60 euro per jaar gaat aanbieden. Zal eerder PS++ worden voor 100 euro ofzo.quote:Op zondag 30 juli 2017 11:09 schreef DKUp het volgende:
Er is een gerucht over de toevoeging van PS Now in een PS Plus abonnement
en dan heeft usa zeker weer een veel groter aanbod?quote:Op zondag 30 juli 2017 12:24 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Dat zou het geheel wel wat interessanter maken. Ik verwacht echter niet dat Sony het complete PS+ én PSNow pakket voor 60 euro per jaar gaat aanbieden. Zal eerder PS++ worden voor 100 euro ofzo.
Dat sowieso.quote:Op zondag 30 juli 2017 12:33 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
en dan heeft usa zeker weer een veel groter aanbod?
Ik had jou wel slimmer verwachtquote:Op zondag 30 juli 2017 13:24 schreef RickoKun het volgende:
Maar negertjes en kaukasiërs, als ik nu ps+ voor een jaar koop dan gaat me dat niet retro actief merr geld kosten toch? Mijn kinderen?
Niet? Dan heeft mijn lokale AH wat uit te leggenquote:Op zondag 30 juli 2017 13:30 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik had jou wel slimmer verwacht
Als jij iets in de aanbieding koopt tijdens de hamsterweken bij Albert Heijn hoef je de week erna toch ook niet twee kwartjes extra neer te leggen omdat de Doritos weer duurder zijn geworden?
Ik ben brak.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:30 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik had jou wel slimmer verwacht
Als jij iets in de aanbieding koopt tijdens de hamsterweken bij Albert Heijn hoef je de week erna toch ook niet twee kwartjes extra neer te leggen omdat de Doritos weer duurder zijn geworden?
Dying Lightquote:Op zondag 30 juli 2017 15:35 schreef DKUp het volgende:
Vriendjes en vriendinnetjes, Dying Light Enhanced Edition of Titanfall 2?
Titanfall 2quote:Op zondag 30 juli 2017 15:35 schreef DKUp het volgende:
Vriendjes en vriendinnetjes, Dying Light Enhanced Edition of Titanfall 2?
Probeer eens chromatic abberation en film grain uit te zetten? En de fov hoger als dat kan.quote:Op zondag 30 juli 2017 15:41 schreef Scrummie het volgende:
Ik heb vanmiddag weer een poosje Dyling Light gespeeld maar ik weet weer waarom ik ermee gekapt ben. Oh de motion sickness. Half uurtje gespeeld vanmiddag rond een uur of 1, en ben er nu nog helemaal raar van. Echt heel matig.
Thanksquote:Op zondag 30 juli 2017 15:49 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Probeer eens chromatic abberation en film grain uit te zetten? En de fov hoger als dat kan.
En zorgen dat je altijd een wit puntje in t midden hebt
Hoever zat je van je scherm af?quote:Op zondag 30 juli 2017 15:53 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Thanks. Zal dit eens proberen. Maar niet meer vandaag, heb er even geen trek meer in
2 meter ofzo, zal ook wel niet helpen. Maar heb er al 'last van' sinds Duke Nukem 3D, ben er wat gevoelig voor geloof ik.quote:
Ik had het pas geleden ook met FC3 en achteruit gaan hielp wel.. Maar ik zat op de pc dus je heb maar weinig ruimte om te bewegenquote:Op zondag 30 juli 2017 16:16 schreef Scrummie het volgende:
[..]
2 meter ofzo, zal ook wel niet helpen. Maar heb er al 'last van' sinds Duke Nukem 3D, ben er wat gevoelig voor geloof ik.
Dying Light voor mij zeker te weten. Heb niks met shooters en Dying Light is echt super leuk om met 4 man online te spelen.quote:Op zondag 30 juli 2017 15:35 schreef DKUp het volgende:
Vriendjes en vriendinnetjes, Dying Light Enhanced Edition of Titanfall 2?
Kan ook zijn dat je slechte ogen hebt en geen bril draagt... draag je een bril btwquote:Op zondag 30 juli 2017 16:16 schreef Scrummie het volgende:
[..]
2 meter ofzo, zal ook wel niet helpen. Maar heb er al 'last van' sinds Duke Nukem 3D, ben er wat gevoelig voor geloof ik.
Nee, geen bril. En zicht ook prima eigenlijk, nooit klachten gehad.quote:Op zondag 30 juli 2017 16:32 schreef Puk1234 het volgende:
[..]
Kan ook zijn dat je slechte ogen hebt en geen bril draagt... draag je een bril btw
Titanfall 2 is ook leuk met 4 man hoorquote:Op zondag 30 juli 2017 16:31 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
Dying Light voor mij zeker te weten. Heb niks met shooters en Dying Light is echt super leuk om met 4 man online te spelen.
Hmmm.. tja dat zuigt iig welquote:Op zondag 30 juli 2017 16:34 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nee, geen bril. En zicht ook prima eigenlijk, nooit klachten gehad.
Haha dat geloof ik best, maar titanfall spreekt me echt niet aan en wat wat ik al zei zijn shooters ook niet echt meer waar ik mijn lol uithaal. Zombies in COD vind ik wel weer leuk om te spelen, omdat je dan ook met 4 man zoveel mogelijk waves moet overleven. Maar zombies vind ik sowieso al tofquote:Op zondag 30 juli 2017 16:35 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Titanfall 2 is ook leuk met 4 man hoor.
Beetje waves idee van cod zeg maar maar dan met titans
Ben.nog steeds benieuwd naar titanfall 2.. hoor echt veel positiviteit hierover.. heb wel filmpjes gezien maar nog niet zelf gespeeldquote:Op zondag 30 juli 2017 16:49 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
Haha dat geloof ik best, maar titanfall spreekt me echt niet aan en wat wat ik al zei zijn shooters ook niet echt meer waar ik mijn lol uithaal. Zombies in COD vind ik wel weer leuk om te spelen, omdat je dan ook met 4 man zoveel mogelijk waves moet overleven. Maar zombies vind ik sowieso al tof
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |