Die zal zich toch wat zorgen beginnen te maken, de Australiers laten verdomd weinig zien op McKeon naquote:
Seebohm draait ook wel aardig.quote:Op vrijdag 28 juli 2017 18:16 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Die zal zich toch wat zorgen beginnen te maken, de Australiers laten verdomd weinig zien op McKeon na
Die pieken naar de CWGquote:Op vrijdag 28 juli 2017 18:16 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Die zal zich toch wat zorgen beginnen te maken, de Australiers laten verdomd weinig zien op McKeon na
4 tienden is natuurlijk een eeuwigheid op een 50m vrij.quote:Op vrijdag 28 juli 2017 18:19 schreef TheVulture het volgende:
Als Puts bij zijn PR in de buurt was gekomen had hij hier toch prima mee kunnen doen, dus zo ver zit ie nou ook weer niet van de top af
Nee vanmorgen was gewoon prut, maar Kenkhuis was me toch iets te sceptischquote:Op vrijdag 28 juli 2017 18:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
4 tienden is natuurlijk een eeuwigheid op een 50m vrij.
Maar hij kan het wel inderdaad.
Kenkhuis heeft 9 van de 10 keer gelijkquote:Op vrijdag 28 juli 2017 18:21 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Nee vanmorgen was gewoon prut, maar Kenkhuis was me toch iets te sceptisch
Het kan dooienquote:Op vrijdag 28 juli 2017 18:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Als je de finale haalt heb je kans, bedankt Ranomi
De Waard heeft de uitstraling van een turnster ja.quote:Op vrijdag 28 juli 2017 18:27 schreef heywoodu het volgende:
De Waard klinkt ook echt alsof ze 12 is ofzo
Ze is ook pas 20.quote:Op vrijdag 28 juli 2017 18:27 schreef heywoodu het volgende:
De Waard klinkt ook echt alsof ze 12 is ofzo
Dit boeit echt alleen jouquote:Op vrijdag 28 juli 2017 18:29 schreef heywoodu het volgende:
De stand in punten (geen idee hoe die punten verdeeld worden) op dit WK vooralsnog. Is alleen belangrijk voor de Jeugd OS van volgend jaar, top-16 (of top-15 als geen Afrikaans land de top-16 haalt en het eerste Afrikaanse land de 16e plek krijgt) mag vier heren en vier dames naar Buenos Aires sturen
[ afbeelding ]
Ik denk dat Rio Kromo heeft geprikkeld. Volgens mij zei Verhaeren daar laatst nog wat over. Dat zij zo'n echte Olympische zwemmer is en haar doel eigenlijk wel al had behaald in Londen. Dat het voor een type zoals zij heel lastig is om zich dan weer op te laden daarna.quote:Op vrijdag 28 juli 2017 18:18 schreef TheVulture het volgende:
Wat ik me net afvroeg... Kromo heeft destijds Wouda gedumpt als trainer maar hij lijkt zich nu wel weer met haar te bemoeien... zou dat er wat mee te maken hebben dat ze nu ineens toch weer bij haar toptijden uit 2012 komt
49.85quote:Op vrijdag 28 juli 2017 18:35 schreef franklop het volgende:
Zeg het maar jongens, wat gaat Dressel zo doen?
Ik zeg 49,92
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |