SPOILER: Kampioen 2010-2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2016/2017Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2017/2018Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: NouriOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OnanagodOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Voor leuke grapjes is het nooit te vroeg, maar ik zie niet in hoe je hier iets grappigs over kan verzinnen.quote:Op donderdag 13 juli 2017 12:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik denk dat het te vroeg is voor een leuk grapje
Triest nieuws...
Enorm triest, zo'n jonge gast.![]()
Fijn dat Bronson_ wel een grapje durft te maken.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Dat snap ik, maar er zijn mensen met een ernstige hartstilstand die geen hersenschade hebben, ik bedoel meer hoe kan het zó ernstig zijn?! Ze zijn ook niet duidelijk, bedoelen ze dat hij ook zo goed als hersendood is of een kasplantje wordt of watquote:AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
zo leest het wel maar het is nog erg onduidelijk jaquote:Op donderdag 13 juli 2017 13:03 schreef Smoofie het volgende:
[..]
e zijn ook niet duidelijk, bedoelen ze dat hij ook zo goed als hersendood is of een kasplantje wordt of wat
[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 13-07-2017 13:04:12 ]![]()
Tragisch nieuws voor Nouri en zijn naasten.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Misschien weten ze het zelf ook nog nietquote:Op donderdag 13 juli 2017 13:03 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar er zijn mensen met een ernstige hartstilstand die geen hersenschade hebben, ik bedoel meer hoe kan het zó ernstig zijn?! Ze zijn ook niet duidelijk, bedoelen ze dat hij ook zo goed als hersendood is of een kasplantje wordt of watMaargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
groot deel van zijn hersenen niet meer functioneert en dat de kans op herstel van deze cruciale hersenfuncties nihil isquote:Op donderdag 13 juli 2017 13:03 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar er zijn mensen met een ernstige hartstilstand die geen hersenschade hebben, ik bedoel meer hoe kan het zó ernstig zijn?! Ze zijn ook niet duidelijk, bedoelen ze dat hij ook zo goed als hersendood is of een kasplantje wordt of wat![]()
Zoals ik het lees werkt het merendeel van de hersenen niet meer, dus inderdaad een kasplantje. Mocht het zo zijn dat zelfstandig ademen ook niet lukt, dan kan je wel zo goed als spreken van hersendood.quote:Op donderdag 13 juli 2017 13:03 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar er zijn mensen met een ernstige hartstilstand die geen hersenschade hebben, ik bedoel meer hoe kan het zó ernstig zijn?! Ze zijn ook niet duidelijk, bedoelen ze dat hij ook zo goed als hersendood is of een kasplantje wordt of wat![]()
Maar wat houdt dat in? Kan hij nooit meer lopen/praten?quote:Op donderdag 13 juli 2017 13:04 schreef MCH het volgende:
[..]
groot deel van zijn hersenen niet meer functioneert en dat de kans op herstel van deze cruciale hersenfuncties nihil is![]()
Een groot deel van zijn hersenen functioneert niet meer, en de kans is nihil dat dat geneest... ik denk dat dat inderdaad slaat op een vegetatieve staat.... verschrikkelijk...quote:Op donderdag 13 juli 2017 13:03 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar er zijn mensen met een ernstige hartstilstand die geen hersenschade hebben, ik bedoel meer hoe kan het zó ernstig zijn?! Ze zijn ook niet duidelijk, bedoelen ze dat hij ook zo goed als hersendood is of een kasplantje wordt of wat![]()
Zoals Sno ja, die kwam eigenlijk direct weer bij na de hartstilstand. Dan krijgen je hersenen ook weer zuurstof geloof ikquote:Op donderdag 13 juli 2017 13:03 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar er zijn mensen met een ernstige hartstilstand die geen hersenschade hebbenVBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Dat weet je niet direct na zo'n onderzoek. In het begin doet een patiënt vrijwel niets meer en dan is het heel onzeker hoe veel schade er precies is. Kijk naar Schumacher bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 13 juli 2017 13:03 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar er zijn mensen met een ernstige hartstilstand die geen hersenschade hebben, ik bedoel meer hoe kan het zó ernstig zijn?! Ze zijn ook niet duidelijk, bedoelen ze dat hij ook zo goed als hersendood is of een kasplantje wordt of wat![]()
Dat kun je ook niet weten he. Dus wederom speculeren.quote:Op donderdag 13 juli 2017 13:04 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Misschien weten ze het zelf ook nog nietWegens niet-Zuid-Koreaanse praktijken verwijderd. :')
VBL / De stylist
https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5Dhzciyc&
https://www.youtube.com/watch?v=uxlsPrPF_lk![]()
quote:Op donderdag 13 juli 2017 13:03 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar er zijn mensen met een ernstige hartstilstand die geen hersenschade hebben, ik bedoel meer hoe kan het zó ernstig zijn?! Ze zijn ook niet duidelijk, bedoelen ze dat hij ook zo goed als hersendood is of een kasplantje wordt of watquote:In een Zweeds onderzoek uit 2005 werd bij 29.700 reanimatiepatiënten gekeken hoeveel er een maand na de revalidatie nog in leven waren. Van de niet door omstanders gereanimeerden was dit 2,2%; indien door niet-professionals werd gereanimeerd overleefde 4,9% terwijl het percentage opliep tot 9,2% als reanimatie werd geboden door toevallig als omstander aanwezige professionele hulpverleners.[1] Volgens dit onderzoek loopt een aanzienlijk deel van de mensen die met succes wordt gereanimeerd aanmerkelijke neurologische schade op.![]()
boh zeg.......FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: