https://www.rtlnieuws.nl/(...)-vanwege-oude-tweetsquote:PSV ontslaat eSporter vanwege oude tweets
PSV ontslaat eSporter vanwege oude tweets
Tony Kok tekende vrijdag zijn contract met PSV. © PSV
PSV heeft zijn nieuwe eSporter Tony Kok na twee dagen alweer ontslagen. Reden waren oude tweets die niet door de beugel konden.
Dat Tony Kok supporter is van Ajax was voor PSV geen reden om niet met hem in zee te gaan. Vrijdag maakte de Eindhovense club bekend dat Kok, eerder drie keer Nederlands FIFA-kampioen, de tweede officiële eSporter van de club werd. Hij zou gaan uitkomen in de E-Divisie. Maar zondag heeft PSV zijn contract alweer verscheurd.
Erg negatief over PSV
Er doken oude tweets van Kok op, waarin hij zich zeer negatief uitlaat over PSV. Zo schreef hij onder meer 'Alle boeren zijn homo's'. Dat deed hij overigens in 2012, toen hij nog geen faam had als professionele FIFA-speler.
PSV geeft in een persbericht het management van Kok de schuld: "De clubleiding heeft geconstateerd dat Kok en zijn management tekort zijn geschoten in het delen van informatie over het verleden van de gamer. Het gedrag dat Kok enkele jaren geleden online heeft vertoond, staat dermate ver van de kernwaarden van PSV dat een vervolg van de samenwerking onmogelijk is."
'Vervelend'
Maar in gesprek met onder meer Voetbal Inside steekt algemeen directeur Toon Gerbrands ook de hand in eigen boezem. Hij geeft toe dat PSV zelf Kok vooraf onvoldoende heeft gescreend. "Het is een vervelende ervaring op het speelveld van E-sports, maar daarom ook direct een wijze les", stelt PSV in een persbericht over de kwestie.
Dit was gister al bekend Hansiequote:Op maandag 17 juli 2017 13:51 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
https://www.rtlnieuws.nl/(...)-vanwege-oude-tweets
RIP
quote:Op maandag 17 juli 2017 13:51 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
https://www.rtlnieuws.nl/(...)-vanwege-oude-tweets
RIP
Jij had verwacht dat we met Brenet de nieuwe Chiellini in de gelederen hadden?quote:Op maandag 17 juli 2017 14:03 schreef nickhguitar het volgende:
Als die tweets van Brenet trouwens ook echt zijn dan mag die wat mij betreft ook opflikkeren. Zegt heel wat over het niveau en de intelligentie van een individu als je zulke teksten uitkraamt.
Ik ken die Zeegelaar juist weer niet..ik dacht dat dat ooit een buitenspeler van Twente was...quote:Op maandag 17 juli 2017 13:23 schreef Lange_Lans het volgende:
Interesse Haps en Zeegelaar wordt door Brands ontkent. Benieuwd wie van de twee deze week gepresenteerd wordt.
Koopmansquote:Op maandag 17 juli 2017 14:36 schreef Oliver23 het volgende:
Komt er überhaupt nog een nieuwe tweede doelman, aangezien Pasveer verkocht is en Jurjus is verhuurd??
Hem nu nog afrekenen op iets wat hij op 16-jarige leeftijd gedaan heeft vind ik nou net iets te ver gaan. Op die leeftijd doe je nou eenmaal domme dingen.quote:Op maandag 17 juli 2017 14:03 schreef nickhguitar het volgende:
Als die tweets van Brenet trouwens ook echt zijn dan mag die wat mij betreft ook opflikkeren. Zegt heel wat over het niveau en de intelligentie van een individu als je zulke teksten uitkraamt.
Die Tony was toen ook 16-18 hoor.quote:Op maandag 17 juli 2017 14:54 schreef tja77 het volgende:
[..]
Hem nu nog afrekenen op iets wat hij op 16-jarige leeftijd gedaan heeft vind ik nou net iets te ver gaan. Op die leeftijd doe je nou eenmaal domme dingen.
quote:Op zondag 16 juli 2017 19:50 schreef Doublepain het volgende:
Godverdomme manSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ben benieuwd of zijn contract nu ook verscheurd zal worden![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wat een achterlijke kerel
Dit heeft toch weinig met dom te maken, maar gewoon een beetje hersendood.quote:Op maandag 17 juli 2017 14:54 schreef tja77 het volgende:
[..]
Hem nu nog afrekenen op iets wat hij op 16-jarige leeftijd gedaan heeft vind ik nou net iets te ver gaan. Op die leeftijd doe je nou eenmaal domme dingen.
Wat geef ik om Tony? Ik ben PSV supporter, dat e-gebeuren kan me gestolen worden. Tevens heeft Brenet alleen wat vuige taal geuit, niks tegen PSV. Als woorden als kut en kanker tweeten al kan leiden tot ontslag, dan ga je mijn inziens ECHT te ver.quote:
Die Zeegelaar komt best vask voorbij op /r/soccer als Sporting Lissabon fans het hebben over de slechtste speler in de selectie.quote:Op maandag 17 juli 2017 14:22 schreef Ciscus het volgende:
[..]
Ik ken die Zeegelaar juist weer niet..ik dacht dat dat ooit een buitenspeler van Twente was...
Edit: ik bedoelde Zijler. Bedankt Hans ja.
Komend seizoen dus opnieuw een 3e plekquote:Tijdens een perspraatje op het trainingskamp in Zwitserland heeft Phillip Cocu bevestigd dat Luuk de Jong ook komend seizoen de eerste aanvoerder blijft. "Luuk heeft een minder seizoen achter de rug. Dat is duidelijk en het is nu aan hem om een reactie te geven. Ik vond hem tegen AS Monaco deze week een goede indruk maken en er is geen reden om nu een andere aanvoerder aan te wijzen." Cocu zal later in de voorbereiding nog wel en nieuwe tweede en derde aanvoerder aanwijzen.
Cocu graaft z'n eigen graf en het bestuur ook. Competitie slecht beginnen is na 4-5 wedstrijden witte zakdoekjes.quote:Op maandag 17 juli 2017 17:28 schreef PSVCL het volgende:
Cocu: Luuk de Jong blijft eerste aanvoerder
[..]
Komend seizoen dus opnieuw een 3e plek
Klopt.quote:Op zondag 16 juli 2017 21:19 schreef Doublepain het volgende:
[..]
[..]
Daar ben ik ook benieuwd naar, staat geen datum bij helaas. Zal wel in 2010 zijn denk ik
Van Ginkel doet nu het gehele seizoen mee. Hoeveel dat kan schelen kun je terugzien in het verschil in puntverlies voor en na de winterstop de afgelopen 2 seizoenen.quote:Op maandag 17 juli 2017 17:31 schreef RipCity het volgende:
[..]
Cocu graaft z'n eigen graf en het bestuur ook. Competitie slecht beginnen is na 4-5 wedstrijden witte zakdoekjes.
Weer exact zelfde irritaties als vorig seizoen, let maar op- kan Lozano niet in z'n eentje oplossen.
Zijn Wikipedia vertelt geen ander verhaal dan baggerquote:Op maandag 17 juli 2017 15:00 schreef PirE het volgende:
[..]
Die Zeegelaar komt best vask voorbij op /r/soccer als Sporting Lissabon fans het hebben over de slechtste speler in de selectie.
Je tilt er te zwaar aanquote:Op maandag 17 juli 2017 17:47 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Klopt.
Misschien zeg ik nu heel iets raars, maar ben ik de enige die zich daar toch wel redelijk boos om kan maken? Zo'n jongen speelt gewoon in Oranje en laat zich dan zo uit over Nederland, ook al is het zeven jaar geleden. Wat denk je dat er in Griekenland, Polen of Italië zou gebeuren als een speler zich zo uit zou laten over het land waar hij voor speelt? En wij in Nederland accepteren alles maar. Die Brenet zou van mij hier best wat gezeik mee mogen krijgen. Maar ik kan nou eenmaal niet goed tegen mensen die in Nederland wonen en een hekel aan Nederland hebben.
Misschien til ik er te zwaar aan, maar ik vind het echt een schande.
Als ik tweets met kanker dit en kanker dat de wereld in slinger kan ik mijn biezen pakken denk ik. Verder heb jij recht op je mening, alleen twijfel ik dan aan je normen en waarden.quote:Op maandag 17 juli 2017 15:00 schreef tja77 het volgende:
[..]
Wat geef ik om Tony? Ik ben PSV supporter, dat e-gebeuren kan me gestolen worden. Tevens heeft Brenet alleen wat vuige taal geuit, niks tegen PSV. Als woorden als kut en kanker tweeten al kan leiden tot ontslag, dan ga je mijn inziens ECHT te ver.
Dan kan het verhaal van Gerbrands ook in de prullenmand met zijn topsportmentalteit verhaalquote:Op maandag 17 juli 2017 15:00 schreef tja77 het volgende:
[..]
Wat geef ik om Tony? Ik ben PSV supporter, dat e-gebeuren kan me gestolen worden. Tevens heeft Brenet alleen wat vuige taal geuit, niks tegen PSV. Als woorden als kut en kanker tweeten al kan leiden tot ontslag, dan ga je mijn inziens ECHT te ver.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |