Na Maikuuul nu ook RickoKun bang om de boot te missenquote:Op donderdag 13 juli 2017 18:06 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Ik ook de komende paar weken. Ik wil instappen
Maar ben compleet noob en ben mij erg aan het inlezen.
-edit-
Ik heb trouwens de app "blockfolio" om de koers in de gaten te houden van de meest vooraanstaande altcoins en bitcoins. Maar vraag me af hoe exact die is.
Belangrijke info top dat je het met ons deelt!quote:Op donderdag 13 juli 2017 19:32 schreef Afwazig het volgende:
Krijg net mail van BTCdirect waar ik ooit m`n eerste litecoin heb gekocht. Die nemen geen halve maatregelen.
[..]
Goed man, crypto is coolquote:Op vrijdag 14 juli 2017 00:10 schreef kthxbye het volgende:
[..]
Na Maikuuul nu ook RickoKun bang om de boot te missen![]()
![]()
Casascius?quote:Op vrijdag 14 juli 2017 11:18 schreef Tourniquet het volgende:
Wanneer stoppen media nu eens met die foto's van Casascius coins als het bericht met bitcoin te maken heeft.![]()
http://nos.nl/artikel/218(...)ij-politieactie.html
Ja dit is vrij oud nieuws al. Dagen terug is het al down gehaald, en dit kan best wat invloed hebben op de BTC.quote:Op vrijdag 14 juli 2017 11:18 schreef Tourniquet het volgende:
Wanneer stoppen media nu eens met die foto's van Casascius coins als het bericht met bitcoin te maken heeft.![]()
http://nos.nl/artikel/218(...)ij-politieactie.html
Al wel iets ontvangen nav de lease?quote:Op vrijdag 14 juli 2017 12:56 schreef r3gi3boy het volgende:
Hoe is dít dan mogelijk: n.a.v. m'n geleasde waves had ik gister een screenie van m'n totale aantal waves in m'n wallet genomen. Nu kijk ik vandaag en is m'n aantal waves met 0.00077337 afgenomen???
Maak ik verlies op m'n lease of zijn de 'fees' die ik per reward moet betalen, hoger dan de daadwerkelijke opbrengst (de rewards komen o.a. in de vorm van mercury/miner reward/wavesgo) ?
Heb ik er pas wat aan als ik die rewards verkoop in de lite client voor daadwerkelijke waves?
Bang om de boot te missen?quote:Op vrijdag 14 juli 2017 00:10 schreef kthxbye het volgende:
[..]
Na Maikuuul nu ook RickoKun bang om de boot te missen![]()
![]()
Heb je je waves al omgezet naar BTC? Want als ik de Waves withdraw klik, issie nog under developmentquote:Op vrijdag 14 juli 2017 14:08 schreef kthxbye het volgende:
Hebben meer mensen last van dat het BTC withdrawal schermpje verdwijnt in de Waves Lite client (Chrome)? Ik probeer withdrawal te doen voor 1 augustus possible drama naar mijn eigen BTC wallet, maar dat withdrawal schermpje werkt niet goed
Dat bedoel ik niet. Ik heb wel eens wat Waves omgezet naar BTC ja, en dat restje wil ik nu weghebben uit de Waves client.quote:Op vrijdag 14 juli 2017 14:30 schreef r3gi3boy het volgende:
[..]
Heb je je waves al omgezet naar BTC? Want als ik de Waves withdraw klik, issie nog under development
Alleen op het moment dat je de lease start betaal je 0.001 waves, daarna niet meer. Laat je de lease staan, dan blijf je gewoon ontvangen zonder te betalen. Stop je de lease en start je weer kost dat je weer 0.001 waves.quote:Op vrijdag 14 juli 2017 16:14 schreef r3gi3boy het volgende:
Klopt het dat je een fee van 0.001 waves moet betalen om de Wavesgo te ontvangen dmv leasen?
[ afbeelding ]
is die 0.79435435 wavesgo eigenlijk wel meer waard dan de fee?
Zo interpreteer ik het niet als ik naar het overzicht kijk, er lijkt telkens een fee berekend te worden bij iedere inkomende transactiequote:Op vrijdag 14 juli 2017 16:19 schreef Stokkie_ het volgende:
[..]
Alleen op het moment dat je de lease start betaal je 0.001 waves, daarna niet meer. Laat je de lease staan, dan blijf je gewoon ontvangen zonder te betalen. Stop je de lease en start je weer kost dat je weer 0.001 waves.
Die betaal jij niet maar de verzendende partij.quote:Op vrijdag 14 juli 2017 16:27 schreef r3gi3boy het volgende:
[..]
Zo interpreteer ik het niet als ik naar het overzicht kijk, er lijkt telkens een fee berekend te worden bij iedere inkomende transactie
[ afbeelding ]
Ik snap ook geen kut van het inwisselen van die rewards naar waves in die client
Heb je Coinonat (CXT) al gezien? :pquote:Op vrijdag 14 juli 2017 13:26 schreef Toto69 het volgende:
Sjezus Syndicate, gaat wel heel hard omhoog. P&D zeker
Nope, ik zit alleen op Bittrex, op welke exchange staat die dan?quote:Op vrijdag 14 juli 2017 16:49 schreef fckdedeurkruk het volgende:
[..]
Heb je Coinonat (CXT) al gezien? :p
Zijn pump & 'hold' coins.
Is niet de enige coin die weer een duik maakt, dus geen verrassing. Maar soms maakt 'ie ineens gekke sprongetjes, knalt 'ie bijv een paar keer op en neer tussen bijv. 118000 en 130000 binnen een paar minuten.quote:Op vrijdag 14 juli 2017 18:39 schreef Kale het volgende:
I'm back na 3 jaren. Al m'n oude wallets aan het naspeuren.
Die MTL duikt wel aardig naar beneden nu Toto
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |