Daar denk je nu aan?quote:Op zaterdag 8 juli 2017 18:15 schreef JanCees het volgende:
[..]
Goed nieuws, vraag me af wat dit voor zijn toekomst betekent..
als er geen vertrouwen en hoop zou zijn dan zou hij heus niet de helikopter in gaanquote:Op zaterdag 8 juli 2017 18:14 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Dat ligt eraan hoe ver hij ingepakt is...
quote:Op zaterdag 8 juli 2017 18:13 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Nee ze zijn er nog omheen aan het voetballen.
Dat kan echt alle kanten op. Genoeg topsporters met hartritmestoornissen. Soms met aanpassingen best te doen.quote:Op zaterdag 8 juli 2017 18:15 schreef JanCees het volgende:
[..]
Goed nieuws, vraag me af wat dit voor zijn toekomst betekent..
Idd, het nieuws gaat enorm snel gelukkig.quote:Op zaterdag 8 juli 2017 18:18 schreef klaasweetalles het volgende:
oke de paniek is over.....
goed dat we tegenwoordig twitter hebben om de wereld te informeren
Dat weet ik, jij kunt niet zonder mij. Zonder Peppie geen Kokkie.quote:
Positief nieuws, voor zover positief mogelijk is in dit soort gevallen. Sowieso invloed op zijn leven en carrière. Maar oke, er zijn belangrijkere dingen dan een carrière.quote:Op zaterdag 8 juli 2017 18:14 schreef Gtaboy107 het volgende:
twitter:AFCAjax twitterde op zaterdag 08-07-2017 om 18:14:06UPDATE NOURI | Er was sprake van hartritmestoornissen. Hij is stabiel, heeft hartslag & wordt in slaap gehouden. reageer retweet
Jup, prioriteit is leven natuurlijk. Voetballen zie ik somber in maar dat is hopelijk voor latere zorg.quote:Op zaterdag 8 juli 2017 18:20 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Positief nieuws, voor zover positief mogelijk is in dit soort gevallen. Sowieso invloed op zijn leven en carrière. Maar oke, er zijn belangrijkere dingen dan een carrière.
Ajax tv content makerquote:Op zaterdag 8 juli 2017 18:20 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Positief nieuws, voor zover positief mogelijk is in dit soort gevallen. Sowieso invloed op zijn leven en carrière. Maar oke, er zijn belangrijkere dingen dan een carrière.
Gast, doe normaal.quote:Op zaterdag 8 juli 2017 18:22 schreef Zelus het volgende:
Nouri afgevoerd en Ajax verliest ook nog eens.
Welkom in 2017. Dit is al paar jaar aan de gang...quote:Op zaterdag 8 juli 2017 18:22 schreef beantherio het volgende:
Angstaanjagend nieuws en hopelijk loopt het goed af. Waar ik trouwens wat vraagtekens bij zet is dat allerlei nieuws-apps gelijk weer met "breaking news" meldingen komen: denken die lui nog na over hoe zoiets overkomt op familieleden van deze jongen die nog helemaal van niets weten? Echt grof.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |