Ik liever droog. Heb wel een paar keer gecanyoned met bergschoenen... Dan worden ze wel nat....maar natte voeten.. ik krijg al blaren als ik er aan denk.quote:Op woensdag 12 juli 2017 23:11 schreef qajariaq het volgende:
Persoonlijk loop ik prima met natte sokken. Met regen en plassen is het gewoon bijna niet te doen om je voeten droog te houden. Zeker niet als je in korte broek loopt. Sokken drogen wel weer en tot die tijd is het lekker fris. Zolang de schoenen maar goed passen en je voeten dus niet in de schoenen gaan schuiven. Alleen in de ochtend is het wel lekker om met droge sokken te beginnen.
Hoes om je rugzak krijg je nooit echt waterdicht. Eenvoudiger is het om spul wat echt niet nat mag worden extra waterdicht te verpakken in diepvrieszakken of gewone winkeltasjes. De rest niet al te druk om maken. De tent/tarp is toch al nat in de morgen en als je dat inpakt bij je droge slaapzak dan helpt een hoes om je rugzak ook niet echt. De slaapzak in een plastic zak werkt dan beter.
Maar met een lange broek of regenbroek lopen is ook niet alles. Nare afwegingen ik ben wel mooi weer wandelaar als het luktquote:Op woensdag 12 juli 2017 23:19 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Ik liever droog. Heb wel een paar keer gecanyoned met bergschoenen... Dan worden ze wel nat....maar natte voeten.. ik krijg al blaren als ik er aan denk.
Precies, die regenbroek is veel zwaarder dan dat beetje vocht in je sokken (het moet natuurlijk niet tussen je tenen door soppen bij elke stap). Bovendien krijg je bij een regenboek weer irritatie plekken in je kruis of op de knieën. Het is zomer, gewoon in korte broek en poncho. Dan maar natte sokken die met een uurtje toch wel weer droog zijn - en ietsje harder :-(. Ieder zijn voorkeur.quote:Op woensdag 12 juli 2017 23:25 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Maar met een lange broek of regenbroek lopen is ook niet alles. Nare afwegingen ik ben wel mooi weer wandelaar als het lukt
Ja, dat doen we dus maar.quote:Op donderdag 13 juli 2017 14:15 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Misschien dan voor nu de halsband aflaten tot je in de buurt van daar bent?
Prachtige banden, werken bijzonder goed. Maar niet tegen zandvliegen helaas.quote:Op donderdag 13 juli 2017 15:44 schreef flipsen het volgende:
Ik weet natuurlijk niet wat voor halsband jullie hebben, maar hier in het subtropische regenwoud in Argentinië gebruiken we sinds we hier wonen (een klein jaar) deze:
[ afbeelding ]
Géén van onze 4 honden heeft tot nu toe een teek of vlo gehad, we zijn er erg blij mee (en de honden ook, geen rare uitslag terwijl één van hen flink overgevoelig is voor van alles en nog wat)...
Dat vind ik wel heel veel. Ik heb mijn hond meegenomen naar Spanje, en toen was alleen pil voldoende volgens DA. Hij heeft nergens last van gehad. Teveel is ook niet goed he? Zelf ben ik natuurlijk ook maar een leek, maar zou een 2nd opinion aanvragen.quote:Op donderdag 13 juli 2017 14:09 schreef sigme het volgende:
Zuid-Frankrijk & Spanje zijn echt risicogebied. Van onze dierenarts moest ze én prik én (maandelijks) pil én halsband. Geen van alle werkt 100%.
We zijn er erg lang, en wandelend. De andere honden komen over 3 weken even op bezoek en die hoeven van dezelfde dierenarts alleen maar (achteraf) een pil.quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:52 schreef TwinkleStar001 het volgende:
[..]
Dat vind ik wel heel veel. Ik heb mijn hond meegenomen naar Spanje, en toen was alleen pil voldoende volgens DA. Hij heeft nergens last van gehad. Teveel is ook niet goed he? Zelf ben ik natuurlijk ook maar een leek, maar zou een 2nd opinion aanvragen.
En als die je niet aanstaat een 3e?quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:52 schreef TwinkleStar001 het volgende:
Zelf ben ik natuurlijk ook maar een leek, maar zou een 2nd opinion aanvragen.
Desnoods koop ik havermoutkoekjes, computergirlquote:Op vrijdag 14 juli 2017 08:03 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
Is de slagroom en havermout-bevoorrading goed te regelen straks in buitenland?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |