Nee als ik lapo heb is dat puur toeval en vind ik het wel eens leuk een nieuw topic te openen. Zoals vandaag maar toen maakte jij eentje. Ik vraag je gewoon netjes de lapo te honoreren ongeacht wie hem heeft....quote:Op dinsdag 27 juni 2017 22:11 schreef Diqiu-Long het volgende:
[..]
Ja is goed, blijf jij tot een uur of 24 uur op ofzo? Wachtend tot wij weer op pagina 12 zijn? Lekker F5'en en dan een dubbelpost, om de LAPO te hebben?
Misschien heb ik het mis, en wil er ook geen R&P van maken, maar volgens mij werkt het bekommeren heel vaak averechts bij mensen.quote:Op dinsdag 27 juni 2017 22:06 schreef Remqo het volgende:
[..]
Brad, ik ben over het algemeen vriendelijk en aardig tegen je geweest, zoals ik tegen de meesten doe hier.
Maar ook net zovelen ben ik bezorgd om je, en dit keer liet de wederom weer merken dat je een goed advies de neus indrukt,.... wel eens eerder gehoord/gelezen? stond er eerder vandaag nog.
Het op je inpraten dat je die stream even moest stoppen (wat je zou doen, na die bezorger) was weer niet nodig, want het was gezellig. Niet echt een geval van discipline in je bast.
Het valt dan toch weer tegen, erg jammer weer.
En dan heb ik nog zo'n laconieke gast lopen op werk waar ik om moet bekommeren.
Ben het ook wel eens zat Brad, want het ligt altijd aan een ander.
Ja maar waarom doe je het niet gewoon dan als je weet dat iemand als Remqo het beste met je voorheeft? Dadelijk is het weer kanaal weg en alles... Luister toch eens naar deze gasten ze zijn verstandiger dan jou.quote:Op dinsdag 27 juni 2017 22:12 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ja, had ik moeten doen, maar goed, je kent mij nou zo onderhand wel
Vraag mij stiekem af waarom jullie die lapo zo belangrijk vinden? Ik constateer gewoon dat het vorige deel vol is, en blijkbaar nog geen nieuw deel is.quote:Op dinsdag 27 juni 2017 22:10 schreef Braddie het volgende:
[..]
Jij bent meer geschikt voor KLB dan voor WEB geloof ik. Niet steeds de LaPo pakken, niet strooien met "arbeit macht frei" En gewoon N O R M A A L doen.
Ja wacht dan even 10 seconden... Als je dat echt niet snapt... Tis gewoon een fatsoensregel. Als jij wilt zeggen 'ik heb geen fatsoen.' Prima, snel snel snel. Kruip je ook voor in de rij bij de winkel? Of in een attractiepark?quote:Op dinsdag 27 juni 2017 22:13 schreef Diqiu-Long het volgende:
[..]
Vraag mij stiekem af waarom jullie die lapo zo belangrijk vinden? Ik constateer gewoon dat het vorige deel vol is, en blijkbaar nog geen nieuw deel is.
Drama hoort bij BradgeTV, maar eigenlijk is het net zo triest als een De Deurwaarder: Betalen of Leeghalen.quote:Op dinsdag 27 juni 2017 22:14 schreef defokkingfoker het volgende:
Poll: BradgeTV zonder bezorgingen is nog steeds leuk om te kijken
• Eens
• Oneens
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
Ik merk vandaag dat ik het aardig vaak het me je eens ben.quote:Op dinsdag 27 juni 2017 22:10 schreef PeZu het volgende:
Gejank om lapos en een nieuw topic openen, men who the hell cares kleuters
Nee maar dat is f*cking het echte levenquote:Op dinsdag 27 juni 2017 22:14 schreef Argo het volgende:
[..]
Ja wacht dan even 10 seconden... Als je dat echt niet snapt... Tis gewoon een fatsoensregel. Als jij wilt zeggen 'ik heb geen fatsoen.' Prima, snel snel snel. Kruip je ook voor in de rij bij de winkel? Of in een attractiepark?
Gast zeik niet zo wat boeit het nou wie het topic opent? krijg je punten waardoor je korting krijgt op de Efteling bij elk geopend topic ofzo?quote:Op dinsdag 27 juni 2017 22:14 schreef Argo het volgende:
[..]
Ja wacht dan even 10 seconden... Als je dat echt niet snapt... Tis gewoon een fatsoensregel. Als jij wilt zeggen 'ik heb geen fatsoen.' Prima, snel snel snel. Kruip je ook voor in de rij bij de winkel? Of in een attractiepark?
Dus omdat het het internet is hoeven we geen fatsoen te hebben? Dan kan ik jou nu ook gewoon de huid vol schelden en weet ik wat allemaal.quote:Op dinsdag 27 juni 2017 22:16 schreef Diqiu-Long het volgende:
[..]
Nee maar dat is f*cking het echte levenOf gedraag jij je in het echt zoals op FOK!? Wel natuurlijk lachen hier op FOK!
Fatsoen man als we nergens meer fatsoen hebben is alles naar de klote, lees Confucius.quote:Op dinsdag 27 juni 2017 22:16 schreef koemleit het volgende:
[..]
Gast zeik niet zo wat boeit het nou wie het topic opent? krijg je punten waardoor je korting krijgt op de Efteling bij elk geopend topic ofzo?
Het probleem van een ander is hun ding, kan ik wat bijdragen, wil ik helpen.quote:Op dinsdag 27 juni 2017 22:11 schreef Argo het volgende:
[..]
Remqo je moet van andere mensen hun problemen nooit je eigen maken. Op een gegeven moment moet je gewoon afstand nemen en zeggen: 'Je gaat iets doen aan je problemen op die en die manier, of ik trek mijn handen van je af en je zoekt het je maar uit.'
Gewoon wachten met streamen totdat alle bezorgrestaurants gesloten zijn.quote:Op dinsdag 27 juni 2017 22:12 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ja, had ik moeten doen, maar goed, je kent mij nou zo onderhand wel
quote:Op dinsdag 27 juni 2017 22:19 schreef Stien_Struis het volgende:
[..]
Gewoon wachten met streamen totdat alle bezorgrestaurants gesloten zijn.
quote:Op dinsdag 27 juni 2017 22:17 schreef Argo het volgende:
[..]
Fatsoen man als we nergens meer fatsoen hebben is alles naar de klote, lees Confucius.
Dat is juist het leuke, heb hem best vaak persoonlijk belast met vraagstukkenquote:Op dinsdag 27 juni 2017 22:13 schreef Mojo.jojo het volgende:
[..]
Misschien heb ik het mis, en wil er ook geen R&P van maken, maar volgens mij werkt het bekommeren heel vaak averechts bij mensen.
Zeker als ze niet veel hebben, en hun zelfstandigheid vrij minimaal is. Dan wordt het bekommeren al vrij snel opgevat als dat je dingen voor ze wil bepalen en trigger je 'dat ze hun beetje zelfstandigheid willen beschermen'.
Een indirecte vraag die ze aan het denken zet helpt vaak beter is mijn bescheiden ervaring.
Jullie zijn wel echt die hard nerds he? Als er dadelijk iemand bij jullie in de straat neergeschoten word, dan zijn jullie nog steeds bezig over je f*cking Lapoquote:
quote:Op dinsdag 27 juni 2017 22:21 schreef Diqiu-Long het volgende:
[..]
Jullie zijn wel echt die hard nerds he? Als er dadelijk iemand bij jullie in de straat neergeschoten word, dan zijn jullie nog steeds bezig over je f*cking Lapo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |