Waarom ban je mij nou eigenlijk? Ik zeg helemaal niks verkeerd in die chat. Sterker nog, was het eerste wat ik zei.quote:
Gehaktballen?quote:Op dinsdag 27 juni 2017 21:20 schreef LompeHork het volgende:
dit is natuurlijk vragen om de volgende bestelling.
Ik vind Ad live niet leuk. En gelukkig is hij daar zelf ook achter gekomen.quote:Op dinsdag 27 juni 2017 21:20 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik dacht dat jij was overgestapt naar Ad?
Ad streamde vanmiddag anders gewoon nog 3 uur.quote:Op dinsdag 27 juni 2017 21:22 schreef praadje het volgende:
[..]
Ik vind Ad live niet leuk. En gelukkig is hij daar zelf ook achter gekomen.
Daar binden ze ook heel goed van..quote:Op dinsdag 27 juni 2017 21:22 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Zijn wel ziekelijk lekker, ik kan ze nooit draaien zonder een beetje te kwijlen.
Ik ben benieuwd hoe lang hij zich aan die belofte gaan houden.quote:Op dinsdag 27 juni 2017 21:23 schreef defokkingfoker het volgende:
Ohhh zegt dat hij de stream nu niet stop zet![]()
Mama Brad Praad weer hoorquote:Wel even netjes opendoen Braad, die bezorger doet ook alleen zijn werk. En gewoon kort en krachtig zeggen dat je niets besteld hebt.
quote:Op dinsdag 27 juni 2017 21:21 schreef Azpilicueta het volgende:
[..]
Waarom ban je mij nou eigenlijk? Ik zeg helemaal niks verkeerd in die chat. Sterker nog, was het eerste wat ik zei.
Hoi Evaquote:Op dinsdag 27 juni 2017 21:27 schreef DoubleDip het volgende:
Ik ben een ramptoerist zegt Braddie. Hoi!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |