Ik vind zeggen dat je start de beste was in de geschiedenis van RBR geen sneer eerlijk gezegd.quote:Op zondag 25 juni 2017 22:46 schreef Klummie het volgende:
[..]
Na Canada gaf Max al een aardige sneer door te zeggen dat zijn start daar de beste was in de geschiedenis van RBR. Da's veel te emotioneel, begrijpelijk maar niet handig.
Ik denk dat het gewoon bullshit is.quote:Op zondag 25 juni 2017 22:46 schreef ondeugend het volgende:
Ik denk inderdaad dat het team Max hierin beschermt
En zichzelf natuurlijk ook inderdaadquote:Op zondag 25 juni 2017 22:49 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ik denk dat het gewoon bullshit is.
Max heeft nog de hele race in de pitbox rondgehangen en dan zou hij nog moeten afkoelen? Het is gewoon hun eigen hachje redden omdat ze weten dat dit al de zoveelste keer is.
Ik heb Max nog nooit iets raars zien zeggen eerlijk gezegd.quote:Op zondag 25 juni 2017 22:51 schreef ondeugend het volgende:
[..]
En zichzelf natuurlijk ook inderdaad
Die kant op ja. Misschien nog wel meer. Wat hij van RB krijgt is niet echt bekend. Meesten zeggen 3 miljoen, als dat zo is gaat Max wel naar 4 tot 4,5 denk ik. Qua sponsors is Max natuurlijk eentje die aardig binnenharkt.quote:Op zondag 25 juni 2017 22:48 schreef Geralt het volgende:
[..]
Wat vangt ie dit jaar inclusief sponsordeals; 3 miljoen ofzo?
Ow jee Max gaat zeggen dat hij baalt dat de auto kapot gegaan is.quote:Op zondag 25 juni 2017 22:49 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ik denk dat het gewoon bullshit is.
Max heeft nog de hele race in de pitbox rondgehangen en dan zou hij nog moeten afkoelen? Het is gewoon hun eigen hachje redden omdat ze weten dat dit al de zoveelste keer is.
Stroll had van mij mogen uitvallen, overrated pay driver. Nu kunnen we weer constant aanhoren van Jaques 'zeikstraal' Villeneuve dat Stroll zo goed is.quote:Op zondag 25 juni 2017 22:54 schreef opgebaarde het volgende:
Ik moest wel aan mezelf wennen. AntiStroll als ik ben, uiteindelijk langzaam gedogen dat hij podium rijdt en misschien wel voor de overwinning rijdt en dan op het moment dat Bottas hem inhaalt keihard balen want ik gunde die gast echt de tweede plek
Dat weet ik maar ik vond het met een miezer regentje leukerquote:Op zondag 25 juni 2017 22:40 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het was erg warm en zonnig in Baku anders
100% Echt niet om Max zelf te beschermen, maar wat ik ook al inderdaad zei. Max staat nogal bekend om te zeggen wat hij denkt. Zou wel eens slecht kunnen zijn voor het imago van Red Bullquote:Op zondag 25 juni 2017 22:49 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ik denk dat het gewoon bullshit is.
Max heeft nog de hele race in de pitbox rondgehangen en dan zou hij nog moeten afkoelen? Het is gewoon hun eigen hachje redden omdat ze weten dat dit al de zoveelste keer is.
Onze Jacques zegt eerder het tegenovergestelde.quote:Op zondag 25 juni 2017 22:57 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Stroll had van mij mogen uitvallen, overrated pay driver. Nu kunnen we weer constant aanhoren van Jaques 'zeikstraal' Villeneuve dat Stroll zo goed is.
Ja, en dat is meer iets Nederlands, niet iedereen kan dat waarderen en zien liever een politiek antwoord.quote:Op zondag 25 juni 2017 22:53 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Recht voor z'n raap ja maar een domme opmerking, nee.
Mwah...quote:Op zondag 25 juni 2017 22:58 schreef Klummie het volgende:
[..]
Onze Jacques zegt eerder het tegenovergestelde.
Was Jos er dan?quote:Op zondag 25 juni 2017 23:01 schreef Donnie-Brasco het volgende:
Ben benieuwd hoe driftkikker Jos met de uitval van Max is omgegaan. Waarschijnlijk heeft ie Helmuth een goede kopstoot gegeven ofzo.
Alonso kan ik wel om lachenquote:Op zondag 25 juni 2017 23:01 schreef Glijdt_licht het volgende:
Wellicht is RB bang voor net zulke cynische reacties over Renault als Alonso doet met Honda
Daarom, lekker boeiend.quote:Op zondag 25 juni 2017 23:01 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Mwah...
Hij begon met ophemelen, toen ging hij afzeiken. Zou zo maar kunnen dat hij weer gaat ophemelen hoor. Tis wel Jaques Villeneuve natuurlijk
Ik zei tijdens de race al ik hoop niet dat Jos erbij is dit weekend, want dan zijn er inmiddels al slachtoffers gevallenquote:Op zondag 25 juni 2017 23:01 schreef Donnie-Brasco het volgende:
Ben benieuwd hoe driftkikker Jos met de uitval van Max is omgegaan. Waarschijnlijk heeft ie Helmuth een goede kopstoot gegeven ofzo.
Foutje van Ocon. Denk dat hij Perez daar niet meer verwachtte.quote:Op zondag 25 juni 2017 23:04 schreef opgebaarde het volgende:
Ongeluk Ocon en Perez.
Maakt Ocon een rookie mistake of zat er nog wat oud zeer van de vorige race en liet Ocon expres de auto naar buiten lopen wetende dat Perez bolle bak in de remmen zou moeten om een ongeluk te voorkomen?
Ik denk jeugdige overmoedigheid. Zijn reactie na de race was overigens een stuk volwassener dan die van Perez imoquote:Op zondag 25 juni 2017 23:04 schreef opgebaarde het volgende:
Ongeluk Ocon en Perez.
Maakt Ocon een rookie mistake of zat er nog wat oud zeer van de vorige race en liet Ocon expres de auto naar buiten lopen wetende dat Perez bolle bak in de remmen zou moeten om een ongeluk te voorkomen?
Laten we eerlijk zijn, Perez had daar ook gewoon kunnen liften. Zo is het dan ook weer.quote:Op zondag 25 juni 2017 23:04 schreef Nattekat het volgende:
Denk dat hij Perez daar niet meer verwachtte.
Mede Canadees, let maar op over een paar dagenquote:Op zondag 25 juni 2017 22:58 schreef Klummie het volgende:
[..]
Onze Jacques zegt eerder het tegenovergestelde.
Dat weet RBR toch van te voren.quote:Op zondag 25 juni 2017 23:00 schreef pmponer het volgende:
[..]
Ja, en dat is meer iets Nederlands, niet iedereen kan dat waarderen en zien liever een politiek antwoord.
Perez was vorige race ook al vaag bezig vind ik, Ocon ophouden enzo en geen poging om in te halen op Ricciardo geven.quote:Op zondag 25 juni 2017 23:05 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ik denk jeugdige overmoedigheid. Zijn reactie na de race was overigens een stuk volwassener dan die van Perez imo
Zeker.quote:Op zondag 25 juni 2017 23:05 schreef Geralt het volgende:
[..]
Laten we eerlijk zijn, Perez had daar ook gewoon kunnen liften. Zo is het dan ook weer.
Mwah net daarvoor was Perez ook wat agressief. Ik weet het zo net nog niet. Perez had ook gewoon een matig tempo na die herstart dacht ik.quote:Op zondag 25 juni 2017 23:04 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Foutje van Ocon. Denk dat hij Perez daar niet meer verwachtte.
Dat was heel erg sneuquote:Op zondag 25 juni 2017 23:07 schreef S95Sedan het volgende:
Perez was vorige race ook al vaag bezig vind ik, Ocon ophouden enzo en geen poging om in te halen op Ricciardo geven.
Perez had alle recht om daar te zitten. Misschien wat minder bij een teamgenoot, maar Ocon was echt de schuldige wmb.quote:Op zondag 25 juni 2017 23:05 schreef Geralt het volgende:
[..]
Laten we eerlijk zijn, Perez had daar ook gewoon kunnen liften. Zo is het dan ook weer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |