Ik had Snake Pass gerefund. Leuke graphics maar kon niet wennen aan de besturing. Yooka-Laylee is leuker en je hebt aardig wat 2D platformers voor pakweg 20 euro die ooi leuker spelen (naar mijn mening)quote:Op vrijdag 30 juni 2017 15:38 schreef AMDB het volgende:
Gister bijna Snakepass gekocht maar mezelf in weten te houden. Moet nog zoveel doen in Zelda, en zo lang is het ook weer niet tot Splatoon en Mario.
Ik zelf niet in ieder geval. Sonic heeft me nog nooit kunnen boeien.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 16:08 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Ik had Snake Pass gerefund. Leuke graphics maar kon niet wennen aan de besturing. Yooka-Laylee is leuker en je hebt aardig wat 2D platformers voor pakweg 20 euro die ooi leuker spelen (naar mijn mening)
Niemand die uitkijkt naar Sonic Forces?
Nee maar wel enorm naar Sonic Mania.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 16:08 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Ik had Snake Pass gerefund. Leuke graphics maar kon niet wennen aan de besturing. Yooka-Laylee is leuker en je hebt aardig wat 2D platformers voor pakweg 20 euro die ooi leuker spelen (naar mijn mening)
Niemand die uitkijkt naar Sonic Forces?
Ik ook, dat spel is de reden dat ik toch overstag ga en een Switch koopquote:Op vrijdag 30 juni 2017 18:08 schreef poezenvanger_van_hamelen het volgende:
[..]
Nee maar wel enorm naar Sonic Mania.
Volgens mij niet. Cartridges zijn read-only, dus er kan geen data naar geschreven worden dat de game met een bepaalde console of account gekoppeld is.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 18:28 schreef Splackavellie02 het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met game cartridges? Zijn die gebonden aan een account/Switch?
quote:Op vrijdag 30 juni 2017 18:28 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Is het mogelijk om games van elkaar te lenen en te spelen?
Helemaal top! Dat scheelt ons beiden weer een spel kopen dat we toch maar een keer willen spelen.quote:
Fangame community.made oldschool Sonic spelen op een uber handheld is eigenlijk alles wat ik nodig heb.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 18:28 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Ik ook, dat spel is de reden dat ik toch overstag ga en een Switch koop![]()
Ik ook. Heb heb zoveel meer uren in mijn GameGear zitten dan in mijn Gameboy. Wel vlak naast het stopcontact, maar tochquote:Op vrijdag 30 juni 2017 18:45 schreef poezenvanger_van_hamelen het volgende:
[..]
Fangame community.made oldschool Sonic spelen op een uber handheld is eigenlijk alles wat ik nodig heb.Was een eckte eckte Sega boy vroeger.
Maar was Sega vroeger populair? Ik ben met Nintendo opgegroeid en Sega kende ik vaag van Sonic. Pas later had ik een Megadrive en een Saturn gekocht. Puur voor mijn verzameling.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 18:45 schreef poezenvanger_van_hamelen het volgende:
[..]
Fangame community.made oldschool Sonic spelen op een uber handheld is eigenlijk alles wat ik nodig heb.Was een eckte eckte Sega boy vroeger.
Mega drive was meer populair dan snes in Europa.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 20:30 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Maar was Sega vroeger populair? Ik ben met Nintendo opgegroeid en Sega kende ik vaag van Sonic. Pas later had ik een Megadrive en een Saturn gekocht. Puur voor mijn verzameling.
Voornamelijk in Europa en Brazilie. Vroegah had je ook altijd dikke battles, mensen stuurden allerlei bloederige tekeningen van sonic die mario op de meest gruwelijke manieren af maakte (en vice versa) naar de PUquote:Op vrijdag 30 juni 2017 20:30 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Maar was Sega vroeger populair? Ik ben met Nintendo opgegroeid en Sega kende ik vaag van Sonic. Pas later had ik een Megadrive en een Saturn gekocht. Puur voor mijn verzameling.
Bron?quote:Op vrijdag 30 juni 2017 20:47 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Mega drive was meer populair dan snes in Europa.
Mega Drive vs. SNES was het Xbox vs. PlayStation van de jaren '90. De Donald Duck stond vol met reclame voor de sega console die rondjes om nintendo rende. "Genesis does what Nintendon't"quote:Op vrijdag 30 juni 2017 20:30 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Maar was Sega vroeger populair? Ik ben met Nintendo opgegroeid en Sega kende ik vaag van Sonic. Pas later had ik een Megadrive en een Saturn gekocht. Puur voor mijn verzameling.
In Nederland mag een merk toch helemaal niet een ander merk zwart maken via reclame. Dat is ook de reden dat bij schoonmaakreclames vaak merk X en merk Y ziet.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 21:09 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Mega Drive vs. SNES was het Xbox vs. PlayStation van de jaren '90. De Donald Duck stond vol met reclame voor de sega console die rondjes om nintendo rende. "Genesis does what Nintendon't"
Ik heb een blauwe maandag zelfs nog een Sega Nomad gehad. Geweldig ding, wat je eigenlijk als voorloper van de Nintendo Switch kan zien: slikte Genesis games en werkte zowel op de tv als in handheld mode (voor een uurtje).
Ja Europa, maar over Nederland specifiek zullen wel geen cijfers zijn.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 20:47 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Mega drive was meer populair dan snes in Europa.
Heb deel 1 nooit kunnen spelen en het interesseerde me eigenlijk ook niet echt. Maar nu voor deeltje twee wat gameplay zitten bekijken en het lijkt me toch wel erg leuk!quote:
Sprak er niemand over de PS1?quote:Op vrijdag 30 juni 2017 21:51 schreef Morrigan het volgende:
[..]
In Nederland mag een merk toch helemaal niet een ander merk zwart maken via reclame. Dat is ook de reden dat bij schoonmaakreclames vaak merk X en merk Y ziet.
Verder is dat hele Sega vs Nintendo langs mij heengegaan. Op de basisschool was de Gameboy en Snes populair en op de middelbare school werd vooral gesproken over de N64 (toen die net uitkwam).
[..]
Ja Europa, maar over Nederland specifiek zullen wel geen cijfers zijn.
Moet je dan een nieuwe game starten of je ook verder gaan met je eerste game in hard mode.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 18:23 schreef Gutanoth het volgende:
Damn, botw hard mode toch even geprobeerd. Ben nog nooit eerder weggerend van een blauwe moblin
Misschien kijk ik er overheen maar er staat alleen dat de Megadrive het wel prima deed in Europa. Zonder harde cijfers.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 21:46 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
http://m.ign.com/articles(...)-snes-by-the-numbers
Nu zou het wel kunnen hoor, blijkbaar deed de SNES slechts 8,5M in Europa. We hebben hier echt geen smaak. Misschien dat PlayStation het daarom zo goed doetquote:The Genesis also did well in Europe, where it is known as the Mega Drive
Dan heeft de hele wereld geen smaak.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 22:16 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Misschien kijk ik er overheen maar er staat alleen dat de Megadrive het wel prima deed in Europa. Zonder harde cijfers.
[..]
Nu zou het wel kunnen hoor, blijkbaar deed de SNES slechts 8,5M in Europa. We hebben hier echt geen smaak. Misschien dat PlayStation het daarom zo goed doet
Klopt.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 22:18 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Dan heeft de hele wereld geen smaak.
Ooit yakuza gespeeld, de beste PlayStation exclusief ever!quote:
Twee generaties geleden al gespeeld, vond het kut.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 22:22 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Ooit yakuza gespeeld, de beste PlayStation exclusief ever!
Die games is alleen al de moeite waard om een PS4 te hebben.
Yakuza ishin en 0 proberen. Op de PS4 zijn de controles beter.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 22:34 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Twee generaties geleden al gespeeld, vond het kut.
Ook wel, maar minder. Waren over het algemeen ook de jongeren die ervaring met de N64 hadden. Zelf hoorde ik daar ook bij. M'n ma had een N64 en ik zelf een PS1.quote:
Je hebt gelijk, het was in 1992 een stuk minder extreem dan ik het mij herinner. Wellicht dat de buitenlandse reclames en de reclame in de Donald Duck in mijn herinnering door elkaar lopen:quote:Op vrijdag 30 juni 2017 21:51 schreef Morrigan het volgende:
[..]
In Nederland mag een merk toch helemaal niet een ander merk zwart maken via reclame. Dat is ook de reden dat bij schoonmaakreclames vaak merk X en merk Y ziet.
Dat zou kunnen. Ik ken de regels niet van reclames in het buitenland.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 00:03 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, het was in 1992 een stuk minder extreem dan ik het mij herinner. Wellicht dat de buitenlandse reclames en de reclame in de Donald Duck in mijn herinnering door elkaar lopen:
[ afbeelding ]
399 gulden, inclusief game
Je switched tussen normal en master mode op het titelscherm, ze hebben beide een aparte savequote:Op vrijdag 30 juni 2017 22:09 schreef SarCastro het volgende:
[..]
Moet je dan een nieuwe game starten of je ook verder gaan met je eerste game in hard mode.
Ik heb geen zin om mijn save file kwijt te zijn.
FFIX is de beste reden om een PS1 te halen inderdaadquote:Op zaterdag 1 juli 2017 05:07 schreef DJ_ het volgende:
Ik had als kind echt amper door wat sega nou precies was, iedereen had een Nes en later een Snes in de buurt.
Ps1 ja hoorde ik wel eens wat over op school, maar kon me niet zoveel schelen wat daar was geen mario en zelda op, pas later toen FF9 uit kwam heb ik een ps1 en later ps2 gehaald. en dat ook aleen maar omdat een reclame op tv was van ff9.
quote:Op zaterdag 1 juli 2017 08:55 schreef Vlaggenroof het volgende:
Hoe doen jullie het met de shrines? Doen jullie alleen maar hartjes? Of ene keer harte, andere keer stamina?
Ik had hartjes gedaan tot ik genoeg hadquote:Op zaterdag 1 juli 2017 08:55 schreef Vlaggenroof het volgende:
Hoe doen jullie het met de shrines? Doen jullie alleen maar hartjes? Of ene keer harte, andere keer stamina?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt., daarna alles in stamina![]()
quote:Op zaterdag 1 juli 2017 08:57 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
[..]
Ik had hartjes gedaan tot ik genoeg hadSameSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt., daarna alles in staminaNiks is beter dan maxed out stamina om volop te kunnen exploren.
45...quote:Op zaterdag 1 juli 2017 09:13 schreef SarCastro het volgende:
Die trial of the sword is best moeilijk.
Hoeveel verdiepingen heeft dat wel niet?
Ik heb het gisteren even geprobeerd, maar was game over op level 8 omdat ik aan het rushen was.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 09:19 schreef CoExist het volgende:
[..]
45...
Na 15 levels komt er Godzijdank een checkpoint en een upgrade voor het Master Sword.
Maar het is inderdaad verdomde lastig, heb er 4x over gedaan.
Final fantasy vii vond je niet boeiend?quote:Op zaterdag 1 juli 2017 05:07 schreef DJ_ het volgende:
Ik had als kind echt amper door wat sega nou precies was, iedereen had een Nes en later een Snes in de buurt.
Ps1 ja hoorde ik wel eens wat over op school, maar kon me niet zoveel schelen wat daar was geen mario en zelda op, pas later toen FF9 uit kwam heb ik een ps1 en later ps2 gehaald. en dat ook aleen maar omdat een reclame op tv was van ff9.
Nee, ik vind dat de meest overrated game ooit.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 10:03 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Final fantasy vii vond je niet boeiend?
Rushen is niet de tactiek hier. Ik heb heel defensief gespeeld en veel vijanden uitgeschakeld met bommen.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 09:49 schreef SarCastro het volgende:
[..]
Ik heb het gisteren even geprobeerd, maar was game over op level 8 omdat ik aan het rushen was.
Ik heb wel het Korok masker gevonden.
Ik had niet zoveel tijd en wilde alleen een kijkje nemen.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 10:43 schreef CoExist het volgende:
[..]
Rushen is niet de tactiek hier. Ik heb heel defensief gespeeld en veel vijanden uitgeschakeld met bommen.
Stoom je gevonden eten in het vuur en kook er gerechten van voor meer HP.
Vanaf level 8 word het lastig met de Lizalfoss inderdaad.
De bazen zijn dan wel weer makkelijk.
Waar ligt dat Korok masker?
Ik heb wel de Travelling ding gevonden.
FF VIII was de slechtste FF Toen der tijd. Deel VI (of III in het westen) is de beste game.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 10:34 schreef SarCastro het volgende:
[..]
Nee, ik vind dat de meest overrated game ooit.
FF8 was 10 keer beter.
(Flame shield on)
Dat deel 6 het beste is, daar is geen twijfel over mogelijk.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 10:56 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
FF VIII was de slechtste FF Toen der tijd. Deel VI (of III in het westen) is de beste game.
Misschien vind je FFVIII wel de beste omdat het je eerste FF game is. FFVII is niet de beste maar zeker wel top 5.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 11:05 schreef SarCastro het volgende:
[..]
Dat deel 6 het beste is, daar is geen twijfel over mogelijk.
Ik moet bekennen dat ik vroeger nooit een ps1 heb gehad en alleen maar stukjes van de game heb gezien bij een vriend van mij.
Ff8 is de eerste FF game die ik zelf had op de pc.
FF7 heb ik twee jaar geleden gekocht samen met een ps1 en helemaal uitgespeeld.
Ik wist op de voorhand een aantal dingen die zouden gebeuren (aerith of hoe ze ook mag heten) en daardoor zat die nooit in mijn party.
Ik snap best dat als je van niks weet dit mindblowing kan zijn, maar mij deed het niks.
Verder vond ik Cloud echt een huilebalk terwijl iedereen hem het beste FF character ooit vond.
Dat is dus ook wat ik denk.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 11:11 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Misschien vind je FFVIII wel de beste omdat het je eerste FF game is. FFVII is niet de beste maar zeker wel top 5.
Heb je ook nog andere FF gespeeld?
Dat zijn maar 13 of 14 hartjes toch? Kan je daarmee het spel uitspelen?quote:Op zaterdag 1 juli 2017 08:59 schreef poezenvanger_van_hamelen het volgende:
[..]
SameNiks is beter dan maxed out stamina om volop te kunnen exploren.
Dat kan ook met 3quote:Op zaterdag 1 juli 2017 11:20 schreef Vlaggenroof het volgende:
[..]
Dat zijn maar 13 of 14 hartjes toch? Kan je daarmee het spel uitspelen?
Nooit geweten dat die bestond in mijn nintendo levenquote:Op zaterdag 1 juli 2017 10:03 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Final fantasy vii vond je niet boeiend?
Speel ze niet op Android, die hebben een lelijke make-over gehad. Inhoudelijk zijn het wel nagenoeg dezelfde games (misschien iets andere vertaling ofzo).quote:Op zaterdag 1 juli 2017 12:45 schreef Gutanoth het volgende:
Voor iemand die nog nooit een final fantasy volledig gespeeld heeft, is het ook gewoon fucking verwarrend welke FF nou precies welke is en waar ze op te spelen zijn. Zo weet ik dat op Android ff 1 t/m 6 te spelen zijn, maar die zien er heel anders uit dan andere FF 1 t/m 6 ofzo
Ja, fantastischquote:Op zaterdag 1 juli 2017 12:52 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Speel ze niet op Android, die hebben een lelijke make-over gehad. Inhoudelijk zijn het wel nagenoeg dezelfde games (misschien iets andere vertaling ofzo).
Dit ontstaat als je dezelfde games steeds opnieuw port en een nieuw likje verf geeft. Gooi daar ook nog de nummeringmix doorheen en je bent helemaal in de war (FFVI = FFIII op de US SNES).
Mooi toch
Gewoon FF9 kopen op steam, en daar mee beginnenquote:
quote:Op zaterdag 1 juli 2017 13:07 schreef Frey het volgende:
De Final Fantasy die op de SNES Mini komt, is dat die met deze prachtige muziek?
Lol ik ken niemand die een mega drive had terwijl de helft van de klas een (S)Nes had.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 20:47 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Mega drive was meer populair dan snes in Europa.
Dan wordt dit de eerste Final Fantasy game die ik ga spelen.quote:
Voordeel van gescheiden ouders: ik had beiden. Bij mijn vader een GameGear en Snes, bij mijn moeder een Mega Drive en Gameboyquote:Op zaterdag 1 juli 2017 13:10 schreef fathank het volgende:
[..]
Lol ik ken niemand die een mega drive had terwijl de helft van de klas een (S)Nes had.
Nee het zijn er veel meer, plus als je hearty food kookt krijg je er super veel hartjes bij.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 11:20 schreef Vlaggenroof het volgende:
[..]
Dat zijn maar 13 of 14 hartjes toch? Kan je daarmee het spel uitspelen?
Voor mij wordt het ook de eerste keer dat ik 'm serieus ga spelen. De SNES versie was te duur vroeger (import, 200+ gulden), de GBA-versie en PS1-versie heb ik beiden gekocht maar nooit echt gespeeld omdat de ene qua geluid heeft ingeleverd en de ander ontzettend traag is.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 13:11 schreef Frey het volgende:
[..]
Dan wordt dit de eerste Final Fantasy game die ik ga spelen.
Wil er al zo lang een proberen, maar deze had mijn voorkeur. Hier komt de kans.
Is die op PS4?quote:Op zaterdag 1 juli 2017 13:05 schreef DJ_ het volgende:
[..]
Gewoon FF9 kopen op steam, en daar mee beginnen![]()
(ps4 mag ook )
http://store.steampowered.com/app/377840/
Nee, helaas niet...quote:
De gba versie had wel extra summons en een extra dungeon.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 13:17 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Voor mij wordt het ook de eerste keer dat ik 'm serieus ga spelen. De SNES versie was te duur vroeger (import, 200+ gulden), de GBA-versie en PS1-versie heb ik beiden gekocht maar nooit echt gespeeld omdat de ene qua geluid heeft ingeleverd en de ander ontzettend traag is.
Nu eindelijk de originele release spelen
Nog steeds niet ?quote:
Echt hequote:
Sowieso is er soms geen touw aan vast te knopen bij SE, alles is draaiend op de PC en android, maar niks op de xbox, en de ps4 krijgt anderhalf spel.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 14:30 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Echt heOndertussen kost de Android-versie nog steeds meer dan 20 euro ook.
Dat is duurder dan los?quote:Op zondag 2 juli 2017 11:06 schreef Shadowkid053 het volgende:
http://www.mediamarkt.nl/(...)atoon-2-1513251.html
Splatoon bundle
Dankbaar voor Splatoonquote:Op zondag 2 juli 2017 11:11 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Ja maar de console is moeilijk te krijgen he! Je zou ze dankbaar moeten zijn
Prijs Switch gaat langzaam richting 345 bij alle aanbieders. Splatoon gaan ze denk ik op 59 pricen.quote:
Bij de MediaMarkt zijn het altijd ratten als het op vraag/aanbod aankomt. Snes mini op 100 euroquote:
Als je jrpgs op een Xbox speelt ben je niet goed wijs.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 14:57 schreef DJ_ het volgende:
[..]
Sowieso is er soms geen touw aan vast te knopen bij SE, alles is draaiend op de PC en android, maar niks op de xbox, en de ps4 krijgt anderhalf spel.
En in Amerika 300 dollar.quote:Op zondag 2 juli 2017 18:57 schreef Shadowkid053 het volgende:
[..]
Prijs Switch gaat langzaam richting 345 bij alle aanbieders. Splatoon gaan ze denk ik op 59 pricen.
niks mis mee, beetje vraag en aanbod door een commerciele partijquote:Op zondag 2 juli 2017 21:30 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Bij de MediaMarkt zijn het altijd ratten als het op vraag/aanbod aankomt. Snes mini op 100 euro
Wacht, vraag en aanbod principe door een commerciële partij is prima, maar door een particulier niet?quote:Op zondag 2 juli 2017 23:47 schreef mschol het volgende:
[..]
niks mis mee, beetje vraag en aanbod door een commerciele partij
scalpers daarintegen..
Bij commerciële partijen heb je nog altijd de mogelijkheid om naar de concurrent te gaan. Als particulieren alles opkopen en voor woekerprijzen verkopen, heb je die mogelijkheid niet meer.quote:Op zondag 2 juli 2017 23:51 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Wacht, vraag en aanbod principe door een commerciële partij is prima, maar door een particulier niet?
En als niemand ze dan koopt dalen de prijzen alsnog.quote:Op maandag 3 juli 2017 00:09 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Bij commerciële partijen heb je nog altijd de mogelijkheid om naar de concurrent te gaan. Als particulieren alles opkopen en voor woekerprijzen verkopen, heb je die mogelijkheid niet meer.
Ik speel alles overal op, en blue dragon en lost oddesy waren toch erg goede jprgs op de 360 toenquote:Op zondag 2 juli 2017 23:43 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Als je jrpgs op een Xbox speelt ben je niet goed wijs.
Ik ook.quote:
Dit, de prijs vanaf het begin al opdrijven omdat je toch al weet dat ze slecht leverbaar gaan zijn maakt je eigenlijk nog een grotere rat dan scalpersquote:Op zondag 2 juli 2017 23:51 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Wacht, vraag en aanbod principe door een commerciële partij is prima, maar door een particulier niet?
Tja sommige mensen zijn nu eenmaal erge fanboys,quote:Op maandag 3 juli 2017 07:25 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Ik ook.
En dat je Japanse RPG's niet op een Xbox moet spelen, is natuurlijk onzin.
Heeft niks met fanboys te maken.quote:Op maandag 3 juli 2017 12:25 schreef DJ_ het volgende:
[..]
Tja sommige mensen zijn nu eenmaal erge fanboys,
ik heb een voorkeur qua systeem dat wel.
Ik speel het liefst grote titels op mn xbox want heeft een fijnere controler en fijner online systeem ect, maar ik speel net zo graag een goede game op mn ps4 of switch.
Voor mij heeft de Switch een grote voorkeur voor games omdat automatisch portable. Vandaar dat ik games als Hollow Knight maar niet haal, ondanks dat ze maar een tientje op steam zijn en wsl straks 30 euro op de Switchquote:Op maandag 3 juli 2017 12:25 schreef DJ_ het volgende:
[..]
Tja sommige mensen zijn nu eenmaal erge fanboys,
ik heb een voorkeur qua systeem dat wel.
Ik speel het liefst grote titels op mn xbox want heeft een fijnere controler en fijner online systeem ect, maar ik speel net zo graag een goede game op mn ps4 of switch.
begrijpelijk, ondanks dat mn switch nog nooit uit zn dock is geweest heb ik wel speciaal gewacht met i am setsuna daarvoorquote:Op maandag 3 juli 2017 14:01 schreef poezenvanger_van_hamelen het volgende:
[..]
Voor mij heeft de Switch een grote voorkeur voor games omdat automatisch portable. Vandaar dat ik games als Hollow Knight maar niet haal, ondanks dat ze maar een tientje op steam zijn en wsl straks 30 euro op de Switch
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |