En moet ik nog aanpassingen doen in de OP?quote:Op vrijdag 23 juni 2017 21:03 schreef LadyS het volgende:
Ik heb al een aantal dagen 1 pijnlijke plek in mijn borstIs dit herkenbaar voor iemand hier?
Ik draag trouwens nog wel mijn eigen bh's, dus misschien toch maar een overstappen op een meegroeibh?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik herken dat zeker. Ik heb andere bh's gekocht maar het gevoel blijft. Ik ga volgende week even een afspraak maken daarvoor.Had verwacht dat het in het tweede trimester minder zou worden, maar dat is nog niet het geval. Het voelt bij mij alsof ik een grote schaafwond heb in mijn borst.quote:Op vrijdag 23 juni 2017 21:06 schreef LadyS het volgende:
En mijn vraag waarmee ik het vorige topic sloot:
[..]
En moet ik nog aanpassingen doen in de OP?
quote:Op vrijdag 23 juni 2017 21:12 schreef BellaaElisa het volgende:
![]()
![]()
![]()
Echo was goed, hartje klopte goed!
Het was alleen nog best moeilijk te zien, omdat mijn baarmoeder nog gekanteld is. Ze schatte het op 6 wk en 6 dagen, maar volgens mij heeft ze niet exact gemeten.Wat fijn Bella!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Helaas is er weinig wat je echt gerust kan stellen. Probeer op je lichaam te vertrouwen, hoe moeilijk het soms ook kan zijn.
Ik heb geen ervaring met meegroeibeha's LadyS. Kan wel merken dat mijn twee weken oude beha's nou ook al minder goed zitten.![]()
Vandaag heb ik echt krampjes rond mijn baarmoeder. Dat maakt me blij, baby is vast aan het groeien.![]()
Ik vind ook echt dat ik al een megabuik heb. Vandaag heb ik mezelf dan ook maar 'bevrijd' uit mijn gewone strakke broek om lekker in positiebroek door te gaan.
Wat gewoon is voor de spin, is chaos voor de vlieg.
Wat een verademing is dat he, zo'n positiebroek!quote:Op vrijdag 23 juni 2017 21:35 schreef Pannenkoekenmix het volgende:
[..]
Wat fijn Bella!Helaas is er weinig wat je echt gerust kan stellen. Probeer op je lichaam te vertrouwen, hoe moeilijk het soms ook kan zijn.
Ik heb geen ervaring met meegroeibeha's LadyS. Kan wel merken dat mijn twee weken oude beha's nou ook al minder goed zitten.![]()
Vandaag heb ik echt krampjes rond mijn baarmoeder. Dat maakt me blij, baby is vast aan het groeien.![]()
Ik vind ook echt dat ik al een megabuik heb. Vandaag heb ik mezelf dan ook maar 'bevrijd' uit mijn gewone strakke broek om lekker in positiebroek door te gaan.
quote:Op vrijdag 23 juni 2017 21:12 schreef BellaaElisa het volgende:
![]()
![]()
![]()
Echo was goed, hartje klopte goed!
Het was alleen nog best moeilijk te zien, omdat mijn baarmoeder nog gekanteld is. Ze schatte het op 6 wk en 6 dagen, maar volgens mij heeft ze niet exact gemeten.Wat fijn dat de echo goed was!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En begrijpelijk dat je onzeker bent, dat zullen de meesten wel herkennen. Hopelijk bij de volgende echo nog steeds een kloppend hartje!
Ik zit dus allang in het 2e trimester (21+3) en heb dus nu pas last.quote:Op vrijdag 23 juni 2017 21:26 schreef Waterdruppel het volgende:
[..]
Ik herken dat zeker. Ik heb andere bh's gekocht maar het gevoel blijft. Ik ga volgende week even een afspraak maken daarvoor.Had verwacht dat het in het tweede trimester minder zou worden, maar dat is nog niet het geval. Het voelt bij mij alsof ik een grote schaafwond heb in mijn borst.
quote:Op vrijdag 23 juni 2017 21:12 schreef BellaaElisa het volgende:
![]()
![]()
![]()
Echo was goed, hartje klopte goed!
Het was alleen nog best moeilijk te zien, omdat mijn baarmoeder nog gekanteld is. Ze schatte het op 6 wk en 6 dagen, maar volgens mij heeft ze niet exact gemeten.Een kloppend hartje, super fijn!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Twist02, we krijgen gelukkig heel veel hulp van familie en vrienden, we zijn gezegende mensen. En het huis gaat het echt waard zijn, dat voel ik nu al
And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
Maar het nadeel van een sportbeha is dat het de borst juist blokkeert in de groei lijkt mij, het moet de borst tegen het lichaam drukken om schokken op te vangen tijdens het sporten. Kun je niet beter voor een goede meegroei kijken?quote:Op vrijdag 23 juni 2017 22:21 schreef ingee het volgende:
Ik heb dat ook LadyS. Ik woon in m'n sportbeha de laatste maanden.
quote:Op vrijdag 23 juni 2017 21:12 schreef BellaaElisa het volgende:
![]()
![]()
![]()
Echo was goed, hartje klopte goed!
Het was alleen nog best moeilijk te zien, omdat mijn baarmoeder nog gekanteld is. Ze schatte het op 6 wk en 6 dagen, maar volgens mij heeft ze niet exact gemeten.Wat fijn voor jullie.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Probeer niet onzeker te zijn, dat gaat je niet helpen. Goed zorgen voor jezelf en lekker genieten van dat druifje in je buik.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Welkom Elliebel![]()
Kazy aan de voorweeën, vervelend hopelijk gaat het alweer beter
LeSage wat fijn van je bazin, lekker een weekje extra vrij!![]()
![]()
quote:Op zaterdag 24 juni 2017 15:44 schreef BellaaElisa het volgende:
Ik was ook ontzettend moe die eerste paar weken. Tips voor je man heb ik niet, heb soms al moeite zat met die van mij. Wat mij wel helpt is als ik heel moe ben DextroEnergy nemen maar mijn suikerwaarde is dan ook wat laag. Misschien kun je zoiets eens proberen, het kan geen kwaad.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Welkom Elliebel![]()
Kazy aan de voorweeën, vervelend hopelijk gaat het alweer beter
LeSage wat fijn van je bazin, lekker een weekje extra vrij!![]()
Ik probeer mijn lief ook nog te laten lezen over zwangerschapsklachten omdat dit het ene oor in en het andere oor weer uit gaat. Vooral de rugpijn snapt hij niet zo goed en dat is nou juist waardoor hij wat extra huishoudtaken heeft gekregen.
Edit: Een fijne tip die ik wel weet, neem een robotstofzuiger. Wij haalden onze Ans net voordat ik zwanger werd, toen vond ik het maar overbodig. Maar het scheelt aanzienlijk in de huishoudtijd. Als de grond maar netjes is dan is de rest allemaal veel minder erg, vinden we hier.En het neemt gelijk een van de zwaarste terugkerende taken weg.
[ Bericht 9% gewijzigd door PKM op 24-06-2017 16:16:03 ]Wat gewoon is voor de spin, is chaos voor de vlieg.
Dit gaat hier dus echt niet op he. Op een gegeven moment begint hij gewoon zelf met klagen dat het een teringbende is in huis.quote:Op zaterdag 24 juni 2017 16:41 schreef LeSage het volgende:
Die rommel ligt er morgen nog wel en als je vriend/man het echt storend gaat vinden ruimt die het ook wel op.
Ja oké, maar dan ligt het toch ook een beetje aan jezelfquote:Op zaterdag 24 juni 2017 18:01 schreef Nanuke het volgende:
[..]
Dit gaat hier dus echt niet op he. Op een gegeven moment begint hij gewoon zelf met klagen dat het een teringbende is in huis.![]()
Het is verder echt een schatje, maar voor het huishouden heeft hij echt een blinde vlek. Als ik wat vraag van hem doet hij het wel zonder morren, maar uit zichzelf zal hij t niet doen zeg maar.
Vervelend dat je zo moe bent Bella. Als ik alle anderen mag geloven gaat het wel (deels) weer overquote:Op zaterdag 24 juni 2017 18:33 schreef BellaaElisa het volgende:
Ik ben dus niet alleen.. wat heel spijtig is!
LeSage; als hij zich eraan stoort dat ontploft die meestal en dan valt die mij heel erg aan. Dus dan ga ik op slot en zeg ik niks meer, en dan blijft die maar dingen zeggen die eigenlijk helemaal niet normaal zijn.Ik ben een heel erg gevoelig persoon. (Vroeger dingen meegemaakt etc)
Vencodark; het is denk ik niet wennen. Maar het niet inzien van hoe zwaar het zwanger zijn nou eigenlijk is..![]()
Pannenkoekenmix; ik heb bij hem ookal aangegeven dat het misschien verstandig is om boeken over het zwanger zijn te gaan lezen, maar.. dan praat ik tegen een muur. Moeilijk dit. Robot stofzuiger is wel een optie, maar dan krijg ik alleen maar beledigingen naar m'n hoofd geslingerd.
Dat hulp zoeken is ook echt nodig hoe ik er nu bij na denk.quote:Op zaterdag 24 juni 2017 18:51 schreef Peacefulll het volgende:
[..]
Vervelend dat je zo moe bent Bella. Als ik alle anderen mag geloven gaat het wel (deels) weer over
Maar jouw relatie met jouw man/vriend klinkt niet heel gezond. Of je dikt het enorm aan of het wordt tijd om eens om hulp te vragen samen als je vriend zo opvliegend is. Geen gezonde omgeving voor een kindje.
Ik heb geen ervaring, maar de huisarts is sowieso altijd een goede stap hiervoor. Vaak heb je iets van een doorverwijzing nodig voor de zorgverzekering. Of dat ook voor een relatietherapeut geldt, weet ik niet. Maar daar heeft je huisarts vast wel antwoord op. En wat LeSage zegt!quote:Op zaterdag 24 juni 2017 18:55 schreef BellaaElisa het volgende:
[..]
Dat hulp zoeken is ook echt nodig hoe ik er nu bij na denk.
Is dat nodig via de huisarts en dan vragen naar een psycholoog? Of zijn er andere wegen voor hulp?
Aahw dat vind ik echt heel lief en doet me goed! Wetende dat er vanuit Z&G ook nog gedacht wordt aan de bankwarmhouders in WOHTSquote:Op zaterdag 24 juni 2017 19:18 schreef LeSage het volgende:
Oh en Peace, nu je toch hier hangt, ik lurk zo hier en daar wat en wilde even deze voor je doen:
Blinde vlek: check! Mijnes krijgt dus klusjes van mij te doen anders blijf ik bezig. Zeker met nog een kind in huis.quote:Op zaterdag 24 juni 2017 18:01 schreef Nanuke het volgende:
[..]
maar voor het huishouden heeft hij echt een blinde vlek. Als ik wat vraag van hem doet hij het wel zonder morren, maar uit zichzelf zal hij t niet doen zeg maar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |