Je hebt de helft van de week bereikt!quote:Op woensdag 14 juni 2017 20:18 schreef J.Appleseed het volgende:
Ik ben kapotVanmiddag getennist en nu heb ik eindelijk wat tijd voor mezelf
Cue bed en series en snacks
Yay!quote:Op woensdag 14 juni 2017 20:28 schreef G-Pier het volgende:
[..]
Je hebt de helft van de week bereikt!
Richiolio en ik willen Broadchurch aanradenquote:Op woensdag 14 juni 2017 22:39 schreef Kaas- het volgende:
Ennnnnnn..... Suits is afgelopen.
Shit, nu zit ik echt zonder series.
Krijgt op zich wel redelijke scores. Staat 'ie op Netflix?quote:Op woensdag 14 juni 2017 23:05 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Richiolio en ik willen Broadchurch aanraden
Ja, S1-2quote:Op woensdag 14 juni 2017 23:11 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Krijgt op zich wel redelijke scores. Staat 'ie op Netflix?
Jaaaquote:Op woensdag 14 juni 2017 23:05 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Richiolio en ik willen Broadchurch aanraden
Ik ga denk ik alles weer opnieuw bekijken voor ik met S3 begin want ik ben alweer kwijt hoe het precies zit en wie wat wel en niet weetquote:
Op zich niet echt heel erg nodig voor het nieuwe seizoen, maar kan nooit kwaad neequote:Op donderdag 15 juni 2017 00:01 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Ik ga denk ik alles weer opnieuw bekijken voor ik met S3 begin want ik ben alweer kwijt hoe het precies zit en wie wat wel en niet weet
Verdomme, ik heb gisteren EINDELIJK aflevering 6 afgekeken maar halverwege aflevering 7 was ik te moe om verder te kijken en ben ik naar bed gegaanquote:Op donderdag 15 juni 2017 00:58 schreef Brammetjuh94 het volgende:
Heel de dag orange is the new black gebinged.
Oh jeequote:Op donderdag 15 juni 2017 08:40 schreef TwisterNederland het volgende:
Alle fietsenrekken voor de UB weghalen. What possibly could go wrong?
Hehe hoop dat het wat voor je isquote:Op donderdag 15 juni 2017 09:46 schreef Kaas- het volgende:
Ik moet wachten tot m'n wasmachine klaar is, dus een perfect moment om eens aan die serie te beginnen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |