fijn dat ze het spuitje ook gebruiken.quote:Op woensdag 14 juni 2017 10:28 schreef Sylver_ het volgende:
Handig Q!
Jeetje Sam, dat klinkt wel rot. Wanneer krijg je uitslag over zijn schikdklierwaardes?
5x150 is niet abnormaal veel voor flesvoeding toch?
Ella is weer een ochtendje wennen op de crèche.
Ik las net op de app dat ze met veel huilen tussendoor een beetje uit een flesje heeft gedronken en ook nog met een spuitje heeft gekregen. In totaal 30cc.
Ik had een spuitje meegegeven, met het idee dat als het echt niet lukt misschien daarmee nog wat cc's te geven zijn. Ze is opzich een spuitje gewend door de Omeprazol die ze al een maandje krijgt.
Wanneer is hij jarig?quote:Op woensdag 14 juni 2017 11:15 schreef Svane het volgende:
Ooooooh cygne!![]()
Quoi, een moederfiets én trapondersteuning, je gaat All in!![]()
Vorig jaar was vandaag mijn UD! Aaaaaaaaah!Laat de flashbacks begin!
De 20e!quote:Op woensdag 14 juni 2017 11:22 schreef Arja het volgende:
[..]
Wanneer is hij jarig?
Cygne wat een lekker ding
Gefeliciteerd. En veel sterkte met de tijd die komen gaat. Kost veel energie de tijd dat de kleine nog in het ziekenhuis zal blijven. (Hier een tweeling die 2 jaar geleden met 31 weken en 2 dagen is geboren) Gaat alles goed met je zoontje? Fijn dat de longrijping zijn werk heeft kunnen doen!quote:Op woensdag 14 juni 2017 17:33 schreef xzaz het volgende:
Afgelopen week een zoon gekregen, 33w en 3d. We hebben het nog twee dagen kunnen uit stellen voor de longen. Kind is gezond en tijdens een familieweekend bevallen in Maastricht, wat een rollercoaster.
Ja we zijn vandaag overgebracht naar een ziekenhuis dichtbij, nog even in McDonald huis gezeten. Veel steun gehad aan familie die echt onmisbaar was. Kind en moeder / vrouw zijn ook gezond.quote:Op woensdag 14 juni 2017 17:39 schreef Gogo83 het volgende:
Gefeliciteerd xzaz! Klinkt inderdaad als een heftige week! Zijn jullie nog in Maastricht of inmiddels overgebracht naar een ziekenhuis dichterbij huis? Met je vrouw/vriendin ook alles goed?
Misschien een 3e exemplaar bakken?quote:Op woensdag 14 juni 2017 20:21 schreef Svane het volgende:
HOE KRIJG IK HET VOOR ELKAAR: ook bij mijn tweede kind een week voor eerste verjaardag waterpokkendaar gaan de esthetische eerste hoeraaaaa foto's potdomme. JA DAT IS HEEL BELANGRIJK!
Cakesmash foto's maken en dan het gezichtje extra in de taart drukken? Zie je in elk geval de waterpokken niet.quote:Op woensdag 14 juni 2017 20:21 schreef Svane het volgende:
HOE KRIJG IK HET VOOR ELKAAR: ook bij mijn tweede kind een week voor eerste verjaardag waterpokkendaar gaan de esthetische eerste hoeraaaaa foto's potdomme. JA DAT IS HEEL BELANGRIJK!
Gevalletje waarin het woord POKKEZOOI z'n recht doet.quote:Op woensdag 14 juni 2017 20:21 schreef Svane het volgende:
HOE KRIJG IK HET VOOR ELKAAR: ook bij mijn tweede kind een week voor eerste verjaardag waterpokkendaar gaan de esthetische eerste hoeraaaaa foto's potdomme. JA DAT IS HEEL BELANGRIJK!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 12% gewijzigd door Miezziej op 15-06-2017 09:41:22 ]
Selv, het is echt lastig, ook met je bv gedoe, en sneu voor jou en je kleintje. Sterkte ermee.quote:Op woensdag 14 juni 2017 15:32 schreef Selvaria het volgende:
Volgens mij kan dat pas vanaf X jaar, Sylver. Toch zou ik wel eens willen sparren met de KA, het is zo ontzettend sneu.
quote:Op donderdag 15 juni 2017 08:55 schreef Miezziej het volgende:
Cygne![]()
![]()
Gefeliciteerd en veel sterkte xzas.
Nouja, staan de beide kinderen wel ongeveer hetzelfde op de foto Svane, hoeven ze later niet jaloers te zijn dat eentje pokvrij was met de eerste verjaardag en de ander niet
M. kan de trap op![]()
En ze vindt alles met papier magisch. Tissuedoos, pakje billendoekjes, de wc-rol... (). Sowieso vindt ze de wc laatste tijd nogal interessant, toen ik erop zat probeerde ze haar hand in de pot te steken
Wat gaat ze hardSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en wcpapier is altijd leuk natuurlijk
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
Grappigquote:
Zo herkenbaar. We zijn al 3x bij de kinderboerderij geweest en dat ze dan sliepquote:Op donderdag 15 juni 2017 15:18 schreef Quoi het volgende:
Over slapen gesproken...
Stop je kind in de draagzak en volg een rondleiding. Dag twee en twee keer raak: lekker tukken. Terwijl we toch vooral voor Max naar het zeehonden voeren gaan kijken straks![]()
Ik zag een mooie mini Cygne en een brutale M
Nee die was altijd wakkerquote:Op donderdag 15 juni 2017 12:14 schreef Mies_poes het volgende:
[..]
GrappigWas Lucas dat ook?
Miez, ik zag trouwens je meisje, wat een snoepie met dat wc-papieren wat knap dat ze al de trap op kan!
Dankjewel voor je uitgebreide reactie.quote:Op donderdag 15 juni 2017 10:35 schreef Franny_G het volgende:
[..]
Selv, het is echt lastig, ook met je bv gedoe, en sneu voor jou en je kleintje. Sterkte ermee..
Ik weet niet of je wat afweet van allergieën? Meestal zit het, zeker als het zo jong begint, in de familie. Ik was zelf als kind ook erg allergisch. Daar kwamen ze achter toen ik zes jaar was. De reden dat ze het gingen onderzoeken was dat ik ook altijd verkouden was, vaak last van keel, hoesten e.d. Ik had in de jaren daarvoor vanwege de chronische allergie bronchitis ontwikkeld. Dit is overigens helemaal goed gekomen.
Maar er zijn een paar dingen waar je op kunt letten:
toen ik zes jaar was, waren ze vrij verbaasd dat uit de test kwam dat ik hooikoorts had. Dit zou bij heel jonge kinderen niet voorkomen. Dat idee is inmiddels wel bijgesteld, lijkt me. Maar allergie voor graspollen/boompollen komt op zo jonge leeftijd zelden alleen. Meestal gaat het gepaard met andere allergieën. In mijn geval stofmijt en huisdieren. Nu hadden mijn ouders een herdershond, dus logisch dat ik zoveel last had. Je kunt dat soort zaken al een beetje in de gaten hadden. Stof bijvoorbeeld, goed het huis ventileren (dat lijkt nu in het hooikoortsseizoen geen goed idee, toch is frisse lucht wel van belang). En door bijvoorbeeld met haar naar plaatsen te gaan waar weinig pollen in de lucht zitten, zoals de kust/het strand e.d. Je zou eens kunnen uitproberen of een dagje aan zee de klachten doet verminderen.
Je kunt ook de oogjes in de gaten houden: als ze rood zijn en als ze er vaak in wrijft, dan heeft ze daar misschien ook jeuk.
Gevoeligheid voor allergieën komt vaak ook voor in combinatie met een (over)gevoelige huid: dus snel last van eczeem, snel een reactie op bepaalde zeep, snel droog en schilferig.
Misschien is het een idee om voor de afspraak met een kinderarts zelf op een aantal van die zaken te letten en bijvoorbeeld in kaart te brengen op welke momenten van de dag ze vooral last heeft, en goed alle symptomen die je opvallen, te noteren voor jezelf.
Best goed, de laatste dagen weer wat minder maar krijg er met vaker en meer verschillende dingen per sessie aanbieden best wat in. En ze eet nu op het kdv een potje en slaapt daar nog even waardoor ze ook nog bij ons aan tafel aan kan schuiven. Moeten wel alles voeren want ze wil niks zelf doen en de eerste hap moeten we vaak forceren maar daarna wil ze wel. Eens kijken wat haar gewicht heeft gedaan volgende week.quote:Op donderdag 15 juni 2017 17:00 schreef ikke_84 het volgende:
Chanty hoe is het met het eten van A dan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |