Volgens het OM wel.quote:Op woensdag 7 juni 2017 14:19 schreef Poppejans het volgende:
Ze zaten niet bij elkaar op school. Die jongen kende haar via haar exvriendje,die wel op dezelfde school zit.
Ik lees het net hierboven.quote:Op woensdag 7 juni 2017 14:20 schreef Mishu het volgende:
[..]
In het persbericht van het OM staat nu dat ze elkaar van school kenden.
Ja echt vreemd dat twitterbronnen en dergelijke het bij het verkeerde end hebben.quote:Op woensdag 7 juni 2017 14:23 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Ik lees het net hierboven.
Raar dat er eerst wat anders gemeld werd.
Ik weet wel zeker dat opvoeding er mee te maken heeft waarbij iemand (hoe jong dan ook) altijd een eigen verantwoording heeft.quote:Op woensdag 7 juni 2017 14:13 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik vraag mij af op opvoeding er iets mee te maken heeft. In dit soort extreme gevallen zie je vaak dat de dader een stoornis heeft, al dan niet als gevolg van een trauma (wat dan weer vaak misbruik van de dader in het verleden is).
Nee, eerst had je niet meer informatie dan die van een overijverige journalist die waarschijnlijk heel veel social media heeft gecontroleerd en daarbij qua feiten niet verder kwam dan dat hij bevriend was met een ex-vriendje van Romy.quote:Op woensdag 7 juni 2017 14:23 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Ik lees het net hierboven.
Raar dat er eerst wat anders gemeld werd.
Autisme? Waar staat dat nu weer?quote:Op woensdag 7 juni 2017 14:30 schreef Jano9 het volgende:
Een 14-jarige boerenzoon met autisme volgens Twitter, het zal je kind maar wezen. Diep triest allemaal.
Die treinenliefhebber was toch in de andere zaak?quote:Op woensdag 7 juni 2017 14:30 schreef Jano9 het volgende:
Een 14-jarige boerenzoon met autisme volgens Twitter, het zal je kind maar wezen. Diep triest allemaal.
Klopt inderdaad. Maar die was toch niet autistisch?quote:Op woensdag 7 juni 2017 14:33 schreef Caland het volgende:
[..]
Die treinenliefhebber was toch in de andere zaak?
Op Twitter kennelijk, maar goed, die gok is nogal makkelijk als het kind in De Glind op school zat.quote:
Ik dacht dat dat inherent was aan treinenliefhebbers.quote:Op woensdag 7 juni 2017 14:35 schreef NoXia het volgende:
[..]
Klopt inderdaad. Maar die was toch niet autistisch?
Dat weten we niet, als iemand zometeen op Twitter zet dat hij dat wel was zal het over een half uur ook wel in het topic staan, dat hij een treinfanaat is heeft hij dan al tegen.quote:Op woensdag 7 juni 2017 14:35 schreef NoXia het volgende:
[..]
Klopt inderdaad. Maar die was toch niet autistisch?
Jeugddorp De Glind? Daar zitten volgens hun eigen site allerlei soorten kinderen.quote:Op woensdag 7 juni 2017 14:35 schreef Leandra het volgende:
[..]
Op Twitter kennelijk, maar goed, die gok is nogal makkelijk als het kind in De Glind op school zat.
Boerenzoon of....quote:
http://regio.tpo.nl/2017/(...)-romy-en-moordenaar/quote:Het speciale onderwijs in De Glind gemeente Barneveld van Romy en haar waarschijnlijke moordenaar
In De Glind wonen veel uit huis geplaatste kinderen in pleeggezinnen
07-06-2017, 14:30
Tags: barneveld, De Glind, Romy Nieuwenhuizen
De school (zie foto) waar de door een zedenmisdrijf omgekomen 14-jarige Romy Nieuwenburg uit Hoevelaken en haar toekomstige eveneens 14-jarige (hoogstwaarschijnlijke) misbruiker en moordenaar uit Lunteren elkaar leerden kennen is de J. H. Donnerschool in het gehucht De Glind, onderdeel van de gemeente Barneveld.
De Donnerschool biedt speciaal onderwijs aan leerlingen tussen de 4 en 18 jaar oud met, vaak, sociale en emotionele problemen. Niet zelden wonen de kinderen niet meer thuis maar in een gastgezin of woongroep. De Donnerschool biedt zowel speciaal onderwijs voor basisscholieren als voortgezet speciaal onderwijs op de niveaus vmbo -basis, -kader en -gemengd.
Op de J. H. Donnerschool krijgen de leerlingen zoveel mogelijk op het individu gericht les in kleine klassen en zijn de docenten gespecialiseerd in het omgaan met kinderen die veel sociale problemen kennen.
Volgens de website van de Donnerschool locatie De Glind gaat het onder andere om:
“Leerlingen die verschillende ontwikkelingsstoornissen kunnen hebben. PDD-NOS, ADHD, enz. zijn hiervan voorbeelden. De leerlingen zijn over het algemeen vastgelopen in hun schoolse en sociale ontwikkeling. Hierdoor kan een situatie ontstaan die, door verschillende redenen, voor de leerling, maar ook voor de ouders, gespannen en stressvol is.”
In de schoolgids van de Donnerschool staat dat de leerlingen in het onderwijs kunnen zijn vastgelopen door:
“- Sociaal isolement van de leerling, moeite in de omgang met sociale relaties
– Gedragsproblemen, sociaal- emotionele uitbarstingen
– Chaotische werkwijze en over beweeglijkheid (hyperactief), concentratiestoornissen
– Gefragmenteerd tot zich nemen van leerstof, beperking in prikkelverwerking
– Niet accepteren van gezag
– Motivatieproblemen, zich niet begrepen voelen”
De Glind
Het gehucht De Glind (ruim 600 inwoners), waar de Donnerschool is gevestigd, staat ook wel bekend als ‘jeugddorp’. In bijna een kwart van alle huizen worden uit huis geplaatste kinderen met sociale en emotionele (gedrags)problemen opgevangen in een gastgezin.
Ja klopt, maar dat maakt een gok over autisme wel makkelijker, zeker als ze er uit de omgeving naar school gaan en niet wonen.quote:Op woensdag 7 juni 2017 14:43 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Jeugddorp De Glind? Daar zitten volgens hun eigen site allerlei soorten kinderen.
Een boerenzoon kan ook op speciaal onderwijs zitten he.quote:Op woensdag 7 juni 2017 14:47 schreef LXIV het volgende:
[..]
Boerenzoon of....
[..]
http://regio.tpo.nl/2017/(...)-romy-en-moordenaar/
Als daar een instelling zit voor kinderen met zware gedragsproblemen lijkt het me logischer dat de dader daar uit komt dan dat het boerenzoon Herm is die achter de trekker vandaan komt
Daar gaan ook kinderen uit de omgeving naar school.quote:Op woensdag 7 juni 2017 14:47 schreef LXIV het volgende:
[..]
Boerenzoon of....
[..]
http://regio.tpo.nl/2017/(...)-romy-en-moordenaar/
Als daar een instelling zit voor kinderen met zware gedragsproblemen lijkt het me logischer dat de dader daar uit komt dan dat het boerenzoon Herm is die achter de trekker vandaan komt
Klopt, sommige op de fiets, anderen met taxibusje.quote:Op woensdag 7 juni 2017 14:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Daar gaan ook kinderen uit de omgeving naar school.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |