Ja, paar ethquote:Op woensdag 7 juni 2017 21:57 schreef Loodje het volgende:
Iemand die in Aeternity zit?
https://www.aeternity.com/
Waarom staat het dan op dit moment hoger dan vorig jaar?quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:57 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Groter dan het nu al is?
Heb je de grafiek al eens uitvergroot? NLG heeft z'n "moment of fame" al gehad met die pump vorig jaar......
Laat t lekker afsterven......
Ik denk dat we een gigantische correctie gaan krijgen. Mijn probleem is dat ie maar niet komt. Al crasht ie van 10.000$ naar 5000$, ik koop zodra zoiets gebeurt.quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:53 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Denk je dat die nog onder de 2k komt dan?
GLD shillsquote:
quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:57 schreef Loodje het volgende:
Iemand die in Aeternity zit?
https://www.aeternity.com/
Wachten op het MtGoxje van ETHquote:Op woensdag 7 juni 2017 22:00 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik denk dat we een gigantische correctie gaan krijgen. Mijn probleem is dat ie maar niet komt. Al crasht ie van 10.000$ naar 5000$, ik koop zodra zoiets gebeurt.
En de kans dat dat met ETH gebeurt is groter dan met Bitcoin.
yupquote:Op woensdag 7 juni 2017 21:57 schreef Loodje het volgende:
Iemand die in Aeternity zit?
https://www.aeternity.com/
omdat elke shitcoin waar nog enig vorm van leven in zit de laatste maanden gepumpt is....alles wordt maar gekocht en gekocht....no matter what..dus zelfs NLG kan omhoog.quote:Op woensdag 7 juni 2017 22:00 schreef Sala-adin het volgende:
[..]
Waarom staat het dan op dit moment hoger dan vorig jaar?
Marketcap van ETH is belachelijk. Niet eens een MtGoxje, gewoon een stevige beide voeten op de aarde.quote:
100 punten alquote:
Idd, mag na LISK wel weer aan beurt zijn voor een ritje naar boven.quote:Op woensdag 7 juni 2017 17:45 schreef Dutchpassion het volgende:
Stratis, wanneer verblijd u mij weer?
op naar de 100 euroquote:Op woensdag 7 juni 2017 22:08 schreef Nattekat het volgende:
WOW ETC staat hoog
Ik bid nu echt tot de goden dat ik die nooit gedumpt heb
Nee maar zo kan je wel blijven wachten toch? Die crash kan ook nooit komen.quote:Op woensdag 7 juni 2017 22:00 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik denk dat we een gigantische correctie gaan krijgen. Mijn probleem is dat ie maar niet komt. Al crasht ie van 10.000$ naar 5000$, ik koop zodra zoiets gebeurt.
En de kans dat dat met ETH gebeurt is groter dan met Bitcoin.
ETH gaat 100% zeker nog een flinke klap krijgen. Ik geloof nooit dat die coin nu al de helft zo groot is als Bitcoin, en Bitcoin heeft ook al een flinke pump gekregen.quote:Op woensdag 7 juni 2017 22:08 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Nee maar zo kan je wel blijven wachten toch? Die crash kan ook nooit komen.
Natuurlijk gaat dat een keer gebeuren. Dat voorspellen is net zo makkelijk als zeggen dat het ooit een keer gaat regenen in Nederland.quote:Op woensdag 7 juni 2017 22:10 schreef Nattekat het volgende:
[..]
ETH gaat 100% zeker nog een flinke klap krijgen.
quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:50 schreef RGkamp het volgende:
[..]
Kan iemand hier nog inzicht in scheppen?
(sorry jongens, even gekopieerd uit het Tweakers topic.quote:Om cryptocurrencies te kopen en te verkopen zijn er grofweg 2 soorten diensten, met elk hun voordelen en nadelen.
Als eerste zijn er de websites waarop je direct een hoeveelheid coins kunt kopen (of verkopen) tegen een door de website bepaalde prijs. Deze diensten richten zich op snelheid en gebruiksgemak. Zo kun je vaak met iDeal betalen (als het een Nederlandse dienst betreft) en ben je zeker van de koers zodra je een bestelling plaatst. Het nadeel is echter dat er een redelijk groot verschil zit tussen aan- en verkoop prijs (hier haalt de dienst z'n winst vandaan). Bovendien zijn geavanceerde orders niet mogelijk. Voorbeelden van dergelijke diensten zijn Bitonic (NL, Bitcoin), LiteBit (NL, veel cryptocurrencies) en Coinbase (US, BTC, ETH & LTC).
Daarnaast zijn er de beurzen, of exchanges. Dit zijn websites waar je een account kunt aanmaken dat je vervolgens met geld (cryptocurrencies of fiat) kunt vullen. Met het saldo van je account kun je daarna gaan handelen. Voordelen van handelen via een exchange is dat je betere koersen krijgt en dat er allerlei complexere ordertypes mogelijk zijn. Het nadeel is dat het tijd kost om geld in je account te krijgen (dit gaat bijvoorbeeld via SEPA overboeking en dit duurt enkele uren tot dagen) en dat er vaak een identiteitsverificatieproces nodig is voordat je geld kunt storten of opnemen.
Wat belangrijk kan zijn om te beseffen is dat bij diensten uit de eerste categorie je altijd direct met de dienst zelf handelt. Als je op Bitonic.nl een koop-order plaatst, dan koop je de bitcoins direct van Bitonic en ontvangt Bitonic jouw geld. De dienst kan zelf bepalen tegen welke prijs het z'n coins aanbiedt. Bij diensten uit de tweede categorie, exchanges, handel je enkel met andere gebruikers. De exchange speelt hier slechts de rol van bemiddelaar die kopers en verkopers bij elkaar brengt en die de tegoeden van de gebruikers beheert totdat deze worden opgenomen. De prijs wordt bepaald door de gebruikers.
Koop of verkoop je zo nu en dan een beetje aan cryptocurrencies, dan zijn de directe koop/verkoop diensten waarschijnlijk het makkelijkst. Ga je actief handelen, dan zit je beter op een exchange.
Bijkomend voordeel is dat ETH nu ook wel redelijk aan het plafond zit naar mijn idee. Heel veel meer zit er momenteel niet in. Als ik short kon gaan zou ik het doen.quote:Op woensdag 7 juni 2017 22:12 schreef Oscar. het volgende:
[..]
Natuurlijk gaat dat een keer gebeuren. Dat voorspellen is net zo makkelijk als zeggen dat het ooit een keer gaat regenen in Nederland.
Ik heb al heel wat jaren in Technische Analyse verdiept, tig boeken gelezen maar nog nooit een werkende analyse in Excell gezien. Maar wellicht ben jij die whizzkid die er wel wat mee kan.....quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:37 schreef DutchieBre het volgende:
[..]
Ik wil beter de trend leren herkennen. Middels de grafieken kun je een aardige indicatie krijgen. Maar zou ze graag opslaan in Excel om wat mee te kloten in eerste instantie om te zien of dat werkt.
zei je ook bij 10, 40, 80, 160 en 200quote:Op woensdag 7 juni 2017 22:13 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Bijkomend voordeel is dat ETH nu ook wel redelijk aan het plafond zit naar mijn idee. Heel veel meer zit er momenteel niet in. Als ik short kon gaan zou ik het doen.
En ik herinner me nog dat ik kort na de hard fork hier schreef dat ETC wel wat zou worden jij reageerde met dezelfde smiley die je nu zelf plaatstquote:Op woensdag 7 juni 2017 22:08 schreef Nattekat het volgende:
WOW ETC staat hoog
Ik bid nu echt tot de goden dat ik die nooit gedumpt heb
toen waren er ook maar 5 altcoinsquote:Op woensdag 7 juni 2017 22:15 schreef edraket31 het volgende:
[..]
En ik herinner me nog dat ik kort na de hard fork hier schreef dat ETC wel wat zou worden jij reageerde met dezelfde smiley die je nu zelf plaatst
Verloop is te grillig wil je zeggen om te goed te kunnen analyseren? Dat idee had ik ook al een beetje. En al die pump acties verkloten de boel ook wel een beetje om er op langere termijn iets mee te kunnen. Ik ga het proberen, mocht ik stiekem het whizzkid zijn, dan meld ik me ;-)quote:Op woensdag 7 juni 2017 22:13 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Ik heb al heel wat jaren in Technische Analyse verdiept, tig boeken gelezen maar nog nooit een werkende analyse in Excell gezien. Maar wellicht ben jij die whizzkid die er wel wat mee kan.....
Maar het belangrijkste: cryptos zijn te manipulatief of hebben te weinig volume of bestaan te kort om er een enigzins betrouwbare TA op los te laten en daar op te vertrouwen. Ik heb diverse analyses geprobeerd die bijzonder goed werken in andere markten, maar door de hierboven genoemde factoren werken ze niet bij cryptos
En jij loopt de draak te steken met Katje die al een jaar of 4 meeloopt?quote:
Het "grillige" karakter is niet het probleem, maar de reden waarom het grillig is. Het is te manipulatief.quote:Op woensdag 7 juni 2017 22:17 schreef DutchieBre het volgende:
[..]
Verloop is te grillig wil je zeggen om te goed te kunnen analyseren? Dat idee had ik ook al een beetje. En al die pump acties verkloten de boel ook wel een beetje om er op langere termijn iets mee te kunnen. Ik ga het proberen, mocht ik stiekem het whizzkid zijn, dan meld ik me ;-)
Blijft hetzelfde: Als er iets mis is met sender/receiver addres, dan maakt het uiteindelijk niks uit. Kan alleen langer duren. Ik transfer tegenwoordig in ETH want sneller + lagere fees (die van BTC zijn tegenwoordelijk belachelijkquote:Op woensdag 7 juni 2017 21:31 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je geeft toch wat controle uit handen. Als er om wat voor reden dan ook iets mis gaat, is je geld terugkrijgen toch wat lastiger dan als je volle controle had.
In 2012/13/14 waren er al meer dan 30.quote:Op woensdag 7 juni 2017 22:19 schreef edraket31 het volgende:
[..]
En jij loopt de draak te steken met Katje die al een jaar of 4 meeloopt?
We hebben het over najaar 2016..... 5 altcoins
ik dacht dat ETC wat langer bestondquote:Op woensdag 7 juni 2017 22:19 schreef edraket31 het volgende:
[..]
En jij loopt de draak te steken met Katje die al een jaar of 4 meeloopt?
We hebben het over najaar 2016..... 5 altcoins
Waar baseer jij je keuzes dan op bij crypto?quote:Op woensdag 7 juni 2017 22:20 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Het "grillige" karakter is niet het probleem, maar de reden waarom het grillig is. Het is te manipulatief.
Ik ben daarom (en vanwege de vele scams) een jaar of 2,5-3 geleden gestopt met alts, volg het nog uit interesse én omdat ik het fascinerend vind om te zien hoe TA presteert in btcquote:Op woensdag 7 juni 2017 22:23 schreef DutchieBre het volgende:
[..]
Waar baseer jij je keuzes dan op bij crypto?
Wat zou kunnen is powerbi aangezien je daarmee realtime kunt analyseren.quote:Op woensdag 7 juni 2017 22:13 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Ik heb al heel wat jaren in Technische Analyse verdiept, tig boeken gelezen maar nog nooit een werkende analyse in Excell gezien. Maar wellicht ben jij die whizzkid die er wel wat mee kan.....
Maar het belangrijkste: cryptos zijn te manipulatief of hebben te weinig volume of bestaan te kort om er een enigzins betrouwbare TA op los te laten en daar op te vertrouwen. Ik heb diverse analyses geprobeerd die bijzonder goed werken in andere markten, maar door de hierboven genoemde factoren werken ze niet bij cryptos
Nee ETC is ontstaan na de Ethereum hard fork vorig jaar juli. ETC staat voor EThereum Classic en bevalt in tegenstelling tot ETH nog wel de DAO-tokens die door de The DAO-hack zijn buitgemaakt. Eigenlijk is het dus de originele Ethereum blockchain waarvan ETH nu is afgesplitst.quote:
Super, ik ga meteen eens checken in hoeverre dat een aanwinst zou kunnen zijn.quote:Op woensdag 7 juni 2017 22:26 schreef kovenant het volgende:
[..]
Wat zou kunnen is powerbi aangezien je daarmee realtime kunt analyseren.
Meeste sites hebben een api die zou aangesproken moeten kunnen worden door powerbi.
Gratis Microsoft tool.
+ Wingsquote:Op woensdag 7 juni 2017 22:34 schreef MissionPhailed het volgende:
Coins als ARK, Lisk en BitBay lijken momenteel wat 'af te koelen' na een explosieve opmars. Denk echter dat we het toppunt nog niet gezien hebben.
Ben het met je eens! Zitten beide in mijn portefeuille, behalve Bitbay dan vooralsnog.quote:Op woensdag 7 juni 2017 22:34 schreef MissionPhailed het volgende:
Coins als ARK, Lisk en BitBay lijken momenteel wat 'af te koelen' na een explosieve opmars. Denk echter dat we het toppunt nog niet gezien hebben.
Laat maar weten hoe dat het werkt en anders een example. Is dat ik er gewoonweg geen tijd voor heb.quote:Op woensdag 7 juni 2017 22:34 schreef DutchieBre het volgende:
[..]
Super, ik ga meteen eens checken in hoeverre dat een aanwinst zou kunnen zijn.
Ik kreeg gelijk. ETC ging kneiterhard onderuit. Zag geen enkele reden meer om ze te houden.quote:Op woensdag 7 juni 2017 22:15 schreef edraket31 het volgende:
[..]
En ik herinner me nog dat ik kort na de hard fork hier schreef dat ETC wel wat zou worden jij reageerde met dezelfde smiley die je nu zelf plaatst
Ik vermoed dat je uitkomsten gaat krijgen die de simpelere bots ook genereren.....quote:Op woensdag 7 juni 2017 22:34 schreef DutchieBre het volgende:
[..]
Super, ik ga meteen eens checken in hoeverre dat een aanwinst zou kunnen zijn.
Ik was niet erg enthousiast..quote:Op woensdag 7 juni 2017 22:40 schreef Dutchpassion het volgende:
Iemand hier die potentie ziet in NVO??
https://nvo.io/
Jonguh...je weet toch hoe het moderne traden gaat?quote:Op woensdag 7 juni 2017 22:38 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik kreeg gelijk. ETC ging kneiterhard onderuit. Zag geen enkele reden meer om ze te houden.
Merci bienquote:Op woensdag 7 juni 2017 22:41 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Ik vermoed dat je uitkomsten gaat krijgen die de simpelere bots ook genereren.....
Verwacht er niet te veel van en ga het zeker niet gebruiken als leidend, laat het (klein) onderdeel zijn in je criteria om te kopen/verkopen.
Succes!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |