Die kan zo meedoen in True Detective 3...quote:Op dinsdag 13 juni 2017 13:42 schreef Slayage het volgende:
jaimie gaat voor een nieuwe look zo te zien
[ link | afbeelding ]
Oké.quote:Op woensdag 14 juni 2017 11:00 schreef hafcfan het volgende:
Je moet dat boek lezen over the wereld van ijs en vuur. Beste boek ooit wat betreft fantasy
Wel de Engelse versie, als je de Nederlandse versie leest heb je een hekel aan jezelf.quote:Op woensdag 14 juni 2017 11:00 schreef hafcfan het volgende:
Je moet dat boek lezen over de geschiedenis van de wereld van ijs en vuur. Beste boek ooit wat betreft fantasy
Hoe zit dat boek in elkaar? Is het alleen geschiedenis en lore uitleg of krijg je echt een verhaal te lezen?quote:Op woensdag 14 juni 2017 11:00 schreef hafcfan het volgende:
Je moet dat boek lezen over de geschiedenis van de wereld van ijs en vuur. Beste boek ooit wat betreft fantasy
Geschiedenis per house en regio. En ook van alle Targaryen kings en de voorgeschiedenis.quote:Op woensdag 14 juni 2017 15:27 schreef maho_91 het volgende:
[..]
Hoe zit dat boek in elkaar? Is het alleen geschiedenis en lore uitleg of krijg je echt een verhaal te lezen?
S04E10 StannisGodquote:
Ygrittequote:
Deze hebben jullie het over?quote:Op woensdag 14 juni 2017 13:17 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wel de Engelse versie, als je de Nederlandse versie leest heb je een hekel aan jezelf.
quote:Op donderdag 15 juni 2017 18:44 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Deze hebben jullie het over?
[ afbeelding ]
Dat zijn drie korte vertalen over Duncan the Tall en Egg (Aegon V, broertje van maester Aemon). Best leuk en wel gewoon echt een verhaal.quote:Op donderdag 15 juni 2017 18:44 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Deze hebben jullie het over?
[ afbeelding ]
quote:
Meer een tof naslagboek dusquote:Op donderdag 15 juni 2017 19:15 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat zijn drie korte vertalen over Duncan the Tall en Egg (Aegon V, broertje van maester Aemon). Best leuk en wel gewoon echt een verhaal.
A World of Ice and Fire is gewoon alle lore
Jeb. En het geeft ook zoveel meer inzicht op waarom bepaalde families elkaar nou zo haten/liefhebben.quote:
Zeker. Ook wat teksten over landen verder weg zoals Yi Ti etc. Of de herkomst van alle Free Cities. En de verschillende bevolkingen die in Westeros kwamen.quote:
ben nou bij S04E01quote:
Heb al die dingen gelezen op de asoiaf wiki.quote:Op donderdag 15 juni 2017 19:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zeker. Ook wat teksten over landen verder weg zoals Yi Ti etc. Of de herkomst van alle Free Cities. En de verschillende bevolkingen die in Westeros kwamen.
Is boeiender dan echte historie
Jammer dat boek is namelijk gewoon tof om te hebben. Mooie illustraties ook. En je hebt vast wat informatie gemist.quote:Op vrijdag 16 juni 2017 19:01 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Heb al die dingen gelezen op de asoiaf wiki.
Vind het nu zonde om dat boek te kopen.
Bohhh nog een maandjequote:Op vrijdag 16 juni 2017 20:39 schreef maho_91 het volgende:
[..]
16 juli, voor ons dus 17 juli 's nachts.
Ik ben al bezig met een rewatch, zo de aflevering waar Oberyn de pijp uitgaatquote:Op vrijdag 16 juni 2017 22:29 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Mwah, rewatch S1-6 et presto, maandje voorbij
You murdered and raped her.quote:Op vrijdag 16 juni 2017 22:32 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik ben al bezig met een rewatch, zo de aflevering waar Oberyn de pijp uitgaat
Een dood die me slechter beviel dan Red Wedding en Ned Starkquote:Op vrijdag 16 juni 2017 22:33 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
You murdered and raped her.
Say it!
*squash*
True, al vond ik het zielig voor de direwolves bij de red wedding. Ik had geen greintje sympathie voor Robb of Catquote:Op vrijdag 16 juni 2017 22:35 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Een dood die me slechter beviel dan Red Wedding en Ned Stark
Bij mijn rewatches en rereads ben ik Robb en Cat wel meer gaan waarderen eigenlijk. Ook gewoon twee tragische personages die gewoon gestraft worden voor hun duidelijke fouten (net als Ned).quote:Op vrijdag 16 juni 2017 22:39 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
True, al vond ik het zielig voor de direwolves bij de red wedding. Ik had geen greintje sympathie voor Robb of CatGoed, Talissa vond ik cruel de manier waarop (beetje een zwangere bellystabben ffs) maar de Starks verdienden het gewoon
Tal was net zo lekker als Ros lekker was. Heeft ze niet echt ver gebracht though. Of wat te denken van Oshaquote:Op vrijdag 16 juni 2017 22:42 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Bij mijn rewatches en rereads ben ik Robb en Cat wel meer gaan waarderen eigenlijk. Ook gewoon twee tragische personages die gewoon gestraft worden voor hun duidelijke fouten (net als Ned).
En Talisa was godverdomme lekker
Die Ros vond ik dan weer weinig aan, net als Osha meh.quote:Op vrijdag 16 juni 2017 22:44 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Tal was net zo lekker als Ros lekker was. Heeft ze niet echt ver gebracht though. Of wat te denken van OshaQua Starks heeft het een reden waarom Arya mijn favoriet is. Die doet niet wat honourable and just is, die is gewoon on a quest for personal revanche, out to get ya! Bam!
Naja, favo Stark meer. Favo Lannister is Tyrion vanaf het begin, favo Targ mja tot Aemon als zodanig bekend werd gemaakt (blijft een baas) toch echt Danyquote:Op vrijdag 16 juni 2017 22:48 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die Ros vond ik dan weer weinig aan, net als Osha meh.
En Robb deed ook niet echt iets eervols door zijn oath te breken natuurlijkMaar dat moment dat hij "Mother" zegt is wel treurig, blijft nog een jonge gast die al zo'n verantwoordelijkheid moest dragen.
Arya heb ik nooit echt mijn favoriete personage gevonden, te vaak zeurde ze gewoon teveel in mijn ogenKan ze wel af en toe leuk prikken met Needle, en die scène met die Waif in S6 helpt ook niet echt mee.
Kunnen we Jon meetellen als Stark of Targaryen? Ik vind hem wel echt een baas geworden in de loop der seizoenen.quote:Op vrijdag 16 juni 2017 22:51 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Naja, favo Stark meer. Favo Lannister is Tyrion vanaf het begin, favo Targ mja tot Aemon als zodanig bekend werd gemaakt (blijft een baas) toch echt DanyFavo Tyrell Marg, nu Olenna. Favo Martell: Oberyn, nu Tyene
Zo heb ik per house wel een favoriet. Top drie though is: Arya, Tyrion en Dany vanaf het begin. Ook de drie waarvan ik hoop ze in de finale aflevering terug te zien!
Een eigen house: Stargaryenquote:Op vrijdag 16 juni 2017 22:56 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Kunnen we Jon meetellen als Stark of Targaryen? Ik vind hem wel echt een baas geworden in de loop der seizoenen.
Mijn favoriete personages waren Tyrion, Jaime (nu wel wat saai geworden), Joffrey, Cersei, Tywin, Roose Bolton, Ramsay Bolton, Theon, Oberyn. Degene die tenminste wat reuring brengenAl vind ik Davos nu wel echt een favoriet, de enige die nog een beetje normaal doet
Theon is een heerlijk tragisch personage, ook als je zijn hele geschiedenis bekijkt. Weggestuurd op jonge leeftijd door zijn eigen vader, dan opgevoed door een andere familie waar er altijd de angst is dat hij afgemaakt zal worden als zijn pa weer de fout ingaat. Dan raakt hij wat arrogant en gaat hij terug naar huis waar niemand hem moet en ze hem uitlachen en vernederen, probeert hij in een ultieme poging Winterfell te pakken om dat respect terug te vinden maar dan komt hij in de klauwen van RamsayGOD. Waar hij helemaal alles kwijt raakt door één fout (weliswaar groot) en op zijn plaats staat. Ik vind het fascinerend wel.quote:Op vrijdag 16 juni 2017 23:00 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Een eigen house: StargaryenBest veel badguys bij jouw favorieten. Ik verachtte Joffrey, Roose, Ramsay en Theon. Wie ik veracht ga ik niet favorieten. Tywin was wel een baas. Ohja qua Greyjoys: Yara Greyjoy ftw, die is zoveel meer badass dan lulletje rozenwater Theon
En ze levert nog een lekkere scene op dit seizoen
Mja, kan wel zo wezen maar nee ik heb geen sympathie voor zo'n underdog. Meeste badguys idd wel ja. Love to hate, dan doe je toch iets goed. Maar nogmaals: dan wordt het niet meteen mijn favoriet. Shae/Sand Snakes zijn gewoon geslachtofferd door een lazy script. Meer voor de boobquota schermopvulling dan wat andersquote:Op vrijdag 16 juni 2017 23:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Theon is een heerlijk tragisch personage, ook als je zijn hele geschiedenis bekijkt. Weggestuurd op jonge leeftijd door zijn eigen vader, dan opgevoed door een andere familie waar er altijd de angst is dat hij afgemaakt zal worden als zijn pa weer de fout ingaat. Dan raakt hij wat arrogant en gaat hij terug naar huis waar niemand hem moet en ze hem uitlachen en vernederen, probeert hij in een ultieme poging Winterfell te pakken om dat respect terug te vinden maar dan komt hij in de klauwen van RamsayGOD. Waar hij helemaal alles kwijt raakt door één fout (weliswaar groot) en op zijn plaats staat. Ik vind het fascinerend wel.
En die badguys werden wel heerlijk gespeeld, Cersei heb ik dat ook mee. De enige die ik veracht zijn types als Shae en Sandsnakes, matig acteerwerk en ook niet echt heel boeiende personages.
Ja ik zie favorieten toch wat andersquote:Op vrijdag 16 juni 2017 23:08 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Mja, kan wel zo wezen maar nee ik heb geen sympathie voor zo'n underdog. Meeste badguys idd wel ja. Love to hate, dan doe je toch iets goed. Maar nogmaals: dan wordt het niet meteen mijn favoriet. Shae/Sand Snakes zijn gewoon geslachtofferd door een lazy script. Meer voor de boobquota schermopvulling dan wat anders
Favorieten ben ik supporter van zeg maar. Badguys kan ik heel goed vinden maar wil ik asap dood hebben, dat wil ik mijn favorieten niet zien gebeuren. Maarja GRRM héquote:Op vrijdag 16 juni 2017 23:10 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja ik zie favorieten toch wat andersNiet dat ik perse een biertje met ze wil drinken maar de personages die het verhaal interessant maken. En ik kan wel meer sympathie hebben voor dat soort tragische personages die ook gewoon fouten maken, complexgenot.
Wat is een goed verhaal zonder toffe badguys, die moeten juist wel lang blijven. Of althans ze mogen wel sterven als hun rol echt klaar is (zoals Joffrey en Ramsay hadden), maar dat geldt ook voor de "goede" personages.quote:Op vrijdag 16 juni 2017 23:11 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Favorieten ben ik supporter van zeg maar. Badguys kan ik heel goed vinden maar wil ik asap dood hebben, dat wil ik mijn favorieten niet zien gebeuren. Maarja GRRM héMeh, neh heb weinig met complexe karakters.
True, enkel good guys is ook niks aan. En inderdaad, als willekeurig welk personage klaar is qua rol mag ie exit door dood. En menig GoT karakter is wel complex. Arya is niet meer de ADHD kiddo, Sansa niet meer het goedgelovige hertje, zelfs Tyrion ziet nu in dat zijn verhalen over draken gewoon werkelijkheid is en is niet meer zo cocky als in het begin. Die complexiteit of naja ontwikkeling van karakters is mooi. Kijk ook naar Jaime bijvoorbeeld. Van arrogant en cocky naar hoe ie nu is. Terwijl Cersei verergerd in haar karakter. Is mooi om te zien maar ik ben geen fan van het personage oid.quote:Op vrijdag 16 juni 2017 23:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wat is een goed verhaal zonder toffe badguys, die moeten juist wel lang blijven. Of althans ze mogen wel sterven als hun rol echt klaar is (zoals Joffrey en Ramsay hadden), maar dat geldt ook voor de "goede" personages.
Waarom heb je weinig met complexe karakters? Zie je liever gewoon zwart-wit goed tegen het kwaad?
Jaime moet nog wel een stukje ontwikkeling doormaken nuquote:Op vrijdag 16 juni 2017 23:16 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
True, enkel good guys is ook niks aan. En inderdaad, als willekeurig welk personage klaar is qua rol mag ie exit door dood. En menig GoT karakter is wel complex. Arya is niet meer de ADHD kiddo, Sansa niet meer het goedgelovige hertje, zelfs Tyrion ziet nu in dat zijn verhalen over draken gewoon werkelijkheid is en is niet meer zo cocky als in het begin. Die complexiteit of naja ontwikkeling van karakters is mooi. Kijk ook naar Jaime bijvoorbeeld. Van arrogant en cocky naar hoe ie nu is. Terwijl Cersei verergerd in haar karakter. Is mooi om te zien maar ik ben geen fan van het personage oid.
Alsof Davos een neuk geeft om de troon. Die wil terug naar zijn vrouw en kinderen thuis.quote:Op vrijdag 16 juni 2017 23:51 schreef Ghost_Nappa het volgende:
Favoriet blijft toch wel Davos
Mocht ie dit seizoen doodgaan kijk ik niet meer...
Als er 1 de troon zou mogen claimen is hij het wel, (of anders hand of the King )
Davos en Tormundgod zijn de twee bestequote:Op vrijdag 16 juni 2017 23:51 schreef Ghost_Nappa het volgende:
Favoriet blijft toch wel Davos
Mocht ie dit seizoen doodgaan kijk ik niet meer...
Als er 1 de troon zou mogen claimen is hij het wel, (of anders hand of the King )
Jaime gaat zijn zus vermoordenquote:Op vrijdag 16 juni 2017 23:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Jaime moet nog wel een stukje ontwikkeling doormaken nu
quote:
Ben nu bij S04E06quote:Op vrijdag 16 juni 2017 17:35 schreef amp25 het volgende:
[..]
ben nou bij S04E01
heb afgelopen 1 1/2 week geen tijd gehad om te kijken
Ik S05E06quote:
Seizoen 4 is klaarquote:Op zaterdag 17 juni 2017 14:34 schreef amp25 het volgende:
[..]
Gaat wel lukken denk ik dit weekend sowieso s4 en een heel stuk s5
50 minutenquote:Op maandag 19 juni 2017 08:50 schreef Poes. het volgende:
http://vance.nl/game-thro(...)langste-finale-ooit/
90 minuten
3 x volledigquote:Op maandag 19 juni 2017 20:45 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Jij hebt het nog maar één keer gekeken toch?
Tyrion is echt een god. Jammer dat hij in seizoen 5/6 zo'n slecht gezelschap had. Hij is in kl zoveel beter.quote:Op maandag 19 juni 2017 22:34 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Sow
Ik net seizoensfinale van S4 weer gekeken, Tyrion die Tywin afmaakt blijft leuk.
Ik ben nu bij S06E04, en ben het niet met je eensquote:Op dinsdag 20 juni 2017 00:32 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Tyrion is echt een god. Jammer dat hij in seizoen 5/6 zo'n slecht gezelschap had. Hij is in kl zoveel beter.
Ik kan mij echt niets boeiends van hem herrineren daar dus vertel? Alleen toen hij Jorah naaide. Maar toen was hij ook nog niet in het gezelschap van die Dany.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 00:37 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Ik ben nu bij S06E04, en ben het niet met je eens
Ook niet gek dat zijn conversaties met zijn familieleden waar veel oud zeer en rivaliteit zit interessanter is dan dat hij twee nieuwe mensen leert kennen waar hij verder niks mee had. En dat hij qua politiek ook niet waanzinnig veel kon doen in Meereen (of in elk geval dat het weinig kijkers zou boeien wat voor problemen er in die verhaallijn zijnquote:Op dinsdag 20 juni 2017 00:32 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Tyrion is echt een god. Jammer dat hij in seizoen 5/6 zo'n slecht gezelschap had. Hij is in kl zoveel beter.
Het imponerend om te zien hoe snel hij zich omhoog heeft geluld. Van slaaf naar raadgever in amper 2 afleveringen. En natuurlijk de conversatie met Jorah waar Tyrion (terecht) een slap kreegquote:Op dinsdag 20 juni 2017 00:47 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ik kan mij echt niets boeiends van hem herrineren daar dus vertel? Alleen toen hij Jorah naaide. Maar toen was hij ook nog niet in het gezelschap van die Dany.
Pycelle moet wel een van de meest walgelijke personages uit de serie zijn.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 01:04 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Het imponerend om te zien hoe snel hij zich omhoog heeft geluld. Van slaaf naar raadgever in amper 2 afleveringen. En natuurlijk de conversatie met Jorah waar Tyrion (terecht) een slap kreeg
Ik lag trouwens ook weer compleet in de deuk van het pufje van Pycelle na zijn belediging aan The Mountain![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
hij kan iig nooit aan little finger tippenquote:Op dinsdag 20 juni 2017 01:08 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Pycelle moet wel een van de meest walgelijke personages uit de serie zijn.
En Cersei/Jamie. Dan wordt het weer genot. Ik vrees wel dat we in seizoen 7 nog meer Dany krijgen. Dat gun je niemand.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 00:57 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ook niet gek dat zijn conversaties met zijn familieleden waar veel oud zeer en rivaliteit zit interessanter is dan dat hij twee nieuwe mensen leert kennen waar hij verder niks mee had. En dat hij qua politiek ook niet waanzinnig veel kon doen in Meereen (of in elk geval dat het weinig kijkers zou boeien wat voor problemen er in die verhaallijn zijn).
Ik heb wel hoop voor hem in dit nieuwe seizoen, hopelijk ontmoet hij Jon weer.
Muah ze is gelukkig nu in Westeros dus heeft direct invloed op het verhaal. Zolang ze maar niet gaat speechen vind ik het dan goed.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 11:01 schreef hafcfan het volgende:
[..]
En Cersei/Jamie. Dan wordt het weer genot. Ik vrees wel dat we in seizoen 7 nog meer Dany krijgen. Dat gun je niemand.
Ik denk dat Hodor terugkomt als wightquote:
Dat was best crappy.quote:Op maandag 19 juni 2017 22:34 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Sow
Ik net seizoensfinale van S4 weer gekeken, Tyrion die Tywin afmaakt blijft leuk.
'Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold.'quote:
Danny hoofdstukken in de serie zijn dan wel weer minder crappy Dan in de boeken :pquote:Op dinsdag 20 juni 2017 11:01 schreef hafcfan het volgende:
[..]
En Cersei/Jamie. Dan wordt het weer genot. Ik vrees wel dat we in seizoen 7 nog meer Dany krijgen. Dat gun je niemand.
En Tywin zat daar op die wc omdat hij vergiftigd was door Oberyn en daardoor constipatie hadquote:
Neequote:Op dinsdag 20 juni 2017 13:17 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En Tywin zat daar op die wc omdat hij vergiftigd was door Oberyn en daardoor constipatie had
Owkaaaaay.quote:
In het boek waren er de hele tijd verhalen dat het lijk van Tywin zo stonk en er een hele vreemde geur hing etc, dat was echt niet alleen dat schijt hoorquote:
Ah okay, kan me niet meer voor de geest halen. Sneaky bastard, die viper!quote:Op dinsdag 20 juni 2017 14:07 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
In het boek waren er de hele tijd verhalen dat het lijk van Tywin zo stonk en er een hele vreemde geur hing etc, dat was echt niet alleen dat schijt hoor
Het zijn ook van die zaken die open zijn voor interpretatie, maar ik zou het wel leuk vinden. Heeft Oberyn toch nog wraak kunnen nemen op die twee personen die verantwoordelijk waren voor de dood van zijn zus, alleen kon hij het zelf niet meer meemaken.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 14:08 schreef Slayage het volgende:
[..]
Ah okay, kan me niet meer voor de geest halen. Sneaky bastard, die viper!
Gewoon als een echte Viper post mortem nog even wraak nemen. Volgens mij wist Oberyn wel dat bij aankomst in KL hij zich in een slangennest bevond waar ie niet levend uit terug zou keren.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 14:15 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Het zijn ook van die zaken die open zijn voor interpretatie, maar ik zou het wel leuk vinden. Heeft Oberyn toch nog wraak kunnen nemen op die twee personen die verantwoordelijk waren voor de dood van zijn zus, alleen kon hij het zelf niet meer meemaken.
Hij probeerde een oorlog uit te lokken.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 14:20 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Gewoon als een echte Viper post mortem nog even wraak nemen. Volgens mij wist Oberyn wel dat bij aankomst in KL hij zich in een slangennest bevond waar ie niet levend uit terug zou keren.
Ga als the Night Kingquote:Op dinsdag 20 juni 2017 14:27 schreef Ang3l het volgende:
Overmorgen GOT pubquiz in Eindhoven
Extra bonusspunten als je verkleed komt als een karakter
Ga als een Dothrakiquote:Op dinsdag 20 juni 2017 14:27 schreef Ang3l het volgende:
Overmorgen GOT pubquiz in Eindhoven
Extra bonusspunten als je verkleed komt als een karakter
Mission accomplished, dat welquote:Op dinsdag 20 juni 2017 14:33 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hij probeerde een oorlog uit te lokken.
Ga als Drogon.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 14:27 schreef Ang3l het volgende:
Overmorgen GOT pubquiz in Eindhoven
Extra bonusspunten als je verkleed komt als een karakter
Ga als Dany!quote:Op dinsdag 20 juni 2017 14:27 schreef Ang3l het volgende:
Overmorgen GOT pubquiz in Eindhoven
Extra bonusspunten als je verkleed komt als een karakter
Natuurlijkquote:
Maar Dany heeft geen blond haar Hans.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 15:56 schreef Ang3l het volgende:
[..]
NatuurlijkIk heb al lang blond haar. Vlechtje er in, draak op m'n schouder. Klaaaaaar!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |