De man kan niets snappen als je dmv geciviliseerde voorbeelden uitlegt. Hij begrijpt dingen pas als je met generaliserende voirbeelden komt. Ik heb het geprobeerd.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:45 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Je snapt dat dit zelf eigenlijk ook best wel generaliserend en zelfs een beetje racistisch is, toch?
In dat geval stel ik voor om wat meer Chinees tov moslims te worden.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:45 schreef Hdero het volgende:
[..]
Ik ben zelf naar een islamitische streek afgereisd ,(ben geen moslim of marokkaan) en ze werden iig veel respectvoller behandeld dan in Nederland. Racisme en inolerantie zijn vooral iets van de blanken. Haal je volkeren niet door elkaar.
In Nederland blijft de sociale controle in buurten veel groter, politie en AIVD hebben vrij snel in de gaten wanneer iets aan de hand is, veel materiaal en geld op ingezet.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:47 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Hmm ik weet niet. Op een of andere manier heb ik weleens het gevoel dat NL wordt ontzien omdat er vanuit hier geopereerd/aangestuurd/gefinancierd wordt. Nergens op gebaseerd maar blijf het wel vreemd vinden.
Als dat zo was dan waren de bommen wel groter.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:47 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Hmm ik weet niet. Op een of andere manier heb ik weleens het gevoel dat NL wordt ontzien omdat er vanuit hier geopereerd/aangestuurd/gefinancierd wordt. Nergens op gebaseerd maar blijf het wel vreemd vinden.
quote:Op zondag 4 juni 2017 03:45 schreef Hdero het volgende:
[..]
Racisme en inolerantie zijn vooral iets van de blanken. Haal je volkeren niet door elkaar.
Onderschat die Engelsen niet.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:52 schreef Zolderkamer het volgende:
Onbevestigd nieuws is dat alle verantwoordelijke daders "gepakt" zijn
Mwah valt tegen hoor. Als er geen concrete aanwijzingen zijn gebeurt er niks. Worden ze op een lijst gezet maar echte controle is er niet.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:48 schreef DeParo het volgende:
[..]
In Nederland blijft de sociale controle in buurten veel groter, politie en AIVD hebben vrij snel in de gaten wanneer iets aan de hand is, veel materiaal en geld op ingezet.
Er is enorme controle, AIVD heeft relatief de meeste telefoontaps ter wereld, schaduwen gebeurt veel meer met politie, wijkagenten, en sociale instanties, en dat het niet tegenvalt, blijkt ook wel uit de cijfers in deze enigszins hequote:Op zondag 4 juni 2017 03:54 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Mwah valt tegen hoor. Als er geen concrete aanwijzingen zijn gebeurt er niks. Worden ze op een lijst gezet maar echte controle is er niet.
Welke cijfers bedoel je ?quote:Op zondag 4 juni 2017 03:55 schreef DeParo het volgende:
[..]
Er is enorme controle, AIVD heeft relatief de meeste telefoontaps ter wereld, schaduwen gebeurt veel meer met politie, wijkagenten, en sociale instanties, en dat het niet tegenvalt, blijkt ook wel uit de cijfers he.
Deze terroristen proberen het Westen aan te vallen, onze Westerse Normen en Waarden, een daarvan is eerlijke rechtsspraak en dat iedereen het recht op verdediging heeft, ongeacht wat deze persoon heeft gedaan, en jij vindt dat deze persoon geen gesubsidieerde rechtsbijstand zou moeten krijgen, please zeg, denk eerst even na voordat je zoiets schrijft.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:55 schreef Iwanius het volgende:
En die krijgen dan weer zeker gesubsidieerde rechtsbijstand als ze gepakt worden omdat onze wetten daarin voorzien zodat hun onschuld weer kan worden aangetoond waardoor ze hun straf ontlopen. Of vallen ze onder de speciale anti-terror wetgeving die dit soort daders van hun rechten stript?
Nou is het zo dat Feyenoord wel verantwoordelijk kan worden gehouden voor eventuele ongeregeldheden als ze zelf niet de boel goed aangepakt hebben. Nogmaals, ik snap je punt, maar ik vind je vergelijking een beetje slecht.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:57 schreef Hdero het volgende:
Tegen beter weten in probeer ik het met nog een voorbeeld:
Als Feyenoord hooligans buiten gaan rellen en mensen aanvallen en zaken slopen kan je dan de schuld daarvan aan Feyenoord geven? Nee toch? En zo ja, moet je Feyenoord en alle Feyenoord fans buiten de grensen houden?
Heel simpel: rechten zijn er voor hen die ook anderen hun rechten gunnen. Als jij onschuldige burgers dood dan verspeel jij in mijn wereld je rechten.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:57 schreef DeParo het volgende:
Deze terroristen proberen het Westen aan te vallen, onze Westerse Normen en Waarden, een daarvan is eerlijke rechtsspraak en dat iedereen het recht op verdediging heeft, ongeacht wat deze persoon heeft gedaan, en jij vindt dat deze persoon geen gesubsidieerde rechtsbijstand zou moeten krijgen, please zeg, denk eerst even na voordat je zoiets schrijft.
Nou niet geheel, ik vind dat je nog altijd recht op een eerlijk proces moet hebben bijvoorbeeld. Je bent niet veel beter als je je verlaagd tot hun niveau.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:59 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Heel simpel: rechten zijn er voor hen die ook anderen hun rechten gunnen. Als jij onschuldige burgers dood dan verspeel jij in mijn wereld je rechten.
Ja maar dat komt echt niet omdat de politie en aivd zo allemachtig goed zijn hier. Wij worden ontzien, maar waarom ?quote:Op zondag 4 juni 2017 03:57 schreef DeParo het volgende:
[..]
Islamitisch-gerelateerd geweld al dan niet andere gerelateerde incidenten of misdrijven.
Het is grenzen, en het antwoord is ja, dat kan. Zo zijn Feyenoorders al jaren niet meer welkom in Amsterdam, en Ajax supporters op hun beurt niet in Rotterdam.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:57 schreef Hdero het volgende:
Tegen beter weten in probeer ik het met nog een voorbeeld:
Als Feyenoord hooligans buiten gaan rellen en mensen aanvallen en zaken slopen kan je dan de schuld daarvan aan Feyenoord geven? Nee toch? En zo ja, moet je Feyenoord en alle Feyenoord fans buiten de grensen houden?
Rechten zijn er voor iedereen, voor alles en iedereen, dat is het principe van een Rechtsstaat, niet alleen voor de mensen die jou bevallen, dat is dus precies wat dit soort terroristen willen bedreigen en veranderen.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:59 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Heel simpel: rechten zijn er voor hen die ook anderen hun rechten gunnen. Als jij onschuldige burgers dood dan verspeel jij in mijn wereld je rechten.
De meeste in deze business blazen zichzelf op of worden door politiekogels omgelegd.quote:Op zondag 4 juni 2017 04:00 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Nou niet geheel, ik vind dat je nog altijd recht op een eerlijk proces moet hebben bijvoorbeeld. Je bent niet veel beter als je je verlaagd tot hun niveau.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |