Ritoverwinning. Is één van de snelste.quote:Op zaterdag 27 mei 2017 16:45 schreef Zelva het volgende:
[..]
Maar Jungels heeft niet echt belang bij volle bak rijden.
Yaids zou daar nu eigenlijk moeten lossenquote:Op zaterdag 27 mei 2017 16:45 schreef Zelva het volgende:
[..]
Maar Jungels heeft niet echt belang bij volle bak rijden.
Die wil yates kraken voor de jongerentruiquote:Op zaterdag 27 mei 2017 16:45 schreef Zelva het volgende:
[..]
Maar Jungels heeft niet echt belang bij volle bak rijden.
Ha Bobbie! Hoe is het met jequote:Op zaterdag 27 mei 2017 16:45 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Ritoverwinning. Is één van de snelste.
Vakantie villas in Bahrein gaan weg bij Nibali?quote:Op zaterdag 27 mei 2017 16:45 schreef Mexicanobakker het volgende:
Zou Sunwep Jungels een vakantietje naar de Bahahama hebben aangeboden?
Mollema kan zelfs de Giro nog winnenquote:Op zaterdag 27 mei 2017 16:46 schreef Dale__Cooper het volgende:
Mollema heeft er ook alle belang bij om te rijden straks. Die zou met een goede tijdrit Pozzovio voorbij kunnen.
quote:Op zaterdag 27 mei 2017 16:47 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Die worden morgen zo hard gesloopt in die tijdrit.
Zakarin gaat morgen ook vlammenquote:Op zaterdag 27 mei 2017 16:47 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Die worden morgen zo hard gesloopt in die tijdrit.
Als ze morgen allemaal een bocht missen en afstappen. Gewoon op z'n Bradburry's!quote:Op zaterdag 27 mei 2017 16:46 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Mollema kan zelfs de Giro nog winnenKlinkt bizar maar het kan.
Ja maar die rijd de beste tijdrijder op dit moment er echt niet af. Gelukkig voor Tom staat Zakarin achter hem in het klassement.quote:
Gelukkig wel.quote:Op zaterdag 27 mei 2017 16:47 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Dit wordt niks. Zo meteen op het platte stuk komt alles nog weer samen ...
Hopelijk ook na de ritquote:Op zaterdag 27 mei 2017 16:48 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ja maar die rijd de beste tijdrijder op dit moment er echt niet af. Gelukkig voor Tom staat Zakarin achter hem in het klassement.
Dit klopt ook wel redelijk met het beeld wat je ziet toch?quote:
Als die 3 bij de 2 komen en ze gaan samenwerken, wordt het erg lastig.quote:Op zaterdag 27 mei 2017 16:48 schreef franklop het volgende:
15 seconden nu. Echt te hopen dat ze in het groepje mee willen rijden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |