Naja in 2000-2008 woonde ik in Zeeland en daar hebben we al zolang ik me kan herinneren Jumbo. Kan me ook niet herinneren dat ze geen staatsloten verkochten, dus zal wel kloppen.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 16:58 schreef Nizno het volgende:
[..]
Hier staat de Jumbo pas sinds de ene supermarkt ineens de Super de Boer werd en daarna een C1000 en toen pas de Jumbo, sinds denk ik 5 max 8 jaar.
En pas sinds 2016 verkopen ze hier staatsloten.
jah heuj Zeeland is gewoon Belgie.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 16:59 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Naja in 2000-2008 woonde ik in Zeeland en daar hebben we al zolang ik me kan herinneren Jumbo. Kan me ook niet herinneren dat ze geen staatsloten verkochten, dus zal wel kloppen.
Albert Heijn is op zich wel een veiligere keuze ja
Ja dat gebied heet ook niet voor niets Zeeuws-Vlaanderen maar doet voor het punt natuurlijk niet toequote:
Als jij het winnende lot kunt geven krijg je geld, anders niet. Meer dan dat is het niet.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 16:19 schreef BeansCo het volgende:
[..]
maar dit is heel raar. Dan noem je toch een willekeurige boekenhandel die toen bestond? Dit kunnen ze never nooit controleren en slaat imo nergens op juridisch gezien. Wat nu als je het niet meer weet waar je je loten kocht? Of op meerdere plekken hebt gekocht? Gaan ze dan niet uitkeren?
das knap, laagste prijs is 250 euroquote:
Ja, een miljoen op zowel het eerste, als het tweede lotnummer.quote:Op zaterdag 27 mei 2017 23:20 schreef Domnivoor het volgende:
Is er al een hoofdprijs gevallen op MG85874 of NR31213?
Niks.quote:Op zaterdag 27 mei 2017 23:20 schreef Domnivoor het volgende:
Is er al een hoofdprijs gevallen op MG85874 of NR31213?
Werkt perfect.quote:
Ja hij werkt nu wel idd.quote:
quote:Op zaterdag 27 mei 2017 23:32 schreef mujentas het volgende:
Ja, een miljoen op zowel het eerste, als het tweede lotnummer.
quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |