https://www.rtlnieuws.nl/(...)oek-nicky-verstappenquote:Er zijn ontwikkelingen in het onderzoek naar de geruchtmakende moord op Nicky Verstappen. Dat meldt het Openbaar Ministerie. De 11-jarige Nicky werd in 1998 vermoord in het Limburgse Brunssum, door wie bleef tot nu toe altijd een raadsel.
Verstappen verdween in augustus 1998 tijdens een zomerkamp met leeftijdsgenoten in Brunssum. Een dag na de verdwijning werd de jongen tijdens een zoekactie dood teruggevonden.
Nieuwe ontwikkelingen
Een rechercheteam deed de afgelopen vier jaar opnieuw onderzoek naar de zaak. Dat leverde nieuwe ontwikkelingen op, meldt het OM. Welke dat zijn, wordt vanmiddag om 12.30 uur toegelicht in Maastricht.
"Ik weet precies wat er aan de hand is, maar ik zeg niets", zegt Peter R. de Vries, misdaadjournalist en vertrouwenspersoon van de familie Verstappen. Hij wil ook niet zeggen of er sprake is van een doorbraak, maar verwijst naar het persmoment van het OM.
Opluchting
Berthie Verstappen, de moeder van Nicky, laat weten 'al een tijdje' op de hoogte te zijn van het nieuws. Wat het precies is, wil ook zij niet zeggen. "Dat merken jullie straks wel." Er is wel sprake van enige opluchting, zegt ze.
Of de dader is misschien overleden.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 11:36 schreef Copycat het volgende:
Enige opluchting bij de moeder. Dat zal dus wel geen opgepakte dader zijn. Hopelijk wel een fikse stap in de goede richting.
Daar dacht ik ook al aan, misschien op eind bekentenis gedaan. Andere die mogelijk kan is dat via verwantschap een dader is gevonden.quote:
Dit...quote:
DNA spoor uit 2008?quote:Op dinsdag 23 mei 2017 12:16 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Dit...
DNA van familieleden gecheckt.
Of de familie Verstappen neemt afstand van Peter r de Vries, dat zou ook een opluchting kunnen zijn.
https://l1.nl/live-persco(...)y-verstappen-129152/quote:1998 - 10 augustus
Nicky verdwijnt tijdens een jeugdkamp in Brunssum
1998 - 11 augustus
Nicky wordt dood gevonden, ongeveer 1200 meter van het kamp
1998 - 21 oktober
Uitkomsten sectie-rapport: doodsoorzaak onbekend
1999
Een eerste DNA-onderzoek onder tientallen mannen levert niks op
2001
Een second opinion-onderzoek wordt afgerond zonder resultaat
2008
Een DNA-spoor wordt ontdekt op de kleding van Nicky, mogelijk van de dader
2010
107 mannen mogen vrijwillig DNA af te staan, ruim tachtig doen er mee maar dat levert geen match op.
2010
Van verdachte Joos Barten wordt na zijn dood DNA afgenomen. Geen match
2012
Zaak Nicky wordt overgedragen aan een ander onderzoeksteam, destijds een cold case team genoemd
2012
Een nieuwe wet maakt verwantschapsonderzoek mogelijk
Hij deed nogal aannames. Voor het zelfde geld het PdV het mis en heeft ie het leven van anderen gewoon onmogelijk gemaakt. Stel dat je het trauma van die gebeurtenis heb moeten meemaken en dan ook nog eens jarenlang openlijk verdacht wordt gemaakt. Wat denk je wat dat doet met een leven. En PdV maar mooi weer blijven spelen.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 11:51 schreef de_boswachter het volgende:
Wow, ben echt benieuwd. De uitzendingen van de toen nog goede jongen Peter R. de Vries waren episch.
quote:Op dinsdag 23 mei 2017 12:23 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
DNA spoor uit 2008?
[..]
https://l1.nl/live-persco(...)y-verstappen-129152/
Zou ook kunnen, net als bij die Posbank moord.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 12:32 schreef Zipportal het volgende:
Politie probeert dader gewoon uit te lokken.
Ja, net als bij de posbankmoord.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 12:32 schreef Zipportal het volgende:
Politie probeert dader gewoon uit te lokken.
Extra uitzending hoorde ik net, omdat er geen gasten en tafelgezelschap is mag Peter 50 minuten lang allleen aan het woord.quote:
Mooi!!quote:Op dinsdag 23 mei 2017 12:37 schreef ootjekatootje het volgende:
Grootschalig verwantschapsonderzoek in Limburg![]()
![]()
![]()
Heeft geen zin in Limburg is het allemaal inteelt dus krijg je miljoen matches.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 12:37 schreef ootjekatootje het volgende:
Grootschalig verwantschapsonderzoek in Limburg![]()
![]()
![]()
Dus nu vangt hij 5x 1500 Euro?quote:Op dinsdag 23 mei 2017 12:38 schreef raptorix het volgende:
[..]
Extra uitzending hoorde ik net, omdat er geen gasten en tafelgezelschap is mag Peter 50 minuten lang allleen aan het woord.
Misschien word ik dan ook wel opgeroepen. Al denk ik dat ik te jong benquote:Op dinsdag 23 mei 2017 12:39 schreef ootjekatootje het volgende:
15000 man worden opgeroepen, ook bij neven en verre familie kunnen sporen zitten.
[nasaal effect]Kom nou zeg, wie ben jij nu om mij aan te spreken op mijn capaciteiten, ik zit 70 jaar in het vak en heb een grammy gewonnen[/nasaal effect]quote:
U las het hier.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 12:32 schreef Zipportal het volgende:
Politie probeert dader gewoon uit te lokken.
Om opgeroepen te worden bedoel je? Omdat je minderjarig bent?quote:Op dinsdag 23 mei 2017 12:40 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Misschien word ik dan ook wel opgeroepen. Al denk ik dat ik te jong ben
Het zou je oom, opa of vader geweest kunnen zijn...quote:Op dinsdag 23 mei 2017 12:40 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Misschien word ik dan ook wel opgeroepen. Al denk ik dat ik te jong ben
quote:Op dinsdag 23 mei 2017 12:37 schreef ootjekatootje het volgende:
Grootschalig verwantschapsonderzoek in Limburg![]()
![]()
![]()
Hm nou ja ben 20 dus dan zou het misschien wel kunnenquote:Op dinsdag 23 mei 2017 12:41 schreef Leandra het volgende:
[..]
Om opgeroepen te worden bedoel je? Omdat je minderjarig bent?
Voor een verwantschaponderzoek maakt het iig niet uit of je al geboren was of de dader had kunnen zijn toen het gebeurde, en wie toen al geboren was is nu iig meerderjarig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |