De wetenschap is inmiddels wel wat verder op dat vlak. In deze vorm is dat geen houdbare stelling meer.quote:Op zaterdag 10 juni 2017 17:25 schreef bluemoon23 het volgende:
Mijn oma zei decennia geleden al "dikke kinderen worden niet geboren, dikke kinderen worden gemaakt"
Alle kinderen worden gemaakt.quote:Op zaterdag 10 juni 2017 17:25 schreef bluemoon23 het volgende:
Mijn oma zei decennia geleden al "dikke kinderen worden niet geboren, dikke kinderen worden gemaakt"
Nou, de door jou gehate vvd is ook voorstander van het uitbreiden van het voorschoolse traject. En bezuinigen is bij ons ook populair.quote:Op zaterdag 10 juni 2017 12:39 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Wat de overheid moet doen?
Als we nou eens beginnen om al het overmatige geld dat op gaat aan repressie, juridisering en moralisme eens zinnig te besteden, aan dingen waar de hulpbehoevenden en Monsanto slachtoffers daadwerkelijk wat aan hebben. Daar bestaat gewoon een evenredig verband tussen; tussen politiestaat en afbraak van voorzieningen. Als de Amerikanen een kijkje in Noorwegen nemen dan vallen de schellen van hun kop.
Verder zou je wat aan het voorschoolse traject moeten doen, zoals ook de OESO naar verwijst. De vooruitstrevende en progressieve landen zijn daar inderdaad mee bezig. Doe je dat niet, dan wordt concurrentie vanuit Azië inderdaad een probleem (merkt ook Trump). Net zoals dat publiek basisonderwijs noodzakelijk was om de bevolking te leren lezen en schrijven (volgens conservatieven waren ze daar te dom voor). De landen die dat vertikten kwamen later inderdaad in de problemen, in de concurrentiestrijd met kinderarbeid.
Sommigen vinden dat eng en teveel overheidsbemoeienis, but then again al dat big brother, crowd control, gunsten aan vrienden van Blackwater, en repressie is niet goedkoper, niet minder gecentraliseerd (integendeel!), noch een kleinere aantasting van de persoonlijke levenssfeer.
Het is echt geen toeval dat ze in Frankrijk en Scandinavië t.o.v. USA slechts marginaal meer belasting betalen maar veel en veel meer er voor terug krijgen. Waar burgers, het algemeen nut en de vrije sfeer in de samenleving direct wat aan heeft.
Nee, ongezond voedsel is bewust verslavend gemaakt. Net als social media.quote:Op zaterdag 10 juni 2017 15:24 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Jij geeft geen antwoord op de vraag waarom Nederland in 20 jaar tijd de VS achterna is gegaan en nu in de top staat.
Breek me de bek niet open over de overheid en maakbaarheid. McDonalds en co gebruiken zelf maar al te graag de overheid en met de zwaardmacht in de hand ontfutselde persoonsgegevens om hun rommel door de strot te duwen. Wat een huichelarij weer.
Als Amerikanen in Qatar of de Emiraten rondlopen verbazen ze zich ook over de gouden kranen en de rijkdom van de Arabier, dus of dit zo typisch Noors is, is maar de vraag.quote:Op zaterdag 10 juni 2017 12:39 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Wat de overheid moet doen?
Als we nou eens beginnen om al het overmatige geld dat op gaat aan repressie, juridisering en moralisme eens zinnig te besteden, aan dingen waar de hulpbehoevenden en Monsanto slachtoffers daadwerkelijk wat aan hebben. Daar bestaat gewoon een evenredig verband tussen; tussen politiestaat en afbraak van voorzieningen. Als de Amerikanen een kijkje in Noorwegen nemen dan vallen de schellen van hun kop.
Kinderen zitten te veel achter de computer, spelen niet buiten en gaan niet op de fiets of lopend naar school maar worden gebracht.quote:Op zaterdag 10 juni 2017 15:24 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Jij geeft geen antwoord op de vraag waarom Nederland in 20 jaar tijd de VS achterna is gegaan en nu in de top staat.
Onze kinderen krijgen dat ook.quote:Op zaterdag 10 juni 2017 17:34 schreef agter het volgende:
[..]
Wat ik van Italiaanse vrienden begrijp: gewoon goed, vers eten en gevarieerd.
Do tellquote:Op zaterdag 10 juni 2017 18:08 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nee, ongezond voedsel is bewust verslavend gemaakt.
Opvallend niet hoe paternalistisch linksmensen zijn mbt de overheid.quote:Op zaterdag 10 juni 2017 18:11 schreef VEM2012 het volgende:
Naar de overheid kijken bij zoiets vind ik weer zo typisch. Wil je kinderen? Prima. Zorg er dan ook voor!
En in andere landen is dit minder het geval? Beantwoord nog steeds de vraag niet.quote:Op zaterdag 10 juni 2017 18:10 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Kinderen zitten te veel achter de computer, spelen niet buiten en gaan niet op de fiets of lopend naar school maar worden gebracht.
Epigenetische factoren ook.... Bij een slechte omgeving (en vervuild eten) worden kinderen met sterk vergrote aanleg tot dik zijn wel degelijk geboren, en niet zozeer gemaakt.quote:Op zaterdag 10 juni 2017 17:38 schreef bluemoon23 het volgende:
@Klopkoek, nee klopt tuurlijk spelen genetische zaken "aanleg" en lichaamsbouw ook een rol mee.
Maar je snapt wel wat ik bedoel.
Doe er onderzoek naar zou ik zeggenquote:Op zaterdag 10 juni 2017 18:13 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
En in andere landen is dit minder het geval? Beantwoord nog steeds de vraag niet.
Moet jij als Thatcher fan nodig zeggenquote:Op zaterdag 10 juni 2017 18:12 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Opvallend niet hoe paternalistisch linksmensen zijn mbt de overheid.
Slavenarbeid en af en toe honderden doden is inderdaad niet iets typisch Noors.quote:Op zaterdag 10 juni 2017 18:08 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Als Amerikanen in Qatar of de Emiraten rondlopen verbazen ze zich ook over de gouden kranen en de rijkdom van de Arabier, dus of dit zo typisch Noors is, is maar de vraag.
Je kan niet ontkennen dat ze de UK er enorm bovenop heeft geholpenquote:Op zaterdag 10 juni 2017 18:17 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Moet jij als Thatcher fan nodig zeggen
De welvaart in die landen is natuurlijk ten dele het gevolg van de inhuur van gastarbeiders onder erbarmelijke omstandigheden. Punt blijft; je kunt een land als China, Rusland en de Verenigde Staten niet op een Noors niveau brengen, dat lukt ons ook niet (meer). Of had je graag gezien dat we een Noors staatsfonds hadden opgezet?quote:Op zaterdag 10 juni 2017 18:19 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Slavenarbeid en af en toe honderden doden is inderdaad niet iets typisch Noors.
Riep ook Benno L. in de rechtzaal tegen ren-je-rot ouders.quote:Op zaterdag 10 juni 2017 18:11 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Naar de overheid kijken bij zoiets vind ik weer zo typisch. Wil je kinderen? Prima. Zorg er dan ook voor!
Dat kan ik wel. Zie post in neoliberalisme topic.quote:Op zaterdag 10 juni 2017 18:19 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Je kan niet ontkennen dat ze de UK er enorm bovenop heeft geholpen
Nee, dat gaat verder dan dat. Maar ik ben leek, dus ik kan alleen maar de conclusie herhalen.quote:Op zaterdag 10 juni 2017 18:11 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Do tell
Laat me raden, het is lekker gemaakt.
Helaas, die ouders moesten werken om de verzorgingsstaat in Nederland te kunnen betalen.quote:Op zaterdag 10 juni 2017 18:21 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Riep ook Benno L. in de rechtzaal tegen ren-je-rot ouders.
Ik vind het meer iets van een opvatting die tegenwoordig leeft. Men zit graag op de luie reet te wachten tot een ander hun problemen oplost.quote:Op zaterdag 10 juni 2017 18:12 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Opvallend niet hoe paternalistisch linksmensen zijn mbt de overheid.
Dat kan hij wel ontkennen. De feiten hinderen hem nooit.quote:Op zaterdag 10 juni 2017 18:19 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Je kan niet ontkennen dat ze de UK er enorm bovenop heeft geholpen
Mijn hemel!quote:Op zaterdag 10 juni 2017 18:21 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Riep ook Benno L. in de rechtzaal tegen ren-je-rot ouders.
Goed, jij kan wel meer ontkennen, maar dat is meer jouw mening dan dat het op feiten stoelen doetquote:Op zaterdag 10 juni 2017 18:22 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Dat kan ik wel. Zie post in neoliberalisme topic.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |