Je gaat trouwens goed nat hier want ik heb notabene in dit topic nog een prachtig stukje feedback gegeven.quote:Op woensdag 31 mei 2017 22:28 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Als het enige wat je in FB doet het persoonlijk bashen en vooral het niet leveren van feedback is hoef je ook niet te verwachten dat het heel lang blijft staan.
Hoe moet ik dat nou weten.quote:
En dat blijft dus staan, zo moeilijk is het ook weer nietquote:Op woensdag 31 mei 2017 22:37 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Je gaat trouwens goed nat hier want ik heb notabene in dit topic nog een prachtig stukje feedback gegeven.
Dat is helaas jammer, net zoals de uitslag van vanavond voor de supporters van Juve.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 20:25 schreef Bolasie het volgende:
Beetje jammer KingRoland om mijn post te verwijderen terwijl ik je gewoon verbeter. Niks mis mee.
Dit is een buitenlandse transfer, Tong. En nee, dit is niet vergelijkbaar met het topic over Mbappé aangezien dat over all time record bedragen gaat.quote:Op zondag 4 juni 2017 15:39 schreef tong80 het volgende:
Ha ha ha
VBL / "City betaalt 68 miljoen voor Van Dijk"
Anoniem slotje over de grootse transfer in Nederland ooit.
Ik tel weer eens tot 100Ik leer.
Ik tel met je meequote:Op zondag 4 juni 2017 15:39 schreef tong80 het volgende:
Ha ha ha
VBL / "City betaalt 68 miljoen voor Van Dijk"
Anoniem slotje over de grootse transfer in Nederland ooit.
Ik tel weer eens tot 100Ik leer.
Mijn god. Tel tot 100 Tong.quote:Op zondag 4 juni 2017 15:45 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dit is een buitenlandse transfer, Tong. En nee, dit is niet vergelijkbaar met het topic over Mbappé aangezien dat over all time record bedragen gaat.
Om over ''nationale transferrecords'' te praten, tsja daar gaan we niet aan mee doen. Dan kan ik binnenkort net zo goed een topic openen over de mogelijk (!) duurst verkochte Zambiaan.
Groetjes.
Waar kan ik een cursus "Leer zeldzame genieën als Tong80 begrijpen!'' volgen? Ik ben geïnteresseerd, meer dan.quote:
Laat maar. Ik tel weer tot 100. Je bent me geen ban waard.quote:Op zondag 4 juni 2017 15:50 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Waar kan ik een cursus "Leer zeldzame genieën als Tong80 begrijpen!'' volgen? Ik ben geïnteresseerd, meer dan.
Is goed, Tong.quote:Op zondag 4 juni 2017 15:50 schreef tong80 het volgende:
De naam van Virgil van Dijk is in het afgelopen half jaar vaak voorbijgekomen in de diverse transferbulletins. Volgens de krant The Sunday People komt daar nu een einde aan: Manchester City zou de strijd om de verdediger namelijk gewonnen hebben. Van Dijk wordt de duurste Nederlander ooit als de transferwindow opengaat.
Het bovenstaande medium weet dat ook Chelsea en Liverpool lang concreet waren voor de diensten van Van Dijk. City zou echter aan het langste eind hebben getrokken. De steenrijke club uit Manchester betaalt naar verluidt ongeveer zeventig miljoen euro voor de Oranje-international. Southampton vroeg aanvankelijk tachtig miljoen euro, maar de Citizens hebben klaarblijkelijk wat van deze vraagprijs af weten te snoepen.
De Engelse media weten daarnaast te vertellen dat Van Dijk een vijfjarig contract is overeengekomen met de beleidsbepalers van City. De stopper gaat 230.000 euro per week verdienen, wat neerkomt op een jaarsalaris van ongeveer twaalf miljoen euro. Na zijn transfer wordt Van Dijk de duurste Nederlander aller tijden: hij 'transfereert' Marc Overmars uit de boeken, die omgerekend voor veertig miljoen euro van Arsenal naar FC Barcelona trok.
Lees verder: http://www.soccernews.nl/(...)bedrag#ixzz4j2d0AsF1
http://www.soccernews.nl/news/393046/ht
Geen topic waard Ha ha ha
Dit is Feedback lieve VBL-vriendjes. Persoonlijk worden aangevallen worden door een mod die niet eens de moeite neemt de CL-finale te kijken. Tel tot 100 Tong.quote:
Dit is wel een beetje onzin. Ik ben het met je eens dat een topic wat bestaat uit vermoedens en geruchten geen bestaansrecht heeft maar daar staat een alltime of national record helemaal los van.quote:Op zondag 4 juni 2017 15:45 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dit is een buitenlandse transfer, Tong. En nee, dit is niet vergelijkbaar met het topic over Mbappé aangezien dat over all time record bedragen gaat.
Om over ''nationale transferrecords'' te praten, tsja daar gaan we niet aan mee doen. Dan kan ik binnenkort net zo goed een topic openen over de mogelijk (!) duurst verkochte Zambiaan.
Groetjes.
Welke fout precies?quote:Op zondag 4 juni 2017 16:16 schreef scrupuleus het volgende:
Stijn gaat zo toegeven een fout te hebben gemaakt.
Niet alleen zijn fout uiteraard.quote:
Nee. De hand in eigen boezem steken is jou vreemd.quote:Op zondag 4 juni 2017 16:43 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik ga geen fouten toegeven. Andere zienswijzen over een simpel topicje zijn geen fouten, tenzij je in Noord-Korea, Rusland of ergens leeft. Gegroet.
Waarom niet? Je kan er prima je mening kwijt.quote:Op zondag 4 juni 2017 16:42 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
Ik zou nooit in dat transfertopic komen, terwijl ik wel een mening heb over die aanstaande transfer.
Het is belachelijk om een topic te openen voor een berichtje op soccernews, die het weer van The Daily People (wie kent ze niet?!) heeft.quote:Op zondag 4 juni 2017 16:42 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
Niet alleen zijn fout uiteraard.
Ik zou nooit in dat transfertopic komen, terwijl ik wel een mening heb over die aanstaande transfer.
Een transfer, naar welke ploeg dan ook, waarbij er bijna zeker een record komt.
Het is belachelijk om dat niet gewoon een topic te geven.
Het speculeren is veel leuker dan een feitelijk nieuwtje aandacht geven.quote:Op zondag 4 juni 2017 17:13 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Het is belachelijk om een topic te openen voor een berichtje op soccernews, die het weer van The Daily People (wie kent ze niet?!) heeft.
Zodra het officieel is, ja, dan kan je er een topic over openen.
Speculeren doe je maar in andere topics, geloof dat er wel een geruchten topic ergens is.quote:Op zondag 4 juni 2017 17:17 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
Het speculeren is veel leuker dan een feitelijk nieuwtje aandacht geven.
WTFquote:Op zondag 4 juni 2017 16:43 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik ga geen fouten toegeven. Andere zienswijzen over een simpel topicje zijn geen fouten, tenzij je in Noord-Korea, Rusland of ergens leeft. Gegroet.
Volgens de betreffende mod gaat ie dan ook dicht. "We gaan niet voor ieder simpele transfer een topic openen. Dan blijven we aan de gang. Dan gaan ze ook topics over een transfer in Zambia open" Straks opent het journaal ermee.quote:Op zondag 4 juni 2017 17:13 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Het is belachelijk om een topic te openen voor een berichtje op soccernews, die het weer van The Daily People (wie kent ze niet?!) heeft.
Zodra het officieel is, ja, dan kan je er een topic over openen.
Nou, dan zijn Stijn en ik het niet eens, wat een ramp zeg. Gelukkig voor hem is hij mod en ik niet, dus dan heb ik het er maar mee te doen.quote:Op maandag 5 juni 2017 09:54 schreef tong80 het volgende:
[..]
Volgens de betreffende mod gaat ie dan ook dicht. "We gaan niet voor ieder simpele transfer een topic openen. Dan blijven we aan de gang. Dan gaan ze ook topics over een transfer in Zambia open" Straks opent het journaal ermee.
Je bent niet grappigquote:Op maandag 5 juni 2017 09:55 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nou, dan zijn Stijn en ik het niet eens, wat een ramp zeg. Gelukkig voor hem is hij mod en ik niet, dus dan heb ik het er maar mee te doen.
Dan is het nog ernstiger.quote:
Groetjes terug. Kunnen in het vervolg al dit soort topics op slotquote:Op zondag 4 juni 2017 15:45 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dit is een buitenlandse transfer, Tong. En nee, dit is niet vergelijkbaar met het topic over Mbappé aangezien dat over all time record bedragen gaat.
Om over ''nationale transferrecords'' te praten, tsja daar gaan we niet aan mee doen. Dan kan ik binnenkort net zo goed een topic openen over de mogelijk (!) duurst verkochte Zambiaan.
Groetjes.
bedankt hequote:Op maandag 5 juni 2017 10:53 schreef tong80 het volgende:
[..]
Groetjes terug. Kunnen in het vervolg al dit soort topics op slot
VBL / Arias mogelijk voor 13 miljoen naar Swansea
Sluit gelijk de speculatietopics over Peter Bosz. Daar is ook nog niks concreets naar buiten gebracht.
quote:
Ik heb tegen je gezegd dat ie juist open moest blijven. Maar de onbekende mod begreep de discussie niet. Dit was niet de bedoeling.quote:
Het wordt steeds triester. Ik kom nooit op voetbalzone, Misschien 1 op de 100 keer toevallig. Ken heel die site verder niet. ik citeer altijd met voetbal uit De Telegraaf en AD. Lees je eerst eens in.quote:Op maandag 5 juni 2017 10:57 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
''Speculatie''. In tegenstelling tot wat Engels gebrabbel waar nooit iemand wijzer van wordt schrijft de meest betrouwbare source van Nederland over Ajax (de Telegraaf / VI) dat de onderhandelingen in een vergevorderde fase is. Wat een speculatie zeg. Blijf jij lekker vooral de Voetbalzone-transfergoeroe uithangen en verwijs ik je door naar het ''Transferchat'' topic. Zal vast te centraal en kliekjesachtig voor je zijn, maar je moet het er maar mee doen.
Groetjes terug.
Ten eerste willen wij de hele discussie of een topic wel of niet open zou moeten blijven, of de OP wel of niet kut is, of de TS wel of niet capabel is, enzovoorts niet in de topics zelf zien, maar gewoon een TR, DM of een post in FB. Het leidt er alleen maar toe dat een topic verder verbaggerd wordt en dat niet wordt gepraat over het daadwerkelijke onderwerp. Dat even in het algemeen.quote:Op maandag 5 juni 2017 10:58 schreef tong80 het volgende:
Waarom is dit topic op slot en is mijn laatst post verwijderd ?
Ik postte daar juist dat ie open moest blijven. Is er nu een mod bezig heel het forum naar de klote te helpen ? VBL is een discussieforum. Zo worden alle monden gesnoerd en valt er weinig meer te discussiëren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |