Dit heeft alleen verdomd weinig met scheiding kerk en staat te maken, tenzij je het Franse model nastreeft maar dat is niet wat wij in Nederland hebben.quote:Op donderdag 18 mei 2017 08:01 schreef thekolere het volgende:
Kerk en staat moeten gescheiden blijven.
Weet je wat het punt is van neutraal. Neutraal bestaat namelijk niet. Net zo min als die scheiding tussen kerk en staat. Feitelijk is er helemaal geen scheiding tussen die twee. De enige scheiding die er was was om de macht te verschuiven van kerk naar staat.quote:Op donderdag 18 mei 2017 08:01 schreef thekolere het volgende:
[..]
Klopt, maar wel met hetzelfde doel en zelfde uniform. Kerk en staat moeten gescheiden blijven. Het woord uniform zegt het al!
En zo snel zwichten ze al weer...quote:Op donderdag 18 mei 2017 07:37 schreef ChrisCarter het volgende:
Geen religieuze uitingen bij de overheid.
Dat positieve discrimineren daar ben ik het deels met je eens. In een ideale wereld moet je selecteren op basis van kwaliteiten.quote:Op donderdag 18 mei 2017 08:01 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Nee, de politie hoort te bestaan uit de meest geschikte mensen voor politiewerk.
Ik geloof niet dat de politie er beter van word als er hoofddoekjes worden gedragen en dat allochtonen voorrang krijgen bij een vacature bij de politie.
Een ieder heeft zich gewoon te houden aan de wet en het moet helemaal niets uitmaken of een etnische Nederlander, Turk of Marokkaan als agent de wet handhaaft.
Dat is juist de bedoeling van de multiculturele samenleving, dat iedereen met elkaar samenleeft op basis van respect en dat onderlinge cultuur en uiterlijke verschillen er niet meer toe doen.
Nee dat moet je absoluut niet doen of willen. Mensen moet je beoordelen op basis van hun kwaliteiten en mogelijkheden. Op het moment dat je de ene voortrekt stel je de andere achter.quote:Op donderdag 18 mei 2017 08:02 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Ja, maar moet dat zeggen dat je specifiek groepen moet aannemen ook al is de animo en/of geschiktheid onder die groep laag?
Laat de politie, ipv dure consultants inhuren, eerder meer geld steken in het oplossen van zaken, daar krijg je vanzelf meer respect mee.
Welke?quote:Op donderdag 18 mei 2017 08:08 schreef Chadi het volgende:
[..]
Nee dat moet je absoluut niet doen of willen. Mensen moet je beoordelen op basis van hun kwaliteiten en mogelijkheden. Op het moment dat je de ene voortrekt stel je de andere achter.
maar ik vind wel dat bepaalde regels bij de politie vanuit een heel ander oogpunt gemaakt zijn waardoor je minderheden sowieso achterstelt.
Dit dus. De hoofddoek is hét symbool van onderdrukking en geeft geen enkele blijk van gelijkwaardigheid of respect. Laat maar uit het straatbeeld.quote:Op donderdag 18 mei 2017 07:48 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
Buiten wat ik nu wel of niet van hoofddoekjes vind, maar gaat dit geen problemen geven met autoriteit? Veelal jongeren in Amsterdam zullen een vrouw niet respecteren, en met het dragen van een hoofddoek bevestig je de gedachtegang dat een vrouw onderdanig is aan de islam.
En waarom niet in deze wereld?quote:Op donderdag 18 mei 2017 08:06 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dat positieve discrimineren daar ben ik het deels met je eens. In een ideale wereld moet je selecteren op basis van kwaliteiten.
Regels met betrekking tot omgang met criminelen /bloedverwanten die ... Of zelfs in dezelfde ruimte aanwezig zijn als...quote:
En heb je enig idee wat dat inhoudt? Want het houdt niet specifiek in dat je geen kruisje, keppeltje, hoofddoek of iets anders mag dragen als je dat niet in je werk belemmert.quote:Op donderdag 18 mei 2017 08:05 schreef hollandia02 het volgende:
Nederland is een seculier land waar kerk en staat gescheiden zijn.
Als ik af en toe kijk naar politie in mijn omgeving dan vraag ik mij idd af en toe af hoe ze dat volhouden.quote:Op donderdag 18 mei 2017 08:13 schreef thekolere het volgende:
Laat de politie maar de salarissen en roosters maar aantrekkelijker maken. Misschien dat ze dan een grotere aantrekkingkracht hebben.
Kul! Het is algemeen bekend dat criminele organisaties en families willen infiltreren bij de politie / douane voor hun eigen gewin.quote:Op donderdag 18 mei 2017 08:13 schreef Chadi het volgende:
[..]
Regels met betrekking tot omgang met criminelen /bloedverwanten die ... Of zelfs in dezelfde ruimte aanwezig zijn als...
Voor allochtonen is dat vrij moeilijk te vermijden. Het kan je zelfs sociaal isoleren.
Daarbij vraag ik mij af waar hun prioriteit ligt, bij hun geloof of bij de Nederlandse wetgeving. Als er een keuze gemaakt dient te worden wat haaks op hun geloofsovertuiging staat zouden ze dan weigeren? Ook de huidige ontwikkeling in Europa vind ik een kwalijke zaak om moslims te gaan voorzien van wapens en ze een handhaving functie te geven, noem mij maar een racist maar als je geloof een prioriteit is bij het beoefenen van je beroep kun je nooit neutraal staan in de samenleving. Te vaak is al gebleken dat in alle lagen van de bevolking radicale moslims voorkomen, (en niet alleen in de onderste laag zoals de media en politici ons wil doen laten geloven).quote:Op donderdag 18 mei 2017 08:10 schreef YoopY het volgende:
[..]
Dit dus. De hoofddoek is hét symbool van onderdrukking en geeft geen enkele blijk van gelijkwaardigheid of respect. Laat maar uit het straatbeeld.
lolquote:Op donderdag 18 mei 2017 08:13 schreef Chadi het volgende:
[..]
Die is verre van ideaal.
InkoppertjeSorry
Zie je het al.voor je? Je eigen broer of neef onderzoeken en aanhouden.quote:Op donderdag 18 mei 2017 08:13 schreef Chadi het volgende:
[..]
Regels met betrekking tot omgang met criminelen /bloedverwanten die ... Of zelfs in dezelfde ruimte aanwezig zijn als...
Voor allochtonen is dat vrij moeilijk te vermijden. Het kan je zelfs sociaal isoleren.
Als het geloof nu al een prioriteit is vraag ik mij af indien de pleuris uitbreekt of ze dan wel opeens voor de Nederlandse wetgeving kiezen, of toch de keuze maken voor hun geloof. Je moet een moslim niet in de positie brengen dat ze moeten kiezen tussen hun geloof en de Nederlandse wetgeving, de overgrote meerderheid zal ten alle tijde voor het geloof kiezen, en dat lijkt mij een zeer gevaarlijke ontwikkeling en derhalve vind ik het gestoord om zulke mensen te voorzien van training in het gebruik van wapens.quote:Op donderdag 18 mei 2017 08:12 schreef Redbullkid het volgende:
Lijkt me geweldig. Een hele grote groep niet-Nederlanders met een vuurwapen. En de Nederlander die er geen in bezit mag hebben.
Mag hopen dat er geen burgeroorlog uitbreekt dan
Maar dat zien d66, groenlinks en de pvda niet.quote:Op donderdag 18 mei 2017 08:24 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
[..]
Als het geloof nu al een prioriteit is vraag ik mij af indien de pleuris uitbreekt of ze dan wel opeens voor de Nederlandse wetgeving kiezen, of toch de keuze maken voor hun geloof. Je moet een moslim niet in de positie brengen dat ze moeten kiezen tussen hun geloof en de Nederlandse wetgeving, de overgrote meerderheid zal ten alle tijde voor het geloof kiezen, en dat lijkt mij een zeer gevaarlijke ontwikkeling en derhalve vind ik het gestoord om zulke mensen te voorzien van training in het gebruik van wapens.
Kul dus omdat zo door te trekken. Dat houdt in dat je praktisch nergens meer bij kan en mag zijn waar die ander ook bij is. Dat is niet een druk vanuit de familie meer maar vanuit de politie.quote:Op donderdag 18 mei 2017 08:18 schreef thekolere het volgende:
[..]
Kul! Het is algemeen bekend dat criminele organisaties en families willen infiltreren bij de politie / douane voor hun eigen gewin.
Als organisatie wil je geen medewerkers hebben die al onder verhoogd integriteitsdruk staan.
Nee . Maar zie je het al voor je bij de bruiloft van je zus niet aanwezig zijn omdat je criminele neef er ook zal zijn.quote:Op donderdag 18 mei 2017 08:24 schreef thekolere het volgende:
[..]
Zie je het al.voor je? Je eigen broer of neef onderzoeken en aanhouden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |