quote:Op maandag 15 mei 2017 19:24 schreef Keyos het volgende:
[..]
Daarom had ik nog hoop op wat beelden van het Leidseplein
Ik zie het bij bekenden bij mij, opeens stond iedereen op de coolsingel. Maar kijk ook naar bijvoorbeeld Pauw.quote:
gut oh gut wat een ramp.quote:Op maandag 15 mei 2017 23:20 schreef Keyos het volgende:
Als je wint heb je vrienden. Zie ook ineens allemaal mensen met FB-foto's op de Coolsingel, in de tattoo-shop of in de studio bij Fox terwijl ze nooit naar wedstrijden gaan. Of een vriendin van een gozer die niets met voetbal heeft ineens poseren in een Feyenoord shirt (en ze daarvoor aan had gegeven er een hekel aan te hebben als die vriend voetbal kijkt).
Maarja, je doet er niets aan.
Schitterend filmpje inderdaad.quote:Op maandag 15 mei 2017 23:18 schreef Caland het volgende:
Deze club in 4 minuutjes samengevat. Liefde.
Ik heb het juist andersom merk ik. Iedereen weet dat ik fanatiek voor Feyenoord ben, maar heb volledige radiostilte op FB en ook niet gereageerd op goed bedoelde appjes van ajacieden/psv'ers. Het voelt alsof er een last van me is afgevallen sinds gister. Ik heb juist de behoefte dit voor mezelf te houden en niet te laten verpesten door anderenquote:Op maandag 15 mei 2017 23:20 schreef Keyos het volgende:
Als je wint heb je vrienden. Zie ook ineens allemaal mensen met FB-foto's op de Coolsingel, in de tattoo-shop of in de studio bij Fox terwijl ze nooit naar wedstrijden gaan. Of een vriendin van een gozer die niets met voetbal heeft ineens poseren in een Feyenoord shirt (en ze daarvoor aan had gegeven er een hekel aan te hebben als die vriend voetbal kijkt).
Maarja, je doet er niets aan.
Is alleen maar mooi. Ik heb nooit begrepen dat zelfclaimende 'echte' fans een exclusiviteit op het feesten willen, enkel omdat ze scc hebben of regelmatig een wedstrijdje bezoeken. Geniet gewoon, met zoveel mogelijk mensen, of het nu dagjesmensen zijn of niet. Er is niets mooier dan dat.quote:Op maandag 15 mei 2017 23:20 schreef Keyos het volgende:
Als je wint heb je vrienden. Zie ook ineens allemaal mensen met FB-foto's op de Coolsingel, in de tattoo-shop of in de studio bij Fox terwijl ze nooit naar wedstrijden gaan. Of een vriendin van een gozer die niets met voetbal heeft ineens poseren in een Feyenoord shirt (en ze daarvoor aan had gegeven er een hekel aan te hebben als die vriend voetbal kijkt).
Maarja, je doet er niets aan.
Jammer dat er geen plek meer is voor Clasie. Was toch jarenlang mijn favoriet daarquote:
Die exclusiviteit hoeft helemaal niet, ik kies er bijv zelf ook bewust voor om er niet bij te gaan staan op de Coolsingel vandaag. De mensen die 'stil' fan zijn kopen wel vaak zo'n overpriced shirtje van 80 euro, prima. Maar ga niet eerst net doen alsof je voetbal geen fuck aan vindt, maar als het feest is de aandacht naar je toetrekken, dat vind ik een ander uiterste.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 00:09 schreef Stabiel het volgende:
[..]
Is alleen maar mooi. Ik heb nooit begrepen dat zelfclaimende 'echte' fans een exclusiviteit op het feesten willen, enkel omdat ze scc hebben of regelmatig een wedstrijdje bezoeken. Geniet gewoon, met zoveel mogelijk mensen, of het nu dagjesmensen zijn of niet. Er is niets mooier dan dat.
Oh, sure. Je deelt nu eenmaal meer met mensen die dezelfde pieken en dalen hebben meegemaakt, maar ik moet persoonlijk gewoon lekker lachen om al die successupporters. Dat is nu eenmaal een ongeschreven wet in het leven. Zo is Feyenoord overigens ook ooit groot geworden: door succes. Zoals de meeste clubs.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 00:15 schreef Keyos het volgende:
[..]
Die exclusiviteit hoeft helemaal niet, ik kies er bijv zelf ook bewust voor om er niet bij te gaan staan op de Coolsingel vandaag. De mensen die 'stil' fan zijn kopen wel vaak zo'n overpriced shirtje van 80 euro, prima. Maar ga niet eerst net doen alsof je voetbal geen fuck aan vindt, maar als het feest is de aandacht naar je toetrekken, dat vind ik een ander uiterste.
Zo kan ik het van een fanatieke Ajacied ook veel meer hebben als Feyenoord het lachertje is, dan van iemand die je alleen hoort over voetbal als Feyenoord weer eens verliest in die Arena.
Heerlijk man, champions league avondjes in de Kuip en sowieso wel 2 toffe tripjes. 16 miljoentjes direct bijschrijven.quote:
Mijn vroegste Kuip herinnering was Juventus thuis maar dit elftal is eigenlijk kwalitatief nauwelijks geschikt voor in de Europa League.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 00:21 schreef Caland het volgende:
[..]
Heerlijk man, champions league avondjes in de Kuip en sowieso wel 2 toffe tripjes. 16 miljoentjes direct bijschrijven.
Anale vernedering zou dat worden.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 00:26 schreef Caland het volgende:
Ik hoop eigenlijk vooral op Real Madrid, voor de rest geloof ik het wel.
Lekker boeiend, geen enkele Nederlandse club hoort in de CL thuis. Van genieten.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 00:26 schreef Elan het volgende:
[..]
Mijn vroegste Kuip herinnering was Juventus thuis maar dit elftal is eigenlijk kwalitatief nauwelijks geschikt voor in de Europa League.
Straks serieus Messi tegen Nelom als Kongolo weer eens geblesseerd is pfff
Is ook zo.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 00:29 schreef Caland het volgende:
[..]
Lekker boeiend, geen enkele Nederlandse club hoort in de CL thuis. Van genieten.
Ik ook, zie een tripje naar Madrid wel zitten. Ben ik nog nooit geweestquote:Op dinsdag 16 mei 2017 00:26 schreef Caland het volgende:
Ik hoop eigenlijk vooral op Real Madrid, voor de rest geloof ik het wel.
Is er eigenlijk al een schatting gemaakt, wat er met de begroting van feyenoord gebeurd zodra het nieuwe stadion is gerealiseerd?quote:Op dinsdag 16 mei 2017 00:35 schreef Elan het volgende:
[..]
Is ook zo.
Sowieso mooi om in elk geval nog 1 keer CL hymne in De Kuip te horen. Soort laatste eerbetoon je weet toch.
Begroting niet, maar men wil in elk geval structureel naar 35 miljoen spelersbudget per jaar.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 00:39 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Is er eigenlijk al een schatting gemaakt, wat er met de begroting van feyenoord gebeurd zodra het nieuwe stadion is gerealiseerd?
In de Kuip heb ik vertrouwen tegen iedere ploeg. Dit jaar zaten we in een CL-waardige poule en deden we het thuis gewoon goed. Alleen als je dan uit wordt weggespeeld dan ga je alsnog niet door. Als ze toch eens een manier zouden kunnen vinden om dat gat te kunnen verkleinen dan hoeven we zeker geen flater te zijn.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 00:26 schreef Elan het volgende:
[..]
Mijn vroegste Kuip herinnering was Juventus thuis maar dit elftal is eigenlijk kwalitatief nauwelijks geschikt voor in de Europa League.
Straks serieus Messi tegen Nelom als Kongolo weer eens geblesseerd is pfff
Structureel 35 miljoen is best veel voor een Nederlandse club zeg, dat zou echt een grote stap zijnquote:Op dinsdag 16 mei 2017 00:42 schreef Elan het volgende:
[..]
Begroting niet, maar men wil in elk geval structureel naar 35 miljoen spelersbudget per jaar.
Hopelijk kunnen we dan nog wat doorverkopen ook waardoor het wat oploopt.
Ik heb persoonlijk liever Barca, want ik heb een hekel aan Real Madrid en ik zou het echt niet leuk vinden om daardoor ingemaakt te worden.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 00:26 schreef Caland het volgende:
Ik hoop eigenlijk vooral op Real Madrid, voor de rest geloof ik het wel.
Ligt eraan hoe serieus die andere ploeg het neemt. Realistisch gezien heb je echt nagenoeg geen kans tegen clubs als real, juve, atleti, barca etc als ze echt even op de brommer gaan.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 00:44 schreef Azpilicueta het volgende:
[..]
In de Kuip heb ik vertrouwen tegen iedere ploeg. Dit jaar zaten we in een CL-waardige poule en deden we het thuis gewoon goed. Alleen als je dan uit wordt weggespeeld dan ga je alsnog niet door. Als ze toch eens een manier zouden kunnen vinden om dat gat te kunnen verkleinen dan hoeven we zeker geen flater te zijn.
Maar alles hangt ook af van de loting. Beetje een gunstige loting zou lekker zijn
Volgens mij zit Ajax daar nu al heel dichtbijquote:Op dinsdag 16 mei 2017 00:46 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Structureel 35 miljoen is best veel voor een Nederlandse club zeg, dat zou echt een grote stap zijn
Structureel ja? Dacht echt een stuk minder.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 00:48 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Volgens mij zit Ajax daar nu al heel dichtbij
Is ook nog maar een aanbeveling hoor nog niks is zeker.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 00:46 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Structureel 35 miljoen is best veel voor een Nederlandse club zeg, dat zou echt een grote stap zijn
Spelersbudget is sowieso redelijk constant, dus dat lijkt me structureel. Volgens mij zaten ze ergens rond de 30 miljoen, wat met een begroting van 85 miljoen helemaal niet gek is.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 00:51 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Structureel ja? Dacht echt een stuk minder.
Mjah wat dat betreft wel vanuit dat oogpunt goed dat feyenoord city er wss komt, al kan ik me voorstellen dat je enorm bang bent dat je niet straks in een arena 2.0 speelt.
Is dat eigenlijk al ergens te vinden, die plannen hoe het er ongeveer gaat uitzien?quote:Op dinsdag 16 mei 2017 00:57 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Spelersbudget is sowieso redelijk constant, dus dat lijkt me structureel. Volgens mij zaten ze ergens rond de 30 miljoen, wat met een begroting van 85 miljoen helemaal niet gek is.
Als de architecten hun werk doen (en daar ga ik van uit) kan het echt niet erger worden dan de ArenA hoor
https://www.feyenoord-city.nlquote:Op dinsdag 16 mei 2017 01:06 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Is dat eigenlijk al ergens te vinden, die plannen hoe het er ongeveer gaat uitzien?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |