Ik ook, en had graag een Halal om de hoek. Vind het zo jammer dat vlees vaak zo tegenvalt bij de superquote:Op dinsdag 16 mei 2017 08:02 schreef realAIVD het volgende:
Van die Zuidamerikaanse lijn neem ik zo af en toe de ribeye, dat bevalt meestal prima, geen idee waarom ik dat voor een biefstukje niet heb gedaan..volgende keer eens proberen.
En Pietverdriet, ondanks dat supermarktvlees niet het beste is, is het wel makkelijk. Voor een normale slager moet ik echt op reis hier (wel omringt door halalslagers en een megafijne paardenslager om de hoek)
on topic:
koffie!
Asian Fusion, deze sterrenkok weet van elke maaltijd een feestje te makenquote:Op dinsdag 16 mei 2017 18:38 schreef golfer het volgende:
Nasi koenjit van bloemkoolrijst, gewokte Chinese groentes en kippendijfilets die in tamarinde en sambal waren gemarineerd.
ga jij ook nog eens posten wat je eet of geef je alleen commentaar?quote:Op dinsdag 16 mei 2017 18:41 schreef MCH het volgende:
[..]
Asian Fusion, deze sterrenkok weet van elke maaltijd een feestje te maken![]()
Ik ben vnl ingehuurd voor het commentaarquote:Op dinsdag 16 mei 2017 18:42 schreef Karzai het volgende:
[..]
ga jij ook nog eens posten wat je eet of geef je alleen commentaar?
M'n vriendin maakt nu mijn eten klaarquote:Op dinsdag 16 mei 2017 18:42 schreef Karzai het volgende:
[..]
ga jij ook nog eens posten wat je eet of geef je alleen commentaar?
Ziet er smerig uit Iwaantje.quote:Op woensdag 17 mei 2017 17:54 schreef Iwanius het volgende:
Vroeg avondmaal (zelf geprepareerd)
[ afbeelding ]
Maar weer eens dit bereid: Gehaktballetjes met spinazie/taugé en witte rijst.
Acclimatiseren!
[ afbeelding ]
Heerlijk zo buiten Rotterdam. Paffert en glas Macallan whiskey 18 jaar oud.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |