Verdomme, nu hoef ik niet meer te kijkenquote:Op woensdag 24 mei 2017 08:27 schreef Littlerabbit het volgende:
Dit gaat Ajax niet winnen.
Sorry, het hoge woord is eruit.
Lijkt me ook sterk maar laat me graag verrassenquote:Op woensdag 24 mei 2017 08:27 schreef Littlerabbit het volgende:
Dit gaat Ajax niet winnen.
Sorry, het hoge woord is eruit.
Jawel, maar zonder valse hoopquote:Op woensdag 24 mei 2017 08:31 schreef franklop het volgende:
[..]
Verdomme, nu hoef ik niet meer te kijken
Is totaal niet van belang.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 22:31 schreef Tchock het volgende:
[..]
Jij wil beweren dat United niet dik favoriet is?
Mkhitaryan, Rashford, Fellaini, Pogba, Herrera, Valencia, Blind zijn gewoon heel goed. Bij Ajax heb je Sanchez, Dolberg, Ziyech, Onana als beste spelers in mijn ogen maar dat weegt daar niet tegenop. Youness en Traore ben ik niet van onder de indruk. Schöne en Klaassen zijn voor Ajax top natuurlijk maar geen wereldklasse. Wie mis ik dan? De Ligt en Veltman of zo?
Dat zegt niks. Zelfs je vader besloot tenminste 1x over een vrouw heen te gaan (lol)quote:Op woensdag 24 mei 2017 09:12 schreef TheJanitor het volgende:
Ajax is dik favoriet. De jonge honden van Ajax tegen de volgevrete vedetten van Man Utd.
Man Utdhun naam klinkt als een gay-bar.
Ik snap de grap niet. Leg eens uit.quote:Op woensdag 24 mei 2017 09:35 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Dat zegt niks. Zelfs je vader besloot tenminste 1x over een vrouw heen te gaan (lol)
Overcompensatie en in de knoop met mijzelf. Dat mag duidelijk zijn.quote:Op woensdag 24 mei 2017 09:36 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Ik snap de grap niet. Leg eens uit.
Ik las vergassenquote:Op woensdag 24 mei 2017 08:31 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Lijkt me ook sterk maar laat me graag verrassen
Biologische oorlogsvoering van Man Utdquote:Op woensdag 24 mei 2017 09:49 schreef skysherrif het volgende:
Op radio 1 net interview met molenaar die zegt dat traore en onana lichte griep hebben
Zeker een loopneusquote:Op woensdag 24 mei 2017 09:49 schreef skysherrif het volgende:
Op radio 1 net interview met molenaar die zegt dat traore en onana lichte griep hebben
"Feyenoord KVNB beker 07-08"quote:Op woensdag 24 mei 2017 10:01 schreef jorienvdherik het volgende:
Hup Manchester United , mooie club, mooi stadion, mooie spelers.
Helloquote:Op woensdag 24 mei 2017 10:03 schreef skysherrif het volgende:
[..]
"Feyenoord KVNB beker 07-08"
Hoi Jorien, wat gezellig.
quote:Op woensdag 24 mei 2017 10:01 schreef jorienvdherik het volgende:
Hup Manchester United , mooie club, mooi stadion, mooie spelers.
lolquote:Op woensdag 24 mei 2017 09:36 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Ik snap de grap niet. Leg eens uit.
They're only singing when they're winning.quote:Op woensdag 24 mei 2017 10:21 schreef hollandia02 het volgende:
Glory glory Man United, glory glory Man United, glory glory Man United, When the reds go marchin on on on
quote:Op woensdag 24 mei 2017 10:38 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Jaja mensen, wat een spannning! Gaat na de nummer 10 van Duitsland (slechts 39 punten achter op de kampioen) en de nummer 4 van Frankrijk (slechts 28 punten achter op de kampioen), vanavond ook de nummer 6 van Engeland (24 punten achter de kampioen) achter de zegekar gebonden worden? U ziet het hier, in de Intertoto Cup Europa League!
quote:Op woensdag 24 mei 2017 10:21 schreef hollandia02 het volgende:
Glory glory Man United, glory glory Man United, glory glory Man United, When the reds go marchin on on on
Dat valt toch wel mee?quote:Op woensdag 24 mei 2017 11:13 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik geniet nu al van de tomeloze frustraties in dit topic.
Ik vind het reuzevermakelijk hoe mensen weer komen vertellen dat Manchester United weer een brug te ver zal zijn; precies datzelfde gepredik hoorde ik net als de vorige tegenstanders. Goed, dit keer heb ik het wel United gezien dit seizoen.quote:
SPOILER: tl;drOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.TL;DR; Rashford en Mkhitaryan is what it's about. Herrera > Pogba dit seizoen.
quote:Op woensdag 24 mei 2017 11:22 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik vind het reuzevermakelijk hoe mensen weer komen vertellen dat Manchester United weer een brug te ver zal zijn; precies datzelfde gepredik hoorde ik net als de vorige tegenstanders. Goed, dit keer heb ik het wel United gezien dit seizoen.Ook wel fijn voor Ajax dat Romero in de EL keept en niet De Gea, dat is toch wel een flink verschilletje.SPOILER: tl;drOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.TL;DR; Rashford en Mkhitaryan is what it's about. Herrera > Pogba dit seizoen.
Plus; ook ploegen als Rostov, Anderlecht en Celta waren erg stug. Ik vrees wel voor Mourinho de tacticus, niet voor dit United.quote:Op woensdag 24 mei 2017 11:24 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Ook wel fijn voor Ajax dat Romero in de EL keept en niet De Gea, dat is toch wel een flink verschilletje.
Ik vind het juist mooi.quote:Op woensdag 24 mei 2017 11:34 schreef Marmal het volgende:
Ik moet toegeven dat ik als Ajacied gewoon kotsneigingen krijg van het volgende filmpje https://streamable.com/7hzt9
Dit blijft een Europa league finaletje, laten we volgend jaar maar eerst eens door de poulefase komen van het enige toernooi dat telt de CL...
Met een onterechte buitenspel goal? Weet niet of we daarmee wegkomen in de finale.quote:Op woensdag 24 mei 2017 11:18 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Een beetje inspiratie om de tijd te doden. Zo moet het, jongens!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |