quote:Op zaterdag 20 mei 2017 20:20 schreef Negentiendertig het volgende:
[..]
Oh, wat spannend! Ik duim voor je.
[..]
Oh, dat is inderdaad al even terug.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Protège moi de mes désirs.
Nee, ik kom hier voor het eerst mee posten. Volgde het rammelaarstopic ook niet, eigenlijk.quote:Op zondag 21 mei 2017 10:33 schreef Philomijn het volgende:
Welkom DUMAN! Je gebruikersnaam komt me heel bekend voor, zat je ook al bij de rammelaars?
Wat fijn van je positieve ovulatietest!quote:Op zondag 21 mei 2017 10:33 schreef Philomijn het volgende:
Welkom DUMAN! Je gebruikersnaam komt me heel bekend voor, zat je ook al bij de rammelaars?
En welkom 1930! Spannende tijden!
Zou mooi zijn als je ongesteld wordt Dromertje!
Jagar, je ging toch niet in okt 2014 uit het rammelaarstopic? Moet dat niet oktober 2015 zijn? Na ja, maakt ook niet uit. Ik hoop dat je weer snel naar Z&G mag doorschuiven!
Donna, m'n duimen draaien voor je!!!
Gisteravond een Eureka-momentje guys! Volgens mij heb ik voor het eerst in m'n leven een duidelijke, positieve ovulatietest gehad.Ben benieuwd. We hebben erg ons best gedaan dit keer in ieder geval.
alles aan jouw berichten zegt het tegendeel van wat je in je eerste zin schrijft.quote:Op zaterdag 20 mei 2017 18:10 schreef BellaaElisa het volgende:
Ik zit er juist niet bovenop. Maar als je lichaam "symptomen" afgeeft dan denk je er wel gelijk aan. En daarom was ik opzoek naar vrouwen die dat zelfde hadden als ik hebMaar dank voor de tip Stippel, het vrouwlijk lichaam kan je goed voor de gek houden met symptomen etc
Kan het zijn dat je wellicht je ei niet gespot hebt omdat die eerder is gesprongen? Vanaf welke dag ben je begonnen met testen?quote:Op zondag 21 mei 2017 14:11 schreef Roxy_Monke het volgende:
Afgelopen paar maanden had ik een cyclus van tussen de 26 en 34 dagen. Ik vermoed dat mijn luteale fase misschien wat korter is dan gebruikelijk. Geen idee of dat een probleem is verder.
Op welke dag zit je nu Fuchsia?
Ja ergens tussen morgen en zaterdag is m'n NOD. Had vanochtend een witte test, maar aangezien ik m'n NOD niet precies weet zegt het niet echt veel nog.quote:Op zondag 21 mei 2017 09:18 schreef Dromertje23 het volgende:
Donna ik vroeg me af hoe jij je nu voelt? Het is bijna NOD voor je nu toch ?
Daar heb ik ook weinig verstand van. Ik geloof dat er wel wat meiden met een korte luteale fase zwanger zijn geworden.quote:Op zondag 21 mei 2017 14:11 schreef Roxy_Monke het volgende:
Afgelopen paar maanden had ik een cyclus van tussen de 26 en 34 dagen. Ik vermoed dat mijn luteale fase misschien wat korter is dan gebruikelijk. Geen idee of dat een probleem is verder.
Op welke dag zit je nu Fuchsia?
Ik begon dag 11 met testen. Ik weet vrij zeker dat ik hem niet gemist heb, ik heb sinds gisteren pas andere tekenen van een nadere eisprong (puistjes, hogere sexdrive, slijm etc.).quote:Op zondag 21 mei 2017 15:25 schreef BellaaElisa het volgende:
[..]
Kan het zijn dat je wellicht je ei niet gespot hebt omdat die eerder is gesprongen? Vanaf welke dag ben je begonnen met testen?
Ik ging wél eind oktober 2015 weg bij de rammelaars.quote:Op zondag 21 mei 2017 10:33 schreef Philomijn het volgende:
Jagar, je ging toch niet in okt 2014 uit het rammelaarstopic? Moet dat niet oktober 2015 zijn? Na ja, maakt ook niet uit. Ik hoop dat je weer snel naar Z&G mag doorschuiven!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |