Italië en Frankrijk zijn al zeker door de winst van Italië op Schotlandquote:Op zondag 18 november 2007 19:58 schreef BonJovi het volgende:
Begint al vorm te krijgen ja Italie en France bijna zeker nog erbij
Mwa, vooraf kon je al verzinnen dat elk land wat Beenbakker zou coachen zich ging plaatsen.quote:Op zondag 18 november 2007 20:41 schreef sjimz het volgende:
Polen is tochr edelijk verrassend vind ik zelf.
Zweden heeft een prima uitgangspositie. Een gelijkspel tegen Letland is voldoende voor plaatsing.quote:Op maandag 19 november 2007 09:31 schreef Pritt het volgende:
Scandinavische landen doen het dit keer opvallend slecht, alleen Zweden heeft nog een realistische kans.
Ik las het net, wat belachelijk inderdaadquote:Op maandag 19 november 2007 09:39 schreef Damzkieee het volgende:
Komen we nu nog steeds in Pot 1?
Belachelijk systeem trouwens, in het slechtste geval heb je straks Poule D met daarin 3 toplanden, terwijl in Poule 1 3 b-landen spelen
Frankrijk en Spanje in pot 4quote:Alleen Duitsland kan Oranje uit pot 1 houden
19 november 2007
Nederland wordt vrijwel zeker groepshoofd op het komende EK. Er is slechts éen scenario denkbaar waarbij Oranje nog buiten Pot 1 valt bij de EK-loting en dat is dat Duitsland Oranje nog passeert op de huidige coëfficiëntenranglijst. De enige manier waarop dat kan gebeuren, is als Nederland woensdag verliest van Wit-Rusland en Duitsland vervolgens thuis wint van Wales.
Door de nederlaag tegen Macedonië is Kroatië kansloos geworden voor een plaats in Pot 1 bij de EK-loting. Ook Zweden haakte af, door de nederlaag tegen Spanje. Opvallend is verder dat Italië, door de zege op Schotland, opgeklommen is van een plaats in Pot 3 naar Pot 2. Met nog slechts een thuisduel tegen Faroër Eilanden op het programma, lijkt daar geen verandering meer in te komen.
Met nog één speelronde te gaan, zouden de EK-potten er zo uit komen te zien:
Pot 1: Zwitserland, Oostenrijk, Griekenland en Nederland
Pot 2: Kroatië, Duitsland, Italië en Tsjechië
Pot 3: Engeland, Portugal, Zweden en Roemenië
Pot 4: Polen, Frankrijk, Spanje en Turkije
Hierbij geldt dus dat een 'poule des doods' met Italië, Portugal en Frankrijk voor Nederland tot de mogelijkheden behoort. Ook een relatief gemakkelijke groep met Kroatië, Roemenië en Polen is in de huidige situatie echter een optie. Zakt Oranje nog naar Pot 2, dan is bijvoorbeeld ook het zwakke Oostenrijk, dat als gastland verzekerd is van een plek in Pot 1, een mogelijke opponent.
De indeling van de potten gebeurt op basis van de resultaten in de kwalificatiereeksen naar het WK 2006 en het EK van 2008. Nederland voert deze ranglijst momenteel aan, met een gemiddelde van 2,52 punt per wedstrijd.
Dat word weerquote:Op maandag 19 november 2007 11:20 schreef Damzkieee het volgende:
Zo wordt weer een land als Griekenland Europees kampioen natuurlijk
Alsof Griekenland een makkelijke poule had.quote:Op maandag 19 november 2007 11:20 schreef Damzkieee het volgende:
Dat bedoel ik dus:
Poule 1: Nederland, Italie/Duitsland, Engeland/Portugal en Frankrijk/Spanje
Poule 2: Oostenrijk, Kroatie, Zweden, Polen
Zo wordt weer een land als Griekenland Europees kampioen natuurlijk
Jij maakt het helemaal spannend.quote:Op dinsdag 20 november 2007 01:22 schreef BonJovi het volgende:
Is ook zo sterke landen Brazilie en Argentina erbij and you are good to go.
heb je een overzichtje?quote:Op woensdag 21 november 2007 11:28 schreef Leatherface het volgende:
Ik vind de accommodaties voor dit komende EK trouwens maar teleurstellend.
De meeste stadions zijn niet echt supergroot en flitsend.
Dat dusquote:Op woensdag 21 november 2007 12:22 schreef Fides het volgende:
Turkije is inderdaad wel leuk door de Turken die hier wonen. Rusland ook wel vanwege Hiddink. Maar ik ga er niet vanuit dat die zich plaatst.
nouquote:
Dream on.quote:Op woensdag 21 november 2007 12:22 schreef Fides het volgende:
Turkije is inderdaad wel leuk door de Turken die hier wonen. Rusland ook wel vanwege Hiddink. Maar ik ga er niet vanuit dat die zich plaatst.
Ik zou tekenen voor Nederland / Duitsland / Portugal / Turkije. En dan natuurlijk met Turkije de 2e ronde in gaan.
Ik zie 3 sintelbanenquote:Op woensdag 21 november 2007 12:27 schreef rubbereend het volgende:
[..]
noudat wordt vrij beperkt in het aantal kaartjes met al die kleine stadions
quote:Op woensdag 21 november 2007 12:24 schreef Dj_Day-V het volgende:
Mooie kleine stadionsHeb er nu al zin in
Dit is toch een kutregel van jewelste. Frankrijk en Italië spelen tegen Oekraiene en Schotland, Nederland speelt tegen allemaal kutclubjes.quote:De indeling van de potten gebeurt op basis van de resultaten in de kwalificatiereeksen naar het WK 2006 en het EK van 2008. Nederland voert deze ranglijst momenteel aan, met een gemiddelde van 2,52 punt per wedstrijd.
In Nederland en Belgie waren er ook meerdere stadions van maar 30.000 plekken.quote:Op woensdag 21 november 2007 13:23 schreef Damzkieee het volgende:
Kutstadions zeg
Ik vind dat ze allemaal op zn minst 40.000 moeten kunnen herbergen, vooral als je kijkt naar het deelnemersveld.
maar over het algemeen was het groter, 3 grote 50k stadions en nog wat 30k+quote:Op woensdag 21 november 2007 21:00 schreef Fides het volgende:
[..]
In Nederland en Belgie waren er ook meerdere stadions van maar 30.000 plekken.
Die site is niet bepaald up-to-date. Op deze pagina (wikipedia) staan de definitieve capaciteiten. Al is alleen Basel echt veel groter dan op die andere site.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |