quote:
Wageningen is echt matig tegenwoordig, vroegah nam je met een groep wat traytjes bier mee en dan zuipen, nu is er om de zoveel meter controle.quote:
Ik was twee jaar geleden voor het laatst... Tassen met bier over het hek getyft waar iemand anders stond om ze op te vangen.quote:Op donderdag 4 mei 2017 23:54 schreef tralalala het volgende:
[..]
Wageningen is echt matig tegenwoordig, vroegah nam je met een groep wat traytjes bier mee en dan zuipen, nu is er om de zoveel meter controle.![]()
Leuk "vrijheidsfeestje"
Neem jij mijn plekje over hier, want ik ga slapen. Mijn hele slaapritme is naar de klote dus dat moet ja.quote:
Ja want christenen zijn zo geliefd bij de moslims.quote:Op vrijdag 5 mei 2017 23:07 schreef Patrice_Consigny het volgende:
Bevrijdingsdag en dan meteen allochtonengezeik...
Dodenherdenking en bevrijdingsdag worden inmiddels ook gekaapt door dat soort gezeik.quote:Op vrijdag 5 mei 2017 23:07 schreef Patrice_Consigny het volgende:
Bevrijdingsdag en dan meteen allochtonengezeik...
Beter zorgen z'n verklaringen ervoor dat de zaak tegen z'n vrouw rondkomt.quote:Op vrijdag 5 mei 2017 23:07 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Hopelijk wordt die IS'er opgehangen.
Walgelijk hypocriet aangezien joden structureel worden geterroriseerd door de mohammedanen.quote:Op vrijdag 5 mei 2017 23:08 schreef tralalala het volgende:
Godverdomme wat een idioot
Boehoe de moslims zijn de nieuwe joden
Joden zijn net zulk kutvolkquote:Op vrijdag 5 mei 2017 23:08 schreef tralalala het volgende:
Godverdomme wat een idioot
Boehoe de moslims zijn de nieuwe joden
en christenenquote:Op vrijdag 5 mei 2017 23:09 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Walgelijk hypocriet aangezien joden structureel worden geterroriseerd door de mohammedanen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |