Zeggen dat iemand achterlijk is is gemakkelijk.quote:Op zaterdag 6 mei 2017 11:23 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Oh please, je wordt met de reactie achterlijker.
Heeft Braddie zich ook laten nemen door familieleden?quote:Op zaterdag 6 mei 2017 11:25 schreef Oberkullie het volgende:
Haha die Maghrebijnse is de nieuwe Braddie
quote:Op donderdag 4 mei 2017 13:58 schreef Dr_g0nz0 het volgende:
[..]
dat jij dit soort shit opzoekt zegt meer over jou dan over mij!
The fuck maakt het uit of je geen nederlandse tv kijkt. Ik woon hier al mijn hele leven en kijk alleen amerikaanse zenders en series zoals family guy en southpark.quote:Op donderdag 4 mei 2017 19:49 schreef DoubleUU het volgende:
[..]
80% kijkt geen Nederlandse TV, dat is al een goede clue.
Bovendien bepaal jij niet welke woorden ik bezigMet alle respect.
jouw persoonlijke situatie geeft de maatschappij niet weer.quote:Op zaterdag 6 mei 2017 13:55 schreef NobodyKerz het volgende:
[..]
The fuck maakt het uit of je geen nederlandse tv kijkt. Ik woon hier al mijn hele leven en kijk alleen amerikaanse zenders en series zoals family guy en southpark.
e: Flodder![]()
Die persoonlijke situatie is anders wel kenmerkend voor een vrij wijdverspreide ontwikkeling.quote:Op dinsdag 9 mei 2017 20:43 schreef DoubleUU het volgende:
[..]
jouw persoonlijke situatie geeft de maatschappij niet weer.
En dan toch in Nederland wonen, hoe hypocriet ben je dan.quote:Op vrijdag 5 mei 2017 20:20 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
We vinden hier in huis Nederlanders smerig, dus je maakt geen schijn van kans.
En jouw persoonlijke visie moeten we als feitelijk aannemen omdat?quote:Op dinsdag 9 mei 2017 20:43 schreef DoubleUU het volgende:
[..]
jouw persoonlijke situatie geeft de maatschappij niet weer.
Tokkie is er weer!quote:Op dinsdag 9 mei 2017 20:49 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
En dan toch in Nederland wonen, hoe hypocriet ben je dan.
Waar staat dat ?quote:Op woensdag 10 mei 2017 01:51 schreef NobodyKerz het volgende:
[..]
En jouw persoonlijke visie moeten we als feitelijk aannemen omdat?
Dat het kijken vel nederlandse tv een belangrijke gegeven is. Dat lul je namelijk gewoon uit je nek.quote:Op vrijdag 12 mei 2017 23:10 schreef DoubleUU het volgende:
[..]
Waar staat dat ?
Moslims hebben sowieso weinig te zoeken in Europa omdat Europa moslims veracht over het algemeen. Dat is niet omdat ik het vind, dat is het consensus.
Als er geen religie zou zijn, was er wel wat anders waardoor er oorlog is. Oorlog voeren is gedrag wat in de mens zit.quote:Op vrijdag 12 mei 2017 23:17 schreef DoubleUU het volgende:
Het enige wat er nodig is voor wereldwijde vrede is afstand van geloof. Als iedereen dat domme geloof in de prullebak zou flikkeren waar het hoort, dan was iedereen in vrede met elkaar.
Mensen die denken dat met het afschaffen van religie er geen geweld meer over is, zijn ook een goede bron van geweld.quote:Op zaterdag 13 mei 2017 08:42 schreef PabstBlueRibbon het volgende:
[..]
Als er geen religie zou zijn, was er wel wat anders waardoor er oorlog is. Oorlog voeren is gedrag wat in de mens zit.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |