Ik heb een paar broeken bij de H&M gekocht voor 30,- per stuk geloof ik.. Ze zakken af maar ik vond het duur zat voor iets wat ik continu groter moest kopen.. Truien etcetera niet hoeven kopen, want ik draag graag oversized dus ik pas nog wat van m'n gewone kleding.. Alleen die onderbroeken zijn zooo duur in verhouding..quote:Op vrijdag 5 mei 2017 20:05 schreef LadyS het volgende:
[..]
Nee, die broeken waren weer te groot
Bij de Prénatal heb ik ook 7 broeken gepast, maar ik vond het allemaal niks, dus ik heb alleen een vestje daar gekocht (en die wagen dus)
De enige broek die ik heb, en die aardig zit, is inderdaad van de H&M, dus ik ga die maar in meerdere kleuren kopen.quote:Op vrijdag 5 mei 2017 20:08 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
Ik heb een paar broeken bij de H&M gekocht voor 30,- per stuk geloof ik.. Ze zakken af maar ik vond het duur zat voor iets wat ik continu groter moest kopen.. Truien etcetera niet hoeven kopen, want ik draag graag oversized dus ik pas nog wat van m'n gewone kleding.. Alleen die onderbroeken zijn zooo duur in verhouding..
quote:Op vrijdag 5 mei 2017 10:44 schreef KapiteinCupcake het volgende:
Hoi!![]()
Mag ik aansluiten? Ik ben 10 weken zwanger, en het is dubbel feest, want we verwachten er twee!![]()
yay! Wat fantastisch! GefeliciteerdSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Willen mijn Facebook vrienden het nog even stilhouden?![]()
Over placenta's: mijn huidige houding is: "ja mooi! Gooi maar snel weg ja", maar ik sluit niet uit dat ik na de bevalling plots nostalgische gevoelens krijg en hem per se mee naar huis wil nemen om in te vriezen.
disclaimer
Haha hier ook! De schoonouders wilde 'm ook al kopen maar die waren dus te laat, want mijn ouders hadden het al eerder aangebodenquote:Op vrijdag 5 mei 2017 20:04 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
we kregen de maxicosi en luiertas gratis. Alhoewel, wij kregen sowieso alles gratis, want m'n ouders wilden het allemaal graag betalen voor hun eerste kleinkind
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wij hadden wel een andere maxi cosi uitgekozen dan die gratis was, want we willen misschien een isofix. Maar ze hadden een specifiek model/kleur dat er uit zou gaan dus voor 10 euro extra hadden we dieNu wachten tot 'ie bezorgd wordt. Wat ik overigens wel vreemd vond: ze plannen je gewoon in voor een bepaald tijdstip op een bepaalde dag en als je dan niet kunt moet je bellen. Dan denk je dat ze dan een ander moment met je afspreken, maar nee: dan maken ze een notitie en kom je een of twee weken later op dezelfde manier aan de beurt. Als je dan weer niet kunt, kunnen ze dit volgens mij heel lang volhouden
![]()
Ik had 2 broeken per keer.. Ben van 38 naar 44 gegaan.. En die zit nu ook al niet lekker meer om m'n buik.. Maar voor die (hopelijk nog geen) 2 weken ga ik echt geen nieuwe meer halen.. *joggingbroek draag ik continu thuis, 6 euro van de primark, xxl, zit heerlijk, kan ik ook over m'n buik heen trekken*quote:Op vrijdag 5 mei 2017 20:15 schreef LadyS het volgende:
[..]
De enige broek die ik heb, en die aardig zit, is inderdaad van de H&M, dus ik ga die maar in meerdere kleuren kopen.
Bovenkleding hoef ik ook nog niet te kopen, want die heb ik in grote maten. Juist om mijn buik te verbergen normaal gesproken
quote:Op vrijdag 5 mei 2017 20:21 schreef Stroopwafelmeisje het volgende:
[..]
Haha hier ook! De schoonouders wilde 'm ook al kopen maar die waren dus te laat, want mijn ouders hadden het al eerder aangeboden
Van mijn schoonouders hoef ik niks te verwachten, ken die mensen niet eensSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wij hadden wel een andere maxi cosi uitgekozen dan die gratis was, want we willen misschien een isofix. Maar ze hadden een specifiek model/kleur dat er uit zou gaan dus voor 10 euro extra hadden we dieNu wachten tot 'ie bezorgd wordt. Wat ik overigens wel vreemd vond: ze plannen je gewoon in voor een bepaald tijdstip op een bepaalde dag en als je dan niet kunt moet je bellen. Dan denk je dat ze dan een ander moment met je afspreken, maar nee: dan maken ze een notitie en kom je een of twee weken later op dezelfde manier aan de beurt. Als je dan weer niet kunt, kunnen ze dit volgens mij heel lang volhouden
![]()
Maar idd, 2 weken weer wachten.. Ik had geluk dat als ik niet thuis zou kunnen zijn, mijn moeder dat wel voor me wilde doen.. Vriendelijke lui wel, maar ze bleven een beetje dralen alsof ze een bak koffie verwachtten ofzo.. Krijgt de postbode ook niet, vond dat wel irritant persoonlijk.. Mja. Gelijk de wagen savonds opgebouwd na m'n werk en nog steeds helemaal verliefd. Moet alleen die siliconespray nog halen voor de wielen.
So if you see me, and I’m lonesome and stoned,
So far down, the devil loved me high...
I’m just trying to untangle my mind.
Oh ja, ik had idd nog een positiejoggingbroek van de H&M, maar die band is nog net iets te ruim, dus die heb ik wel gehouden voor verderop in de zwangerschap.quote:Op vrijdag 5 mei 2017 20:29 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
Ik had 2 broeken per keer.. Ben van 38 naar 44 gegaan.. En die zit nu ook al niet lekker meer om m'n buik.. Maar voor die (hopelijk nog geen) 2 weken ga ik echt geen nieuwe meer halen.. *joggingbroek draag ik continu thuis, 6 euro van de primark, xxl, zit heerlijk, kan ik ook over m'n buik heen trekken*
Scheelt iig in de kosten.. Heb daar ook twee wijde shirts gehaald voor de bevalling.. Maar iedere dag denk ik : mmm..misschien moet ik ze even passen want zometeen zijn ze niet wijd meer.. Zo stom, want m'n gewone shirts die ik in die weken heb gedragen sinds ik ze heb gekocht zijn ook gewoon nog passend..quote:Op vrijdag 5 mei 2017 20:40 schreef LadyS het volgende:
[..]
Oh ja, ik had idd nog een positiejoggingbroek van de H&M, maar die band is nog net iets te ruim, dus die heb ik wel gehouden voor verderop in de zwangerschap.
En ik kan inderdaad wel bij de primark kijken voor joggingbroeken, of harembroekachtige broeken. Goed idee!
Ik denk dat, als ik volgende keer ook niet thuis kan zijn, ik ook even kijk of iemand anders de deur open kan doen.. Maar ik had in mijn naïviteit verwacht dat ze dan een paar dagen later wel zouden kunnen komen. Nu wacht ik al een week op een nieuw voorstel, dus ben benieuwd..quote:Op vrijdag 5 mei 2017 20:33 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
Van mijn schoonouders hoef ik niks te verwachten, ken die mensen niet eens![]()
Maar idd, 2 weken weer wachten.. Ik had geluk dat als ik niet thuis zou kunnen zijn, mijn moeder dat wel voor me wilde doen.. Vriendelijke lui wel, maar ze bleven een beetje dralen alsof ze een bak koffie verwachtten ofzo.. Krijgt de postbode ook niet, vond dat wel irritant persoonlijk.. Mja. Gelijk de wagen savonds opgebouwd na m'n werk en nog steeds helemaal verliefd. Moet alleen die siliconespray nog halen voor de wielen.
En vlak voor je in de auto stapt om naar het ziekenhuis te ga je het vast weer checken.quote:Op vrijdag 5 mei 2017 20:46 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
Scheelt iig in de kosten.. Heb daar ook twee wijde shirts gehaald voor de bevalling.. Maar iedere dag denk ik : mmm..misschien moet ik ze even passen want zometeen zijn ze niet wijd meer.. Zo stom, want m'n gewone shirts die ik in die weken heb gedragen sinds ik ze heb gekocht zijn ook gewoon nog passend..
Ook echt het stomme idee dat er iets in mijn koffertje ontbreekt. Al 100 keer bekeken
Verstandig, want als niet alles klopt heb je ook weer een wachttijd voor ze de juiste producten naleveren..quote:Op vrijdag 5 mei 2017 20:47 schreef Stroopwafelmeisje het volgende:
[..]
Ik denk dat, als ik volgende keer ook niet thuis kan zijn, ik ook even kijk of iemand anders de deur open kan doen.. Maar ik had in mijn naïviteit verwacht dat ze dan een paar dagen later wel zouden kunnen komen. Nu wacht ik al een week op een nieuw voorstel, dus ben benieuwd..
Heb wel spullen voor de kleine heks en van mij gescheiden, die van haar in de luiertas, die van mij in de koffer. Haar tas hoef ik niet te controleren voor mijn gevoel, maar dat koffertje...quote:Op vrijdag 5 mei 2017 20:50 schreef LadyS het volgende:
[..]
En vlak voor je in de auto stapt om naar het ziekenhuis te ga je het vast weer checken.![]()
Ik denk dat ik het zelfde zou hebben trouwens
Zo, dat doe je idd snel! Fijne daarvan is dat ze naast broer/zus of zus/zus ook nog vrienden kunnen zijn (mijn zus en ik schelen 16mnd)..gefeliciteerd!quote:Op vrijdag 5 mei 2017 21:42 schreef Miss_Congeniality het volgende:
Good.vs.Evil: slim om de dingen van jou en baby apart in te pakken! Ik had bij B1 haar complete outfit inclusief romper en sokjes nog apart in een tasje gedaan zodat papa haar wel het juiste eerste pakje aan zou geven...
Die babydump bezorg momenten zijn heel vervelend ja! Ze kwamen bij ins alleen om de week op woensdag overdag, wanneer wij allebei werkten. Gelukkig kon schoonmoeder toen alles in ontvangst nemen..
Ik heb mijn positie spijkerbroeken heel de vorige zwangerschap kunnen dragen trouwens. Waren van Noppies. Niet goedkoop maar zaten echt heerlijk. Draag ze nu weer. Maar ik draag liever jurken, die zitten in combinatie met een zwangerschaps panty het lekkerst
Katja? Cathy? Of Katelijne?quote:Op vrijdag 5 mei 2017 22:08 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
Zo, dat doe je idd snel! Fijne daarvan is dat ze naast broer/zus of zus/zus ook nog vrienden kunnen zijn (mijn zus en ik schelen 16mnd)..gefeliciteerd!![]()
Ja, niet dat ik ervanuit ga dat er iets niet goed zit, maar mocht het zo zijn dat ze naar een andere afdeling moet, dan hoeft m'n vriend alleen die tas mee te nemen ipv alles daar uit te moeten zoeken.. Hij weet wel wat ze van me aan moet (catlady in spe, dus een geweldig rompertje van de Hema met allemaal katjes erop.. Ik ben echt verschrikkelijk.. Over haar naam had/heeft ie ook al niks te vertellen)
Op het werk moest ik perse zwarte jeans dragen, dus jurkjes waren bij mij niet echt een optie.. Wel nog een hippiejurk van mezelf aan kunnen trekken toen het laatst zulk lekker weer was
![]()
Ja die maand slaat idd ook nergens op.. En een portable pin kan met deze prijzen er heus wel vanaf lijkt me.. Mja, aan de andere kant vond ik het wel fijn dat ze zo'n ruim assortiment kinderwagens hadden, die hebben ze hier bij de prenatal niet, daar staan er maar 4 of 5..quote:Op vrijdag 5 mei 2017 22:19 schreef FlyingFish het volgende:
Ik vond het raarste bij de babydump nog dat je bij bezorgen alleen contant aan de bezorger kon betalen. Handig als je 1700 euro af moet rekenen... overmaken mag ook, maar dan minimaal een maand van tevorenGeef die bezorgers gewoon mobiele pinapparaten, als de jumbo bezorger dat heeft voor bestellingen a ¤50 moet dat voor de babydump financieel ook wel te doen zijn.
Vandaag de voorbereiding van de verhuizing gehad, ik ben gesloopt. En dan moet de echte verhuizing morgen nog komen (en er moet nog heel veel zooi ingepakt worden...). Lig nu even rustig op de bank terwijl m'n man nog hard aan het werk is.
Gefeliciteerd missC! Wel even pittig met zo'n kleintje straks, maar dat kleine leeftijdsverschil is straks wel heel leuk denk ik!
Geen kattennaam iigquote:
Onderbroekentip, de bamboe onderbroeken van je lokale zeemanquote:Op vrijdag 5 mei 2017 20:08 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
Ik heb een paar broeken bij de H&M gekocht voor 30,- per stuk geloof ik.. Ze zakken af maar ik vond het duur zat voor iets wat ik continu groter moest kopen.. Truien etcetera niet hoeven kopen, want ik draag graag oversized dus ik pas nog wat van m'n gewone kleding.. Alleen die onderbroeken zijn zooo duur in verhouding..
Oeh, dat klinkt beter dan 3 onderbroeken voor 17,50 van de c&a die minder fijn zitten dan de onderbroeken van de Hema die ze uit het assortiment hebben gehaald zodra ik ze ontdekt hadquote:Op vrijdag 5 mei 2017 23:06 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
Onderbroekentip, de bamboe onderbroeken van je lokale zeemangaan tot maatje giga, zijn superzacht en hebben geen giga elastische band
liefde
voor n euro of drie geloof ik
Wil je 'm delen?quote:Op vrijdag 5 mei 2017 22:56 schreef Flav het volgende:
De kleine man is weer een feestje aan het vieren in m'n buik
Hij gaat zo hard tekeer dat ik het heb kunnen filmen![]()
Het blijft zo bijzonder!
Zo, snelle! Gefeliciteerd!quote:Op vrijdag 5 mei 2017 21:37 schreef Miss_Congeniality het volgende:
Hoi!
Het is nog niet zo heel lang geleden dat ik hier mee kon schrijven maar inmiddels verwachten we nr 2![]()
Ik ben nu 15 weken zwanger en mini 1 wordt volgende maand 1
Ik weet niet hoeveel tijd ik heb om mee te schrijven maar ik ga het proberen
Leuk dat moment dat je het eindelijk kan delen he!quote:Op zaterdag 6 mei 2017 08:35 schreef LeSage het volgende:
Ik heb nu (en de vorige keer ook) gewoon mijn normale hipsters aan.
Voor na de bevalling raad ik wel fijne katoenen onderbroeken aan. Het is dan toch al niet meer het toppunt van charme, zullen we maar zeggen.daarover lees je dan weer zelden
![]()
Gisteren kon vriend eindelijk van buiten af geschop voelen, nadat ik al weken binnen getrappel voel. En nu word ik van binnen compleet verbouwd, lijkt het wel
Ik zag jou ineens in dit topic als laatste poster toen in AT aanklikte. Moest toch even glurenquote:
Wat leuk, gefeliciteerd!quote:Op vrijdag 5 mei 2017 21:37 schreef Miss_Congeniality het volgende:
Hoi!
Het is nog niet zo heel lang geleden dat ik hier mee kon schrijven maar inmiddels verwachten we nr 2![]()
Ik ben nu 15 weken zwanger en mini 1 wordt volgende maand 1
Ik weet niet hoeveel tijd ik heb om mee te schrijven maar ik ga het proberen
Dit was de reden waarom ik ná de zwangerschap nog behoorlijk lang in zwangerschapsondergoed heb gelopen jaquote:Op zaterdag 6 mei 2017 08:50 schreef Molo het volgende:
Ik heb al mijn ondergoed vervangen na bevalling, want gewone lage slips voelen niet prettig op keizersnede litteken.
Hoge strakke boxers en brazilians it is![]()
Sinds week 26 ongeveer begonnen mijn gewone onderbroeken een beetje te knellen.. Van die zwangerschapsdingen gekocht.. Ik vond het gelijk hemels, ondanks dat het er echt alles behalve charmant uitzag.. M'n vriend moest lachen en vond het sexy zei ie.. De leugenaarquote:Op zaterdag 6 mei 2017 04:23 schreef Lemijn het volgende:
Bijzonder he Flav![]()
Wat goed dat filmen je gelukt is! Ik heb nog steeds geen echt duidelijke opname kunnen maken, terwijl hier ook zoveel gebeurt. Ben altijd te laat, of wat ik voel staat niet in vergelijking met wat je ziet.
Ik mis is over die speciale onderbroeken. Er zaten er wat in een doos gekregen zwangerschapskleding maar die zitten heel vervelend. Dat geeft niet, want ik draag zonder problemen m'n gewone onderbroeken. Jullie niet?
quote:Op vrijdag 5 mei 2017 10:44 schreef KapiteinCupcake het volgende:
Hoi!![]()
Mag ik aansluiten? Ik ben 10 weken zwanger, en het is dubbel feest, want we verwachten er twee!![]()
Gefeliciteerd!! Wat fijn dat het toch nog gelukt isSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Willen mijn Facebook vrienden het nog even stilhouden?![]()
Over placenta's: mijn huidige houding is: "ja mooi! Gooi maar snel weg ja", maar ik sluit niet uit dat ik na de bevalling plots nostalgische gevoelens krijg en hem per se mee naar huis wil nemen om in te vriezen.
5 - 28 februari Thailand O+
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |