Wie had het over de crown.quote:Op donderdag 4 mei 2017 13:21 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Bitch please *vijlt nagels*
He ain't getting that crown honey.
You should see him in it.quote:
quote:Op donderdag 4 mei 2017 15:17 schreef Kaas- het volgende:
http://m.standaard.be/cnt/dmf20170504_02865566
Donald Trump print dus een artikel uit.
Schrijft erop: "ik hoorde dat je boek slecht verkoopt Hihihihihi"
En stuurt dat met de post naar die journalist toe.
...
haha mooi manquote:Op donderdag 4 mei 2017 15:17 schreef Kaas- het volgende:
http://m.standaard.be/cnt/dmf20170504_02865566
Donald Trump print dus een artikel uit.
Schrijft erop: "ik hoorde dat je boek slecht verkoopt Hihihihihi"
En stuurt dat met de post naar die journalist toe.
...
When you go to a different Asda from your usual and realise it's got two floors.quote:
Opgelost. Geformatteerd in dat systeem en dan past t wel.quote:Waarom kan ik geen 4 GB of groter bestand overbrengen op mijn USB flash drive?
Dit is te wijten aan het bestandsgrootte limiet van het FAT32 bestandsysteem. Bestanden die groter zijn dan 4GB kunnen niet worden opgeslagen op een FAT32 volume. Het formatteren van de flash drive in het exFAT of NTFS bestandsysteem zal dit probleem oplossen.
Ja, wie verzint dat nou?quote:
Met condooms is dat ook zo. Staat er 'extra groot' op, blijkt een extra grote er niet in te passen.quote:Op donderdag 4 mei 2017 18:02 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ja, wie verzint dat nou?
Bestand 9, USB 16... pas gewoon gvd!
Heb je dat van horen zeggen?quote:Op donderdag 4 mei 2017 18:06 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Met condooms is dat ook zo. Staat er 'extra groot' op, blijkt een extra grote er niet in te passen.
FAT32 stamt nog uit een tijd dat we niet eens droomden van gigabites. Zelfde als klagen dat je niet rechtop door een deur kan in een huis uit 1800.quote:Op donderdag 4 mei 2017 17:20 schreef Ang3l het volgende:
WTF?
Ik heb een bestand van 9.4Gb.
Heb een USB stick van 16GB gekocht, helemaal leeg.
En hij zegt: bestand is te groot....
Wordt een bestand ineens groter als je m op USB knalt dan of zo?!
Gvd, was een kado voor iemand
[..]
Opgelost. Geformatteerd in dat systeem en dan past t wel.
Vaag systeem![]()
Alleen dan kan t zijn dat mam's tv t niet afspeelt.
We shall see.
Gewoon getest engeltje.quote:Op donderdag 4 mei 2017 18:10 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Heb je dat van horen zeggen?
Die tekst "extra groot" staat er alleen op voor het zelfvertrouwen van de NL man
Dit. Gewoon formatteren in exfat en probleem is opgelost.quote:Op donderdag 4 mei 2017 18:23 schreef wonderer het volgende:
[..]
FAT32 stamt nog uit een tijd dat we niet eens droomden van gigabites. Zelfde als klagen dat je niet rechtop door een deur kan in een huis uit 1800.
Het is een spiksplinter nieuwe USB. Vandaag gekocht. Waarom zouden ze dat dan überhaupt doen?quote:Op donderdag 4 mei 2017 18:23 schreef wonderer het volgende:
[..]
FAT32 stamt nog uit een tijd dat we niet eens droomden van gigabites. Zelfde als klagen dat je niet rechtop door een deur kan in een huis uit 1800.
Het is altijd slim om een nieuwe USB eerst te formatteren (in welk bestandsformaat dan ook). Hoe vaak hoor je niet dat er al malware oid op aanwezig is...quote:Op donderdag 4 mei 2017 19:28 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Het is een spiksplinter nieuwe USB. Vandaag gekocht. Waarom zouden ze dat dan überhaupt doen?
Voor grote USB sticks (vanaf 32GB) is dat idd standaard, geloof ik. Dus waarschijnlijk was die van jou als fat32 geformatteerd voor compatibiliteit met oudere devices.quote:Op donderdag 4 mei 2017 19:28 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Het is een spiksplinter nieuwe USB. Vandaag gekocht. Waarom zouden ze dat dan überhaupt doen?
Dat heb ik ongeveer nul keer gehoord...quote:Op donderdag 4 mei 2017 19:45 schreef Twoflower het volgende:
[..]
Het is altijd slim om een nieuwe USB eerst te formatteren (in welk bestandsformaat dan ook). Hoe vaak hoor je niet dat er al malware oid op aanwezig is...
Ik kijk telkens of er nog wit poeder onder zijn neus hangtquote:Op donderdag 4 mei 2017 23:18 schreef Kaas- het volgende:
[ afbeelding ]
Bruno Mars heeft een fascinerende chillheid
Ik vind z'n muziek alleen vaak zo zeikerigquote:Op donderdag 4 mei 2017 23:33 schreef Kaas- het volgende:
Zou elke avond de club binnenkomen zoals hij.
[ afbeelding ]
Chill toch.
Ik doe altijd maar een slappe poging en denk dan dat het tof lijkt, wat niet zo is.
Ik overdrijf een beetje, maar het is echt wel meerdere keren voorgekomen dat er malware (of zelfs spyware) op USB sticks die verkocht werden stond...quote:Op donderdag 4 mei 2017 23:20 schreef wonderer het volgende:
[..]
Dat heb ik ongeveer nul keer gehoord...
Deze was 16Gb, dus de kleinste die ze haddenquote:Op donderdag 4 mei 2017 20:15 schreef Great-Expectations het volgende:
[..]
Voor grote USB sticks (vanaf 32GB) is dat idd standaard, geloof ik. Dus waarschijnlijk was die van jou als fat32 geformatteerd voor compatibiliteit met oudere devices.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.(kijk door je oogharen)
Ik ken maar 1 nummer joh. Maar die persoon is gewoon fascinerend.quote:Op vrijdag 5 mei 2017 09:21 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik vind z'n muziek alleen vaak zo zeikerig
quote:Op vrijdag 5 mei 2017 10:30 schreef Great-Expectations het volgende:
Huh ik zag de tweede keer een totaal andere foto dan de eerste keerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.(kijk door je oogharen)
Is dat de bedoeling?
Ik vind zowel z'n muziek als hemzelf veel te glad.quote:Op vrijdag 5 mei 2017 11:55 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik ken maar 1 nummer joh. Maar die persoon is gewoon fascinerend.
erg ontspannend?quote:Op vrijdag 5 mei 2017 13:09 schreef Ang3l het volgende:
[ afbeelding ]
Lekker, nieuw geurtje van Rituals!
Ik snap het nut van die stokjes niet bij dat soort dingen..quote:Op vrijdag 5 mei 2017 13:09 schreef Ang3l het volgende:
[ afbeelding ]
Lekker, nieuw geurtje van Rituals!
quote:Op vrijdag 5 mei 2017 13:09 schreef Ang3l het volgende:
[ afbeelding ]
Lekker, nieuw geurtje van Rituals!
Ik gebruik t zelf echter nooit hoorquote:
Volgens mij trekt de vloeistof in het hout waardoor het sneller en meer verdampt -> sterker effect.quote:Op vrijdag 5 mei 2017 13:15 schreef G-Pier het volgende:
[..]
Ik snap het nut van die stokjes niet bij dat soort dingen..
Heb het 1x besteld en vond het alleen bij fappen heel chill, maar op driekwart weggegooid en bestel ik ook niet weer.quote:Op vrijdag 5 mei 2017 14:28 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik gebruik t zelf echter nooit hoor
Troep.
Ja. Maar volgens mij zijn mijn stokjes verzadigd.quote:Op vrijdag 5 mei 2017 14:34 schreef wonderer het volgende:
[..]
Volgens mij trekt de vloeistof in het hout waardoor het sneller en meer verdampt -> sterker effect.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 5 mei 2017 19:25 schreef Great-Expectations het volgende:
Lekker ding, ik kan er alleen niet zo tegen dat zijn haar zo uitsteekt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Disregard taxi drivers offering unrequested services.
Wat grof en schandelijk. Slaat nergens op, ook al post je daar zelf ook nogal dubieus.quote:Op zaterdag 6 mei 2017 21:44 schreef TwisterNederland het volgende:
Ben net een cynische kankerklootzakje genoemd.
Iets om af te strepen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |