Que? Rare melkindustrie, die Israeli's.quote:Toen ik mij liet ‘brandmerken’, deed ik dat compleet wakker en met mijn volle verstand. Natuurlijk ben ik niet echt gebrandmerkt, maar wel getatoeëerd voor het leven. Ik heb namelijk op mijn linkerarm het getal ‘269’ vereeuwigd.
269 was een kalf uit de Israëlische melkindustrie, die een paar dagen voor zijn slacht is gered door een aantal activisten. 269 leeft nog steeds, en uit eerbetoon naar hem en alle andere anonieme dieren uit de bio-industrie hebben ik en duizenden andere veganisten over de gehele wereld een tattoo of brandmerk, gelijkend op die die worden toegepast in diezelfde bio-industrie. Wij zien ons niet als beter, maar als gelijk aan hen.
Binnen Europa is dat lastig (en hoeft dat ook niet zozeer, gezien de kleinere verschillen). Dat grensbewaking aan de zee een onmogelijkheid is, is een fabel. Bovendien staat het hele argument 'omdat altijd zo geweest' mij enorm tegen. Ten eerste; massamigratie van islamieten is nooit (in dezelfde mate) normaal geweest. En daarnaast, zelfs al was dat wel het geval geweest; er zijn zoveel dingen 'altijd zo geweest'. Dat betekent niet dat ze wenselijk zijn of niet bestreden of voorkomen hoeven te worden.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 15:20 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
We leven natuurlijk niet in Nieuw Zeeland of Canada waar ze heel strak kunnen regelen wie het land binnenkomt en wie niet. Europa is een continent waar al eeuwen allerlei culturen en bevolkingsgroepen samenkomen. Ik denk dat je beter je energie kan stoppen in dit proces zo goed mogelijk te begeleiden dan net doen alsof je het kan tegengaan.
Dat lijkt mij een onwenselijke situatie voor iedereen. De ongeschoolde arbeiders hebben nu al last van Roemenen en Polen. Als Afrikaanse migranten straks nog weer onder die prijs duiken. En al die schrijnende situaties van families die uiteen gerukt worden omdat papa een verkeersboete heeft opgelopen, is ook niet echt iets waar ik op zit te wachten.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 15:23 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Je zou natuurlijk gebruik kunnen maken van de illegale immigranten en ze tegelijkertijd er uit gooien als ze in aanraking komen met Justitie. Uiteindelijk is onze ligging niet veel beter of slechter dan die van de Verenigde Staten.
Die bestaat allang niet meer. Je gaat tegenwoordig een slavencontract aan en ik moet nog maar zien in hoeverre ik daar in mee wil gaan.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 15:23 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ben je bang dat ze je uitkering komen afpakken?
Kalveren zijn bijproducten van melkkoeien.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 15:26 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Que? Rare melkindustrie, die Israeli's.
Het kan niet duidelijk genoeg worden dat het ongewenst is om op te groeien tot ongeschoolde arbeider in een van de welvarendste landen ter wereld. Wanneer je er toch voor kiest in Nederland om geen diplomaatje te halen, dan is concurrentie met Roemenen en Polen niet zo erg onmenselijk. Dat laatste is schrijnend, maar ze niet binnenlaten zonder permanente verblijfsvergunning is ook schrijnend.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 15:26 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
Dat lijkt mij een onwenselijke situatie voor iedereen. De ongeschoolde arbeiders hebben nu al last van Roemenen en Polen. Als Afrikaanse migranten straks nog weer onder die prijs duiken. En al die schrijnende situaties van families die uiteen gerukt worden omdat papa een verkeersboete heeft opgelopen, is ook niet echt iets waar ik op zit te wachten.
Maar die worden toch niet gebrandmerkt als ze vervolgens geslacht worden?quote:Op dinsdag 2 mei 2017 15:28 schreef remlof het volgende:
[..]
Kalveren zijn bijproducten van melkkoeien.
Dat las ik in eerste instantie wel..... en toen ik zag dat jij de TS was verbaasde me dat niet eens heel erg.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 15:27 schreef remlof het volgende:
De TT moet niet verward worden met een lekkere legging trouwens.
[ afbeelding ]
Nee.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 15:31 schreef Kaas- het volgende:
Wisten jullie dat het balanstotaal van het Nederlandse bankwezen als percentage van het BBP sinds 2008 is gedaald van 550% naar 350%?
Misschien is het wel goed voor de melkproductie om het kalf even bij de moederkoe te houden.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 15:29 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Maar die worden toch niet gebrandmerkt als ze vervolgens geslacht worden?
Ik begreep altijd dat de kalveren van melkkoeien sowieso geruimd werden na geboorte.
Het gaat dus weer allemaal over de onwenselijke islamieten.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 15:26 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Binnen Europa is dat lastig (en hoeft dat ook niet zozeer, gezien de kleinere verschillen). Dat grensbewaking aan de zee een onmogelijkheid is, is een fabel. Bovendien staat het hele argument 'omdat altijd zo geweest' mij enorm tegen. Ten eerste; massamigratie van islamieten is nooit (in dezelfde mate) normaal geweest. En daarnaast, zelfs al was dat wel het geval geweest; er zijn zoveel dingen 'altijd zo geweest'. Dat betekent niet dat ze wenselijk zijn of niet bestreden of voorkomen hoeven te worden.
Over de invloed van de ligging van een land op de welvaart van dat landquote:Op dinsdag 2 mei 2017 15:30 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat las ik in eerste instantie wel..... en toen ik zag dat jij de TS was verbaasde me dat niet eens heel erg.
Maar toen ik me realiseerde wat de TT wel was ging ik me afvragen waar dat dan over gaat.
Tevens:quote:Op dinsdag 2 mei 2017 15:30 schreef Verfassungsschutz het volgende:
Roemenen en Polen, de helden van onze tijd.
Zoals altijdquote:Op dinsdag 2 mei 2017 15:32 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
Het gaat dus weer allemaal over de onwenselijke islamieten.
Het is een Nederlandse vegan/activist/blogger. Want boos.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 15:32 schreef Leandra het volgende:
[..]
Een Israëli die vrijwillig een getal op zijn arm laat tattoeëeren vind ik vooral bizar.
Nog steeds veel te hoog!!quote:Op dinsdag 2 mei 2017 15:31 schreef Kaas- het volgende:
Wisten jullie dat het balanstotaal van het Nederlandse bankwezen als percentage van het BBP sinds 2008 is gedaald van 550% naar 350%?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |