Datingprogramma's zijn haramquote:In Turkije worden datingprogramma's op radio en televisie verboden. In een decreet dat vanavond is uitgevaardigd, staat dat programma's waar vrienden en partners worden gezocht niet kunnen worden toegestaan.
De regering zinde al een tijdje op het verbod. Vorige maand zei vice-premier Kurtulmus dat de populaire datingprogramma's niet overeenkomen met Turkse familietradities.
Noodtoestand
De Turkse regering kan maatregelen per decreet afkondigen onder de noodtoestand, die afgelopen zomer na de mislukte couppoging werd uitgeroepen. Sindsdien zijn meer dan 100.000 ambtenaren, wetenschappers en militairen aangepakt van wie wordt gezegd dat ze aanhanger zijn van de Gülen-beweging. Ze zijn ontslagen of vastgezet.
Ook vanavond is in een decreet het ontslag bekendgemaakt van zo'n 4000 mensen. Het gaat om onder anderen militairen, cipiers, academici en medewerkers van het ministerie van Geloofszaken. Hun namen zijn gepubliceerd in de Turkse staatscourant.
Wikipedia
Eerder vandaag kwam ook een andere maatregel van de Turkse autoriteiten in het nieuws. Ze hebben de online-encyclopedie Wikipedia geblokkeerd.
De reden is dat Wikipedia weigert artikelen te verwijderen die volgens Ankara een verband leggen tussen Turkije en terroristische groeperingen.
http://nos.nl/artikel/217(...)ogramma-s-op-tv.html
quote:Op zaterdag 29 april 2017 21:42 schreef Kyubey het volgende:
Ik geloof dat de noodtoestand hier wel voor bedoeld is.
quote:
quote:
Nederlander zoekt varken.quote:
quote:Op zaterdag 29 april 2017 21:42 schreef Kyubey het volgende:
Ik geloof dat de noodtoestand hier wel voor bedoeld is.
Ik geniet van je moeder.quote:
De echte noodtoestand komt pas zodra die 80 miljoen turken deze kant opkomen over een jaar of 5.quote:Op zaterdag 29 april 2017 22:27 schreef deedeetee het volgende:
Wat nu echt een noodtoestand is in Turkije lijkt mij voornamelijk het gedrag van Erdogan.
Ik pijp je nooit meer nadat je m'n anus hebt gepenetreerd.quote:Op zaterdag 29 april 2017 22:55 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Ik geniet van je moeder.
Jij stinkt.
Briljante reactie weer.quote:Op zaterdag 29 april 2017 22:57 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik pijp je nooit meer nadat je m'n anus hebt gepenetreerd.
En die krijgen kinderen (vermoedelijk veelal minimaal drie), als ze ze al niet hebben, en die gaan op een gegeven moment puberen.quote:Op zaterdag 29 april 2017 22:56 schreef Grems het volgende:
[..]
De echte noodtoestand komt pas zodra die 80 miljoen turken deze kant opkomen over een jaar of 5.
partnerruilquote:Op zondag 30 april 2017 06:15 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Lach er maar om. Hoe moeten vrouwen met een snor aan de man geraken in Turkije nu?
Ja, grappige is wel dat die lui met hun schoteltjes alleen maar Turkse staatstelevisie hun NLse huiskamertjes binnenhalen hè.quote:Op zondag 30 april 2017 07:07 schreef thedeedster het volgende:
Gelukkig hebben ze nog vrije pers.![]()
![]()
(Proest!)
En de DENKertjes maar beweren dat je de westerse media niet moet geloven.quote:Op zondag 30 april 2017 07:09 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, grappige is wel dat die lui met hun schoteltjes alleen maar Turkse staatstelevisie hun NLse huiskamertjes binnenhalen hè.
Ja, heeft wel een hoge graad van absurditisme.quote:Op zondag 30 april 2017 07:25 schreef thedeedster het volgende:
[..]
En de DENKertjes maar beweren dat je de westerse media niet moet geloven.
Maar in de enorme drol van Erdogan trappen ze braaf elke avond.
Echt ongelofelijk. Als je dit als filmscenario zou gebruiken, zou iedereen je voor gek verklaren.
Het dartbord wordt vervangen door foto's van Gülen en ansichtkaarten van de pkkquote:Op zondag 30 april 2017 07:38 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dat mag binnenkort wrs ook niet meer..
quote:Op zondag 30 april 2017 07:39 schreef bijstandboy het volgende:
[..]
Het dartbord wordt vervangen door foto's van Gülen en ansichtkaarten van de pkk
Dat zeiden ze ook over Duitsland in de jaren 30.quote:Op zaterdag 29 april 2017 22:28 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]Turkije
geen dictatuur aan het worden hoor!
De inteeltshow. Neef zoekt nicht.quote:Op zondag 30 april 2017 02:12 schreef TheThirdMark het volgende:
Tsja, vrij logisch. Bij de Turken is het heel normaal om gewoon netjes met je zusje of nichtje te trouwen. Inteelt is daar al een paar eeuwen de norm, net als pedoseksualiteit en geitenneuken. Daar moet je gewoon respect voor hebben, niet een programma op tv.
Dan wordt het programma dus neef zoekt nicht als je geen dichtbij wonende familie hebt.quote:Op zondag 30 april 2017 02:12 schreef TheThirdMark het volgende:
Tsja, vrij logisch. Bij de Turken is het heel normaal om gewoon netjes met je zusje of nichtje te trouwen. Inteelt is daar al een paar eeuwen de norm, net als pedoseksualiteit en geitenneuken. Daar moet je gewoon respect voor hebben, niet een programma op tv.
En al die turken hier in Nederland trots toeteren.quote:Op zondag 30 april 2017 09:59 schreef WheeledWarrior het volgende:
Het vooruitstrevende en welvarende Turkije onder Erdogan
Lekker toeteren. Op je toeter.quote:Op zondag 30 april 2017 10:06 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
En al die turken hier in Nederland trots toeteren.
uitgezocht door ouders, althans dat is de normquote:Op zondag 30 april 2017 09:40 schreef Loekie1 het volgende:
Hoe heeft Erdo eigenlijk zijn vrouw ontmoet? Familie?
Iedere kerker in Ankara is voorzien van een vuvuzelaquote:Op zondag 30 april 2017 10:07 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Lekker toeteren. Op je toeter.
#deleef
Pics van de grote toeter?quote:Op zondag 30 april 2017 10:09 schreef bijstandboy het volgende:
[..]
Iedere kerker in Ankara is voorzien van een vuvuzela
Je zal ook eens zelf nadenken of de wereld moeten ontdekken. Dat is wel eng natuurlijk voor de gemiddelde Turk.quote:Op zondag 30 april 2017 10:08 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
uitgezocht door ouders, althans dat is de norm
Gemiddelde Turk wordt hier even verbaal gevierendeelt.quote:Op zondag 30 april 2017 10:11 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Je zal ook eens zelf nadenken of de wereld moeten ontdekken. Dat is wel eng natuurlijk voor de gemiddelde Turk.
Dat is wel de toeristische doelgroep humor dus als je een soort hofnar in je friet van piet tent neerzet trek je nog meer van zulke tokkies waardoor je omzet toeneemt.quote:Op zondag 30 april 2017 10:15 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Is dit humor vd gemiddelde Nederlander?
Nederlander: Jaquote:Op zondag 30 april 2017 10:15 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Is dit humor vd gemiddelde Nederlander?
Ook in Turkije heeft men neem ik aan een knop op hun tv.quote:Op zondag 30 april 2017 10:24 schreef Odaiba het volgende:
Waarom zou je datingprogramma's verbieden? Is dat een soort van Tell-sell/paragnost achtige show zoals wij dat in Nederland hebben. In dat geval ben ik wel blij voor de Turken dat dat verboden wordt?
Omdat Erdogan zoveel mogelijk makke schapen van zijn volgers wil maken. Zelf nadenken en de wereld ontdekken zijn gevaarlijke ontwikkelingen voor een dictator. Stel je voor dat mensen via een datingshow met verkeerde personen in aanraking komen, dat moet je niet willen.quote:Op zondag 30 april 2017 10:30 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ook in Turkije heeft men neem ik aan een knop op hun tv.
Waarom zou een overheid zulke programma's willen verbieden? Dat er geen pornografische beelden op publieke zenders getoond worden is nog een beetje logisch.
Ik ben daar ook niet voor, maar sommige programma's zou ik niet missen als die van de televisie zouden verdwijnen.quote:Op zondag 30 april 2017 10:30 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ook in Turkije heeft men neem ik aan een knop op hun tv.
Waarom zou een overheid zulke programma's willen verbieden? Dat er geen pornografische beelden op publieke zenders getoond worden is nog een beetje logisch.
Daarom zit die knop erop dat je programma's die je niet wilt zien ook niet hoeft te kijken. Ik snap het ook niet dat veel van die tell sell ellende kan blijven bestaan, maar blijkbaar verkoopt men nog steeds genoeg troep hiermee.quote:Op zondag 30 april 2017 10:33 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Ik ben daar ook niet voor, maar sommige programma's zou ik niet missen als die van de televisie zouden verdwijnen.
Inderdaad. Verder, reden waarom dit afgeschaft is/wordt is nog niet bekend. Grappig dat men er al vanuit gaat dat dit islamitische redenen zijn.quote:Op zondag 30 april 2017 10:09 schreef rosalinde93 het volgende:
Terecht, dat soort smakeloze programma's moet je ook niet willen.
Werd de reden er niet bij gezegd?quote:Op zondag 30 april 2017 11:12 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Inderdaad. Verder, reden waarom dit afgeschaft is/wordt is nog niet bekend. Grappig dat men er al vanuit gaat dat dit islamitische redenen zijn.
Wat maakt het uit wat de reden zou zijn. Zoiets onschuldigs als dating programma's verbieden gaat gewoon in tegen westerse normen van vrijheid.quote:
Naar mijn weten stond in het decreet geen specifieke reden, ik kan zelf alleen maar vertalingen lezen.quote:Op zondag 30 april 2017 11:12 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Inderdaad. Verder, reden waarom dit afgeschaft is/wordt is nog niet bekend. Grappig dat men er al vanuit gaat dat dit islamitische redenen zijn.
Logisch, diep in hun hart willen de EU-führers ook naar zo'n soort staat toe.quote:Op zaterdag 29 april 2017 23:04 schreef Morendo het volgende:
Gelukkig blijven we met deze vriendelijke vrienden onderhandelen over een EU-lidmaatschap.
JOUW Westerse normen en waarden. Dat wil niet zeggen dat deze algemeen geldend zijn en iedereen ze moet onderschrijven. Culturen zijn niet gelijkwaardig.quote:Op zondag 30 april 2017 11:24 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Wat maakt het uit wat de reden zou zijn. Zoiets onschuldigs als dating programma's verbieden gaat gewoon in tegen westerse normen van vrijheid.
Geen idee. Wij kunnen slechts gissen, maar mocht bovenstaande de reden zijn dan is dat hun probleem.quote:Op zondag 30 april 2017 11:30 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Naar mijn weten stond in het decreet geen specifieke reden, ik kan zelf alleen maar vertalingen lezen.
De reden zal wel eenzelfde reden zijn waarom Christelijke partijen in Nederland tegenstander zijn van zulke dingen. Gaat in tegen het "instituut" van familie en het gezin.
Precies.quote:Op zondag 30 april 2017 11:41 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
JOUW Westerse normen en waarden. Dat wil niet zeggen dat deze algemeen geldend zijn en iedereen ze moet onderschrijven. Culturen zijn niet gelijkwaardig.
Nee hoor. Kan prima samengaan met een beetje wil van alle mensen.quote:Op zondag 30 april 2017 11:46 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
Precies.
Daarom is de multiculturele maatschappij ook een farce en altijd gedoemd te mislukken.
Je verloochent meteen je eigen woorden? Frappant hoor.quote:Op zondag 30 april 2017 11:46 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Nee hoor. Kan prima samengaan met een beetje wil van alle mensen.
quote:Culturen zijn niet gelijkwaardig
Klopt, vandaar dat je moslims moet weren.quote:Op zondag 30 april 2017 11:46 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Nee hoor. Kan prima samengaan met een beetje wil van alle mensen.
Nee hoor. Culturen zijn verschillend, maar dat wil niet zeggen dat die verschillende culturen in vrede met elkaar kunnen leven.quote:Op zondag 30 april 2017 11:50 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
Je verloochent meteen je eigen woorden? Frappant hoor.
[..]
Ow pls. We worden deze programma's echt Schijtziek. Alle kanalen hebben deze shizzle.quote:Op zondag 30 april 2017 11:24 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Wat maakt het uit wat de reden zou zijn. Zoiets onschuldigs als dating programma's verbieden gaat gewoon in tegen westerse normen van vrijheid.
Precies.quote:Op zondag 30 april 2017 11:51 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Culturen zijn verschillend, maar dat wil niet zeggen dat die verschillende culturen in vrede met elkaar kunnen leven.
Hoe wil je dat doen?quote:Op zondag 30 april 2017 11:51 schreef Grems het volgende:
[..]
Klopt, vandaar dat je moslims moet weren.
Indoctrinatie. Wat dacht je van alle zoetsappige series die een vertekend beeld van het leven en huwelijk geven? Moeten ze ook eens van de televisie afhalen.quote:Op zondag 30 april 2017 11:51 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Ow pls. We worden deze programma's echt Schijtziek. Alle kanalen hebben deze shizzle.
Verbieden gaat mij te ver, maar ergerlijk waren ze wel
quote:Op zondag 30 april 2017 11:46 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Nee hoor. Kan prima samengaan met een beetje wil van alle westerse mensen.
leven en laten leven houdt dan ook in dat erdogan geen onschuldige dating programma's zou moeten verbieden. Want voor sommige mensen blijken die waarden niet aanstootgevend te zijn anders zou het al nooit op de Turkse tv gekomen zijn. Het kan toch niet het geval zijn dat straks maar alles verboden gaat worden omdat er ergens een kaboutertje is die zich aan alles stoort.quote:Op zondag 30 april 2017 11:46 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Nee hoor. Kan prima samengaan met een beetje wil van alle mensen.
Als iedereen het zas was zou er geen geld aan verdient worden en dus niet op televisie zijn.quote:Op zondag 30 april 2017 11:51 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Ow pls. We worden deze programma's echt Schijtziek. Alle kanalen hebben deze shizzle.
Verbieden gaat mij te ver, maar ergerlijk waren ze wel
Ophouden met steeds je / een religie op de eerste plaats zetten en gewoon eerst een nadenkend mens te worden.quote:
quote:Op zondag 30 april 2017 11:53 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Indoctrinatie. Wat dacht je van alle zoetsappige series die een vertekend beeld van het leven en huwelijk geven? Moeten ze ook eens van de televisie afhalen.
Joe.quote:Op zondag 30 april 2017 11:53 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Als iedereen het zas was zou er geen geld aan verdient worden en dus niet op televisie zijn.
Op televisie een man zoeken. Tja, niet iets wat ik ooit zou doen.quote:Op zondag 30 april 2017 11:54 schreef Stimorol- het volgende:
[..]Girl. Stop.
Programma was goed voor jou geweest. Kwamen vnml vrouwen als jij een man zoeken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |