Gewoon schoonmaak-azijn gaat ook primaquote:Op zaterdag 14 april 2018 22:38 schreef RB42 het volgende:
Die hele goedkope groene aanslagreiniger van de Aldi/Lidl/Action werkt wel goed. Twee euro per fles ofzo en dat lijkt me voldoende voor je witte muur.
Dat werkt ook goed als je een hekel hebt aan de kat van de buren en deze eraan liktquote:Op zaterdag 14 april 2018 22:38 schreef RB42 het volgende:
Die hele goedkope groene aanslagreiniger van de Aldi/Lidl/Action werkt wel goed. Twee euro per fles ofzo en dat lijkt me voldoende voor je witte muur.
Au, da's minder.quote:Op zaterdag 21 april 2018 21:39 schreef Mojo.jojo het volgende:
[..]
Dat werkt ook goed als je een hekel hebt aan de kat van de buren en deze eraan likt![]()
Ontstoken ('verbrandde') tong gegarandeerd
Ja ik ben hier ook al het nodige tegengekomenquote:Op zondag 22 april 2018 03:39 schreef DarkE het volgende:
Leuk project, gaat goed komen. Alleen...
Ik graaf hier ook wel eens een gat en kom dan regelmatig puin tegen waar een vorige bewoner makkelijk vanaf is geraakt. ^G%V%@D#!! Het kost een paar euro maar ik breng toch echt alles weg.
In 'na mij de zondvloed' geloof ik niet zo...
Dat kennen we; hier kwamen we tijdens de verbouwing in de gang een put tegen die tot de rand toe vol zat met puin van het voormalige kolenhok dat buiten ooit gestaan hadquote:Op zondag 22 april 2018 13:50 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja ik ben hier ook al het nodige tegengekomenMaar voor die goot maakt het weinig uit dat dat puin er in gaat, er komt straks ook nog een kuub grind overheen dus gaat sowieso al niet lekker uitgraven zijn voor de volgende bewoner
. Maar de afwatering functie is ook wat waard, dus theoretisch gezien zou het voor de volgende bewoner niet handig zijn om het weg te halen (tenzij ze graag een natte vloer willen).
Eens, situatie is niet helemaal vergelijkbaar...quote:Op zondag 22 april 2018 13:50 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Maar de afwatering functie is ook wat waard, dus theoretisch gezien zou het voor de volgende bewoner niet handig zijn om het weg te halen (tenzij ze graag een natte vloer willen).
SPOILER: Voor wie nog wil weten hoe het er nu uitziet:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
Die kende ik nog niet, van het weekend maar eens kijken daar.quote:Op maandag 23 april 2018 22:02 schreef Lucky_Strike het volgende:
Misschien is Bouwmarkt/Houthandel Ben Kouters in Oud Gastel iets voor je.
Zij bouwen ook veranda's en tuinhuisjes enzo, ze kunnen je vast goed adviseren.
Jawel, in het voorste stukquote:Op vrijdag 11 mei 2018 20:17 schreef Vonkenboer het volgende:
Komen er niet nog meer plantjes in te staan ?
quote:Op vrijdag 11 mei 2018 20:22 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Jawel, in het voorste stukRond die appelboompjes wil ik het gewoon vrij houden. Had eigenlijk vandaag al plantjes willen halen maar toen lag mijn auto al vol met boomschors, dus misschien morgen
.
Bodembedekkers vind ik meestal maar onkruid (al heb ik er stiekem wel een paar gekochtquote:Op zaterdag 12 mei 2018 17:40 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]![]()
Je kunt altijd rondom de appelboompjes een bodembedekker doen of zo
Mja, theoretisch gezien kan deze variant tot -10/15 hebben (Nerium), maar ik heb er een hard hoofd in ja. Vind het gewoon een geweldige plant die in de volle aarde hoortquote:
Tering !quote:Op maandag 16 juli 2018 16:57 schreef LTVDK het volgende:
Voor wie zich nog afvroeg of die tuin nou eindelijk eens klaar is. Nee, dat gaat pas volgend jaar worden. PTA / Een kleine hulde aan de DS3
Zoals je ziet valt het te overlevenquote:Op maandag 16 juli 2018 17:38 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Tering !Wat moet dat een rotklap geweest zijn zeg !
![]()
Uberhaupt, dat je dit kunt overleven
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |