Dan ben ik nog mild. Ik heb zowat alle youtube "s07 trailer explained' filmpjes gezienquote:
2x en ook tweemaal een uitlegfilmpje erover gekeken op YouTube. En ik lees erover op Redditquote:Op woensdag 31 mei 2017 00:19 schreef FireFox1 het volgende:
Ok, zeg eerlijk: Hoe vaak hebben jullie de trailer van S07 gezien?
Ik een keer of 10 inmiddels
Ja maar, godver. Geen enkele andere serie ever made kan mij al helemaal gek krijgen door een simpele trailer.quote:Op woensdag 31 mei 2017 00:42 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
2x en ook tweemaal een uitlegfilmpje erover gekeken op YouTube. En ik lees erover op Reddit
Maar het is niet een hele spoilende trailer geweest, de dingen die we zien waren ook wel te verwachten.
Ik ben al maanden bezig met GoTquote:Op woensdag 31 mei 2017 00:52 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Ja maar, godver. Geen enkele andere serie ever made kan mij al helemaal gek krijgen door een simpele trailer.![]()
De wereld van GoT is zó groot, dat bepaalde verwachtingen niet uitkwamen (Wie had het verhaal achter Hodor gevonden? De hype rond cleganebowl, Arya?)
Nu ze de boeken ruim voorbij zijn is niks meer voorspelbaar
Ik kan niet meer wachten!!!!
Gelukkig is gisteren seizoen 5 van House of Cards uitgekomen om mij even af te leiden tot GoT arriveert.quote:Op woensdag 31 mei 2017 00:54 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik ben al maanden bezig met GoTMijn natuurlijke klok is ingesteld dat het nu allang begonnen moet zijn dus ik ben wat verward ermee
Ik ben bezig met een rewatch van GoT en herlees de boeken ook nogmaals.quote:Op woensdag 31 mei 2017 01:15 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Gelukkig is gisteren seizoen 5 van House of Cards uitgekomen om mij even af te leiden tot GoT arriveert.
Ok, dat is toewijdingquote:Op woensdag 31 mei 2017 01:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik ben bezig met een rewatch van GoT en herlees de boeken ook nogmaals.
Mijn hoofd staat toch even niet naar andere series.quote:
Dat is echt vreselijk saaiquote:Op woensdag 31 mei 2017 01:15 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Gelukkig is gisteren seizoen 5 van House of Cards uitgekomen om mij even af te leiden tot GoT arriveert.
Ik ook maar 2x. Zoals je zei was weinig bijzonders. Zijn wel betere got dingen te zienquote:Op woensdag 31 mei 2017 00:42 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
2x en ook tweemaal een uitlegfilmpje erover gekeken op YouTube. En ik lees erover op Reddit
Maar het is niet een hele spoilende trailer geweest, de dingen die we zien waren ook wel te verwachten.
Bran was er niet in te zien, zal wel te spoilend zijn geweest dan. Hopelijk flashback naar RhaegarGodquote:Op woensdag 31 mei 2017 11:34 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ik ook maar 2x. Zoals je zei was weinig bijzonders. Zijn wel betere got dingen te zien
Dit spoilerde 0.0 Best goed wel voor een trailer.quote:Op woensdag 31 mei 2017 12:59 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Bran was er niet in te zien, zal wel te spoilend zijn geweest dan. Hopelijk flashback naar RhaegarGod
Komt nog wel een tweede trailer deze maand, zullen wel meer spoilers in zitten dan.quote:Op woensdag 31 mei 2017 13:41 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Dit spoilerde 0.0 Best goed wel voor een trailer.
Ik heb me tot nu toe goed weten af te leiden. Zojuist voor het eerst een trailertje gekeken, binnenkort maar eens het laatste seizoen nog eens kijken ter voorbereiding.quote:
16 juliquote:Op woensdag 31 mei 2017 14:53 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Ik heb me tot nu toe goed weten af te leiden. Zojuist voor het eerst een trailertje gekeken, binnenkort maar eens het laatste seizoen nog eens kijken ter voorbereiding.
Wanneer is de eerste aflevering?
Ik ben wel benieuwd welke woorden er klonken toen zijn lul daar werd geofferdquote:Op woensdag 31 mei 2017 16:27 schreef murp het volgende:
Ik ben m weer overnieuw aan het kijken, was net bij het stukje dat varys die kist openmaakte met die wizard ( red priest) erin. Toen vertelde hij dat hij alle vormen van magie haatte, nu in de trailer komt mellisandre dicht bij hem in de buurt... Spannend!!
waarschijnlijk een offer naar de vuurgodenquote:Op woensdag 31 mei 2017 16:28 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik ben wel benieuwd welke woorden er klonken toen zijn lul daar werd geofferd
Omdat Varys kingsblood heeft?quote:Op woensdag 31 mei 2017 16:32 schreef murp het volgende:
[..]
waarschijnlijk een offer naar de vuurgoden![]()
Net als ze gendry wilde offeren
Waar ben jij nu? Ik s01e08quote:Op woensdag 31 mei 2017 01:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik ben bezig met een rewatch van GoT en herlees de boeken ook nogmaals.
S03E03 net gezien waar Jaime zijn hand verliest en Pod de SexGod zijn eerste keer hadquote:
Mooi was datquote:Op donderdag 1 juni 2017 01:01 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
S03E03 net gezien waar Jaime zijn hand verliest en Pod de SexGod zijn eerste keer had
"Details. We want copious details"
We wachten nog steeds op die details...quote:Op donderdag 1 juni 2017 01:01 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
S03E03 net gezien waar Jaime zijn hand verliest en Pod de SexGod zijn eerste keer had
"Details. We want copious details"
Verdiende teveel geldquote:Op donderdag 1 juni 2017 21:47 schreef FireFox1 het volgende:
Arme eerbare Ned Stark![]()
9 afleveringen kon hij maar bij ons zijn...
Geld moest rollen voor de draken. Al denk ik dat de grootste showrunners nu meer verdienen dan Sean Bean, die toch altijd dood gaat.quote:
Ik kom wel eens op verjaardagen, en zodra je het woordje "Game Of Thrones" laat vallen, zijn er minimaal 5 mensen die opspringen en schreeuwen "JAAAAAA, GAME OF THRONES!!!"quote:Op donderdag 1 juni 2017 23:18 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Geld moest rollen voor de draken. Al denk ik dat de grootste showrunners nu meer verdienen dan Sean Bean, die toch altijd dood gaat.
Die gaan daar niet aan werken, die nemen een tijdje afstand als ze GoT volmaken. En terecht ook wel, is best slopend lijkt me.quote:Op vrijdag 2 juni 2017 01:20 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Ik kom wel eens op verjaardagen, en zodra je het woordje "Game Of Thrones" laat vallen, zijn er minimaal 5 mensen die opspringen en schreeuwen "JAAAAAA, GAME OF THRONES!!!"
HBO verdient echt bakken met geld aan Game Of Thrones, dat kan toch niet anders?
Ik hoop dat David Benioff & D.B. Weiss en blanco cheque krijgen voor de prequel.
Wees blij dat we het nog tegoed hebbenquote:Op vrijdag 2 juni 2017 02:00 schreef ondeugend het volgende:
Ik ben gewoon boos he... te bedenken dat je vorig jaar om deze tijd het seizoen al lang gehad hebt en het nu nog steeds moet komen...
Daarbij zit ik ook nog eens met een reeks boeken die nog af moeten.
jaja ik weet het wel... maar dat tegoed is weer op voor je het weet.quote:Op vrijdag 2 juni 2017 02:08 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wees blij dat we het nog tegoed hebben
Als het kwalitatief goed is hoor je mij niet klagen.quote:Op vrijdag 2 juni 2017 02:10 schreef ondeugend het volgende:
[..]
jaja ik weet het wel... maar dat tegoed is weer op voor je het weet.
Ik ben vrouw.... das ons beroepquote:Op vrijdag 2 juni 2017 02:14 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Als het kwalitatief goed is hoor je mij niet klagen.
Speciaal voor mensen als jij, seizoen 8 mogelijk pas in 2019quote:Op vrijdag 2 juni 2017 02:00 schreef ondeugend het volgende:
Ik ben gewoon boos he... te bedenken dat je vorig jaar om deze tijd het seizoen al lang gehad hebt en het nu nog steeds moet komen...
Daarbij zit ik ook nog eens met een reeks boeken die nog af moeten.
Al dat bloed. Ik begrijp hetquote:
Ik heb wel vertrouwen in die prequel als ik dat zo lees, gewoon de beste kiezen uit die vijf opties waarmee ze aan de slag gaan.quote:Op vrijdag 2 juni 2017 20:36 schreef Slayage het volgende:
[..]
Speciaal voor mensen als jij, seizoen 8 mogelijk pas in 2019
http://ew.com/tv/2017/06/(...)al-season-interview/
FFSquote:Op vrijdag 2 juni 2017 20:36 schreef Slayage het volgende:
[..]
Speciaal voor mensen als jij, seizoen 8 mogelijk pas in 2019
http://ew.com/tv/2017/06/(...)al-season-interview/
S02E09 nuquote:Op donderdag 1 juni 2017 01:01 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
S03E03 net gezien waar Jaime zijn hand verliest en Pod de SexGod zijn eerste keer had
"Details. We want copious details"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |