Dat 2equote:Op dinsdag 18 april 2017 19:04 schreef Keyos het volgende:
[..]
Geld gewed of heb je een kaartje voor de tribune die je dan voor honderden euro'tjes kan verkopen?
Men zegt vaak dat ik negatief ben, maar zelf vind ik het eerder realistisch. Dus als ik realistisch ben dan concludeer ik dat Feyenoord dit niet meer uit handen geeft.quote:
Dat zou wel goud zijn.quote:Op dinsdag 18 april 2017 17:36 schreef Caland het volgende:
[..]
90 minuten lang een rondo doen samen met Excelsior als zij de punten ook nog nodig hebben. Dat zou wel genot zijn.
Wat is die beloftecompetitie toch een dramatwitter:MikosGouka twitterde op woensdag 19-04-2017 om 08:35:39Open training zo bij de koploper. Met veel spelers want duel Jong Feyenoord afgelast. Opponent Heracles had te weinig spelers. #Feyenoord reageer retweet
Karsdorp doet wel weer mee op de training, dus dat is mooi. Hoop dat Scharie niets heeft.quote:Op woensdag 19 april 2017 11:17 schreef Divje het volgende:
Nelom weer terug op de training. Jan Arie direct naar binnen. Nelom tegen Vitesse?
Kan jij niet wat regelen?quote:Op woensdag 19 april 2017 12:04 schreef Scrummie het volgende:
hafcfan gaat ons naaien met woekerprijzen voor Feyenoord - Heracles kaarten. Koop niet bij hem!
Pfft. Misgunners.quote:Op woensdag 19 april 2017 12:11 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Tot nu toe overal 'nee' als antwoord helaas.
Moet je wel in het uitvak zitten en verplicht met een bus mee. Zoveel zal dat niet opleveren.quote:Op woensdag 19 april 2017 12:04 schreef Scrummie het volgende:
hafcfan gaat ons naaien met woekerprijzen voor Feyenoord - Heracles kaarten. Koop niet bij hem!
https://www.fr12.nl/nieuw(...)-feyenoord-city.htmlquote:De supportersverenging van Feyenoord is tegen de huidige plannen van Feyenoord City. Via het onderstaande statement geeft FSV De Feijenoorder toelichting op de keuze.
FSV De Feijenoorder zegt geen ‘ja’ tegen de plannen voor Feyenoord City. Op donderdag 20 april zou de gemeenteraad een besluit nemen over Feyenoord City, maar er is meer tijd nodig om de plannen te bestuderen. Op donderdag 11 mei 2017 neemt de Rotterdamse gemeenteraad een besluit over de plannen voor Feyenoord City. FSV De Feijenoorder is gevraagd steun te geven, met name aan het plan voor een nieuw stadion voor de club. De vereniging kan die steun voor de plannen met de huidige inzichten niet geven.
De vereniging heeft zich van meet af aan op het standpunt gesteld dat zij wil dat Feyenoord een financieel gezonde organisatie is en blijft. Met alle faciliteiten die bijdragen aan sportief succes. Het stadion moet een zo groot mogelijke impuls geven aan het spelersbudget en supporters moeten zich er thuis voelen.
Vanuit dit vertrekpunt heeft de vereniging gekeken naar de plannen voor Feyenoord City. Dat hebben wij gedaan met de expertise die wij in huis hebben, maar hebben ook gebruik gemaakt van expertise uit ons netwerk. De vereniging wil de beste, meest gezonde optie voor Feyenoord en geeft daaraan graag haar onvoorwaardelijke steun. Die steun moet helpen bij het realiseren van draagvlak voor besluiten die genomen gaan worden en is daarmee, zoals onderschreven door de Rotterdamse politiek, in belang van alle betrokken partijen.
Spelersbudget, voetbalstadion en normalisatie
Bij het beoordelen van de plannen voor een nieuw stadion heeft FSV De Feijenoorder zich gericht op volgende drie aspecten:
1. Spelersbudget, dat met een nieuw stadion significant hoger moet liggen dan bij renovatie en dan dat van de directe concurrenten. Daarbij moeten de financiële risico’s beperkt blijven. Het stadion mag nooit een blok aan het been van de club worden.
2. Voetbalstadion, het stadion moet een voetbalstadion zijn met veel ruimte voor sfeer en beleving. De lat ligt hoog, De Kuip die hierom wordt geroemd is niet te evenaren.
3. Normalisatie, er moeten stappen gemaakt worden zodat supporters in de toekomst op een plezierige manier naar het stadion kunnen en de wedstrijden kunnen bezoeken. Dit is ook voor diverse politieke partijen een belangrijk punt. Gedurende de twee jaar dat er aan de stadionplannen is gewerkt is hierop weinig voortgang geboekt.
Teveel onzekerheden
Feyenoord City heeft ons in de vele gesprekken onvoldoende kunnen overtuigen dat dit stadionplan het beste is voor de club. Zo zijn twijfels omtrent de groei in spelersbudget onvoldoende weggenomen.
1. De verwachte groei in spelersbudget is gering ten opzichte van de verhoudingsgewijs grote investeringen en risico’s. Er zijn 3 cases uitgewerkt en in de meest aannemelijke case is het zeer de vraag of Feyenoord haar concurrenten Ajax en PSV bij kan halen, laat staan inhalen.
2. Er loopt nog aanvullende onderzoek naar het spelersbudget. Waar het Feyenoord City plan Feyenoord kan brengen is onduidelijk.
3. De club zou calculaties hebben waaruit blijkt dat bij het vorige renovatieplan (BAM plan) de spelersbegroting niet met 20 miljoen per seizoen zou stijgen. Maar zelfs dat renovatie de club financieel in gevaar zou brengen. Er is nog geen inzage gegeven in deze nieuwe en alternatieve feiten.
Daarmee is aan de belangrijkste criteria niet voldaan. Wij kunnen steun aan Feyenoord City niet aan onze achterban verkopen, als we trouw blijven aan de criteria die we aan het begin van het traject hebben gecommuniceerd én gedeeld met Feyenoord City.
Om meer vertrouwen in de plannen te krijgen moet Feyenoord City er voor zorgen dat bij opening van het stadion met prijspeil van nu een spelersbudget van meer dan 32.5 miljoen euro wordt gegarandeerd.
Tot slot, ook mobiliteit is voor ons een belangrijk punt. Feyenoord City komt met doelstellingen waarin staat dat supporters op een andere manier naar het stadion moeten komen. Minder met de auto en meer met openbaar vervoer. Dat kan supporters veel extra reistijd gaan kosten. Supporters mogen niet de dupe worden van mobiliteitsdoelstellingen! Bovendien zijn de mobiliteitsdoelstellingen erg ambitieus gesteld.
Wat is het leven toch fijn als je een seizoenskaart hebt.quote:Op woensdag 19 april 2017 12:04 schreef Scrummie het volgende:
hafcfan gaat ons naaien met woekerprijzen voor Feyenoord - Heracles kaarten. Koop niet bij hem!
Suprise suprise inderdaad. Op deze manier komt er nooit wat. Gemeente moet gewoon een metrolijn aanleggen in de buurt van de Kuip van Slinge naar de Kralingse Zoom, problem solved. Kost wat geld, maar is onmiskenbaar noodzakelijk als je de vervoersproblemen in dat gebied wilt oplossen. De tram is gewoon kut.quote:Op woensdag 19 april 2017 12:51 schreef Typisch het volgende:
Verrassing!
[..]
https://www.fr12.nl/nieuw(...)-feyenoord-city.html
Je verwacht het nietquote:Op woensdag 19 april 2017 12:51 schreef Typisch het volgende:
Verrassing!
[..]
https://www.fr12.nl/nieuw(...)-feyenoord-city.html
Ik heb ook nooit gezegd dat ik het goedkoop weg ging doen. Tevens ook nooit op fok aangeboden.quote:Op woensdag 19 april 2017 12:04 schreef Scrummie het volgende:
hafcfan gaat ons naaien met woekerprijzen voor Feyenoord - Heracles kaarten. Koop niet bij hem!
Ik heb thuiskaarten Frits.quote:Op woensdag 19 april 2017 12:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Moet je wel in het uitvak zitten en verplicht met een bus mee. Zoveel zal dat niet opleveren.
Joepie.quote:Op woensdag 19 april 2017 14:09 schreef zoekeenleven het volgende:
Bilal is weer terug op het trainingsveld![]()
Je vroeg het hier nog laatst in het topic, of iemand interesse had.quote:Op woensdag 19 april 2017 13:40 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ik heb ook nooit gezegd dat ik het goedkoop weg ging doen. Tevens ook nooit op fok aangeboden.
Toen had ie ws niet gedacht dat het de beslissende pot zou zijn? Maar in dat geval, wtf doe je met die kaarten als je er dan ook al zo graag vanaf wilt.quote:Op woensdag 19 april 2017 14:35 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Je vroeg het hier nog laatst in het topic, of iemand interesse had.
Zorya Luhansk-achtige wedstrijd en ontknoping in de laatste wedstrijd tegen Heracles.quote:Op dinsdag 18 april 2017 15:35 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Mijn hart vreest al voor zoiets als dit:
Zolang het maar dezelfde afloop heeft
Ik ook hoor, maar niet op FOK!quote:Op woensdag 19 april 2017 14:59 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Eerlijk is eerlik, ik zou ook gewoon de vrije markt gebruiken als ik kaartjes zou hebben van een andere club in zo'n geval.
Ik ben de laatste wedstrijden ander best wel fan van hem geworden. Maakt echt vooruitgang en heeft echt een fantastische drive.quote:
Fan is een groot woord, maar ik vind het heel fijn dat ie er weer bij is. Voegt vaak wat toe als ie invalt.quote:Op woensdag 19 april 2017 15:16 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Ik ben de laatste wedstrijden ander best wel fan van hem geworden. Maakt echt vooruitgang en heeft echt een fantastische drive.
Eensquote:Op woensdag 19 april 2017 15:17 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Fan is een groot woord, maar ik vind het heel fijn dat ie er weer bij is. Voegt vaak wat toe als ie invalt.
Fan van Bilal, dat nooit, maar zijn snelheid kan je goed gebruiken. Scoorde vorig seizoen in Arnhem. Ben niet bijgelovig, maar van mij mag Bilal zondag spelenquote:Op woensdag 19 april 2017 15:16 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Ik ben de laatste wedstrijden ander best wel fan van hem geworden. Maakt echt vooruitgang en heeft echt een fantastische drive.
Het maakt niet uit wie er zondag speelt. Al stellen we Gudde op als linksback, we gaan daar met 3 punten weg.quote:Op woensdag 19 april 2017 15:48 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Fan van Bilal, dat nooit, maar zijn snelheid kan je goed gebruiken. Scoorde vorig seizoen in Arnhem. Ben niet bijgelovig, maar van mij mag Bilal zondag spelen
#Guddenietwegquote:Op woensdag 19 april 2017 15:49 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Het maakt niet uit wie er zondag speelt. Al stellen we Gudde op als linksback, we gaan daar met 3 punten weg.
Daar moet ik je gelijk in geven.quote:Op woensdag 19 april 2017 15:16 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Ik ben de laatste wedstrijden ander best wel fan van hem geworden. Maakt echt vooruitgang en heeft echt een fantastische drive.
Bilan kan nog 20 vakanties gaan cancelen enzovoorts....een man passeren zal die nooit kunnen en een normale voorzet geven helemaal niet. En over doelpunten maken wil ik het al helemaal niet over hebben......quote:Op woensdag 19 april 2017 16:55 schreef Dekatria het volgende:
Dat interview met KEA was ook veelzeggend over Bilal trouwens - El Ahmadi gaf aan zichzelf te herkennen in de Bilal van nu en heeft 'm onder z'n hoede genomen om hem te behoeden voor de fouten die hij zelf maakte toen hij net bij Feyenoord kwam.
Dat Bilal z'n vakantie in de winterstop cancelde voor z'n ontwikkeling geeft wel aan dat de wil er zeker is.
Wat een goed nieuws...op volle sterkte mogelijk die laatste 3 wedstrijden inquote:Karsdorp meldt zich weer op training van Feyenoord
Rick Karsdorp heeft vandaag de training hervat bij Feyenoord. De verdediger kan mogelijk in de laatste wedstrijden van het seizoen nog in actie komen.
Redactie 19-04-17, 11:54 Laatste update: 14:10
6
Karsdorp raakte onlangs in de topper tegen Ajax geblesseerd aan een knie. Vorige week al gaf de international te kennen de hoop op een snelle rentree nog niet te hebben opgegeven.
Behalve Karsdorp was ook Bilal Basaçikoglu weer van de partij. De Turkse jeugdinternational speelde niet meer sinds begin maart. Hij ondervond lang hinder van een blessure aan de enkel. Beide spelers deden het grootste deel van de training mee en lieten alleen de afsluitende partijvorm aan zich voorbij gaan.
Feyenoord speelt het komend weekeinde in Arnhem tegen Vitesse. De Rotterdammers hebben op de ranglijst een punt voorsprong op Ajax.
6 assists dit seizoen.quote:Op woensdag 19 april 2017 18:41 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Bilan kan nog 20 vakanties gaan cancelen enzovoorts....een man passeren zal die nooit kunnen en een normale voorzet geven helemaal niet. En over doelpunten maken wil ik het al helemaal niet over hebben......
in drie seizoen bedoel jequote:
Nee, gewoon dit seizoen knuppel. Is gewoon ontzettend waardevol als invaller. Berghuis heeft bijvoorbeeld 1 assist meer (in de eredivisie). Maar ook 6 goals. Alleen natuurlijk veel meer wedstrijden (terecht).quote:
nu moet je echt kappen he......quote:Op woensdag 19 april 2017 19:26 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nee, gewoon dit seizoen knuppel. Is gewoon ontzettend waardevol als invaller.
Jij ziet het liefst 22 basiswaardige selectiespelers, maar dat kan in de Eredivisie / bij Feyenoord helemaal niet.quote:Op woensdag 19 april 2017 19:30 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
nu moet je echt kappen he......
Wil je echt een stap maken om structureel om de landstitel te spelen, dan is er een geen plaats voor spelers als bilal bij Feyenoord. Bilal is inderdaad een speler die tevreden is met zijn rol als reservespeler. Hij zal dan ook nooit herrie maken. Iedereen blij. Behalve ik. Ik zie liever op elke vleugel 2 hele goede spelers die moeten concurreren om een basisplaats.
Laten we het hopen hoerendochterquote:Op woensdag 19 april 2017 19:48 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
feyenoord word kampioen hoerenzoon
elke week die spanning en dan nog die klote bekerfinale der tussen pffffquote:Op woensdag 19 april 2017 19:50 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Laten we het hopen hoerendochter
zondag weten we meer hoe deze competitie gaat verlopen....quote:Op woensdag 19 april 2017 19:51 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
[..]
elke week die spanning en dan nog die klote bekerfinale der tussen pffff
moet werken tijdens psv-020quote:Op woensdag 19 april 2017 19:53 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
zondag weten we meer hoe deze competitie gaat verlopen....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |