Wat heb je toen gedaan?quote:
Je bedoelt de main unit denk ik, dat is zo'n grote terminal toch?quote:Op dinsdag 13 maart 2018 07:35 schreef Slaapmeisje het volgende:
[..]
Die 5e is toch bovenop? Of mis ik er nog eentje binnen?
Dat probeerde ik me gisteravond te herinneren, maar het is een jaar geleden dus ik weet het niet meerquote:
Jaaaaaa ik heb hem. Zo stom, ik rekende de main unit als vijfdequote:Op dinsdag 13 maart 2018 08:07 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Je bedoelt de main unit denk ik, dat is zo'n grote terminal toch?
Als je op de map kijkt, zie je dan nog een oranje bolletje? Er zijn binnen inderdaad 5 terminals, voor de grote buiten geactiveerd kan worden.
Geen probleem, enjoy!quote:Op dinsdag 13 maart 2018 15:11 schreef Slaapmeisje het volgende:
[..]
Jaaaaaa ik heb hem. Zo stom, ik rekende de main unit als vijfde
Dankjewel!
quote:Op dinsdag 13 maart 2018 08:16 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Dat probeerde ik me gisteravond te herinneren, maar het is een jaar geleden dus ik weet het niet meer
Alleen NA?quote:
Lijkt het vooralsnog wel op.quote:
Als je wat linear wil spelen, in het begin de main quest volgen. Dan worden wat nieuwe personages en quests geïntroduceerd die het wat behapbaarder maken.quote:Op woensdag 30 mei 2018 08:55 schreef Zspirit het volgende:
OT: Please dont judge me; ik ben al jaren zelda fan maar bij Botw heb ik wat moeite met er in komen. Heb dat spel inmiddels al een jaar en slecht 8 uur gespeeld ofzo en nog geen dungeon gedaan.
Ik vind het lastig uit te vogelen wat ik moet doen omdat het niet zo linear is als vroeger.
Wat kan ik het beste doen in het begin, ik heb wat eten en ben begonnen met korok seeds verzamelen is dat slim? Een link naar een guide mag ook!
Thanks!
Neh, als je doet wat de game suggereert kom je geen gekke vijanden tegen en is het een beetje een rechte weg met meer interactie. Op een gegeven moment wordt het wel lastiger en word je vrij gelaten, maar dan is het aan jezelf om de schaal kleiner te houden, vandaar mijn tipsquote:Op woensdag 30 mei 2018 11:01 schreef Zspirit het volgende:
OKe thanks, zijn de main quests niet snel te moeilijk in het begin?
En domweg de verhaallijn volgen maak je het spel, met mijn skilllevens in ieder geval, niet af.quote:Op woensdag 30 mei 2018 11:12 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Neh, als je doet wat de game suggereert kom je geen gekke vijanden tegen en is het een beetje een rechte weg met meer interactie. Op een gegeven moment wordt het wel lastiger en word je vrij gelaten, maar dan is het aan jezelf om de schaal kleiner te houden, vandaar mijn tips
Tuurlijk, maar in het begin heb je dat niet nodig.quote:Op woensdag 30 mei 2018 11:28 schreef timmmmm het volgende:
[..]
En domweg de verhaallijn volgen maak je het spel, met mijn skilllevens in ieder geval, niet af.
Zonder veel te spoilen: de dungeon bosses kan ik echt niet pakken zonder extra hartjes of een beetje fatsoenlijke wapens
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Daarna kun je gewoon in dat gebied of het tweede gebied rondzoeken, shrines doen en weet ik wat.
In Hyrule regent het continu.quote:Op donderdag 31 mei 2018 09:11 schreef Zspirit het volgende:
Thanks! dan ga ik er maar eens voor zitten als het regent vanavond
Nice!quote:Op donderdag 14 juni 2018 14:41 schreef Notorious_Roy het volgende:
Zo, alle vrouwkes zijn gered in LttP en ik heb volgens mij alle upgrades (gouden schild/zwaard, blauw pakske en zilveren pijlen). Ook ff twee potjes met Aquarius gekocht en dan kan ik er wel tegenaan.
Liep net al even Ganon's Tower in, maar dat is zeven verdiepingen. Daar heb ik even geen zin inMorgen ga ik 'm uitspelen!
Hierna start ik met Hollow Knight op Switch. Zelda-games heb ik voor de komende tijd wel weer even gehad, al staat de BotW DLC wel nog op de planning ergens dit jaar.quote:Op donderdag 14 juni 2018 15:05 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Nice!
En al klaar om alle andere games te spelen?
Item dingetje:quote:Op donderdag 14 juni 2018 14:41 schreef Notorious_Roy het volgende:
Zo, alle vrouwkes zijn gered in LttP en ik heb volgens mij alle upgrades (gouden schild/zwaard, blauw pakske en zilveren pijlen). Ook ff twee potjes met Aquarius gekocht en dan kan ik er wel tegenaan.
Liep net al even Ganon's Tower in, maar dat is zeven verdiepingen. Daar heb ik even geen zin inMorgen ga ik 'm uitspelen!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 14 juni 2018 15:24 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Item dingetje:Gevonden (kon niet missenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.) en game uitgespeeld!
Ik vond uiteindelijk de game toch best tof. Ganons Tower brengt echt de hele game samen en alles wat je geleerd hebt komt langs. Knap gedaan.The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |