De crema laag is slecht... suiker blijft er niet lang op liggen, en de koffie wordt veel te snel door dat filter geperst.quote:Op donderdag 16 december 2004 11:30 schreef killerkef het volgende:
laat de smaak nu achterwege (daar kun je niet over twisten, remember)
de werking is goed. schoonmaken gaat ook makkelijk. temperatuur van de koffie is prima
crema laag is netjes
Deze zijn van de Action:quote:Op donderdag 16 december 2004 10:48 schreef dutch-mamma het volgende:
[..]
Zo goedkoop? Verdorie, gister heb ik er 2 op de markt gekocht voor 6,= en ik dacht dat dát goedkoop was...![]()
Ben er trouwens wel heel erg tevreden over!
Lijkt ongeveer op die van mij...quote:Op donderdag 16 december 2004 15:06 schreef schatje het volgende:
[..]
Deze zijn van de Action:
[afbeelding]
waarom zou je willen dat je suiker lang op de creme laag blijft liggen?quote:Op donderdag 16 december 2004 11:52 schreef 205_Lacoste het volgende:
[..]
De crema laag is slecht... suiker blijft er niet lang op liggen, en de koffie wordt veel te snel door dat filter geperst.
Maar inderdaad, hij is makkelijk schoon te houden.
Dat is onder andere een indicatie van een goede crema laag. Allemaal kleine luchtbelletjes die samen een stevig geheel vormen. Bij de Senseo is hier geen sprake van. Als je het proeft zou hij compact en dik moeten blijven.quote:Op vrijdag 17 december 2004 08:40 schreef killerkef het volgende:
[..]
waarom zou je willen dat je suiker lang op de creme laag blijft liggen?
Nog bedankt voor de tip (namens een kennis van me met een Senseo).quote:Op donderdag 16 december 2004 15:06 schreef schatje het volgende:
Deze zijn van de Action:
[afbeelding]
Senseo is Buysman in vermommingquote:Op vrijdag 17 december 2004 10:29 schreef Silmarwen het volgende:
Maar die koffie vind ik zo enorm vies. Het smaakt helemaal niet naar koffie vind ik.
quote:'Koffiepads zijn geldig octrooi van Douwe Egberts'
UTRECHT - De koffiepads en de houder in de bekende Senseo-koffiezetapparaten zijn een uitvinding van Douwe Egberts . Dat heeft het Europees Octrooi Bureau in München dinsdag geconcludeerd.
De Nederlandse rechter had het bureau gevraagd een uitspraak te doen over de geldigheid van het octrooi dat Douwe Egberts (DE) heeft op de combinatie van pad en padhouder. Douwe Egberts is verwikkeld in bodemprocedures tegen Nederlandse, Belgische en Duitse fabrikanten van de koffiepads. "Deze uitspraak sterkt ons, en stelt ons in staat de procedures voort te zetten", verklaarde een woordvoerster van DE.
Amerikanen zijn dan ook geen echte koffiedrinkers...quote:Op dinsdag 13 december 2005 00:38 schreef schatje het volgende:
De Senseo is ook een hit in de VS. Leuk om te lezen zijn de recensies op amazon.com.
Bij mij op mijn werk ja... Amerikaans bedrijf, Waterig Amerikaanse drap die doorgaat voor koffie en waar ik gvd ook nog eens vijf euro per anderhalve kan voor moet lappen.quote:Op dinsdag 13 december 2005 00:44 schreef snellejelle het volgende:
ik vind het een geweldig ding. het heeft even geduurd maar heel NL is aan de senseo
ze zijn geweldig. ook veel soorten dus er zit altijd wel wat lekkers bijquote:Op dinsdag 13 december 2005 00:51 schreef -Delta- het volgende:
Ik zit sinds kort te denken of ik hem ook misschien ga kopen.
Puur om het gemak omdat ik alleen voor mezelf kopjes koffie zet op een dag, dan is het wel handig.
Alleen vind ik die smaken koffie wel lekker vraag ik me af?
M'n ouders hebben zo'n ding thuis en dat is een zegen, want anders maken ze oploscapuccinoquote:
Ja daar dacht ik zelf ook aan, maar ik ken maar 1 iemand met een Senseo, die woont aan de andere kant van Nederland, dus is geen optie. Verder alleen mensen die op hun werk een Senseo hebben, ook geen optie.quote:Op dinsdag 13 december 2005 00:51 schreef snellejelle het volgende:
[..]
ze zijn geweldig. ook veel soorten dus er zit altijd wel wat lekkers bijanders ga je toch een keer proefdrinken bij iemand die er wel een heeft?
neem dan gewoon de dark roast variant ofzoquote:Op dinsdag 13 december 2005 00:55 schreef snellejelle het volgende:
wat ook lekker is twee pads erin doen en dan maar een kopje koffie maken, lekker sterk dan
SnelleJelle.quote:Op dinsdag 13 december 2005 00:51 schreef snellejelle het volgende:
[..]
Ze zijn snel. Ook veel soorten dus lekker snel kiezenAnders ga je toch een keer proefdrinken bij iemand die er wel snel bij was? Iemand zoals ik...
Koesteren, Tijn, koesteren...quote:Op dinsdag 13 december 2005 00:54 schreef Tijn het volgende:
[..]
M'n ouders hebben zo'n ding thuis en dat is een zegen, want anders maken ze oploscapuccino.
Maar zelf zet ik thuis gewoon nog altijd met een koffiezetapparaat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |