abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_170209654




quote:
11-4-2017:

Noord-Korea 'klaar voor oorlog' na komst marineschepen VS

De Noord-Koreaanse regering heeft dinsdag gezegd 'klaar te zijn voor oorlog', nadat de Verenigde Staten afgelopen weekeinde bekendmaakten een vliegdekschip met escorte naar het Koreaanse schiereiland te sturen.

Pyongyang noemt het Amerikaanse besluit een "roekeloze actie" en waarschuwt voor de "catastrofale gevolgen" van verdere provocaties, schrijft The Guardian.

Rodong Sinmun, de belangrijkste krant in Noord-Korea, schreef dat het bewind in Pyongyang in staat is zelf een preventieve aanval tegen de Verenigde Staten uit te voeren.

"De huidige ernstige situatie bewijst dat Noord-Korea juist heeft gehandeld door zijn militaire capaciteit voor zelfverdediging op alle mogelijke manieren te versterken'', meldde het Noord-Koreaanse ministerie van Buitenlandse Zaken.

Het ministerie benadrukte dat het nucleaire arsenaal "de spil" van die militaire capaciteit is.

Vliegdekschip

De uitzending van het Amerikaanse vliegdekschip USS Carl Vinson en andere marineschepen is het gevolg van spanningen rond de Noord-Koreaanse kernwapen- en raketprogramma's, die in de afgelopen maanden hoog is opgelopen na een aantal Noord-Koreaanse wapentests.

Aan Noord-Koreaanse zijde wordt zwaar getild aan een aantal gezamenlijke militaire oefeningen van de Amerikaanse en Zuid-Koreaanse strijdkrachten, die volgens Pyongyang een voorbode zijn op een invasie van Noord-Korea.

Bovendien beschouwt het Aziatische regime de Amerikaanse raketaanval op een Syrische militaire vliegbasis vorige week als een duidelijk waarschuwing dat de Amerikaanse president Donald Trump bereid is geweld te gebruiken.

China

De Amerikaanse president Donald Trump had afgelopen weekend zijn Chinese collega Xi Jinping op bezoek. De twee leiders spraken voornamelijk over handel, maar Noord-Korea kwam ook aan bod.

"Ik heb aan de Chinese president uitgelegd dat een handelsovereenkomst met de VS veel beter voor hen zal uitpakken als ze de kwestie-Noord-Korea oplossen", schreef Trump dinsdag op Twitter. "Noord-Korea is op zoek naar problemen. Als China besluit te helpen, dan zou dat geweldig zijn. Zo niet, dan lossen we het probleem zonder hen op! U.S.A."
quote:
9-4-2017:

VS stuurt marineschepen naar Koreaans schiereiland

De VS stuurt een vliegdekschip en enkele andere marineschepen naar het Koreaans schiereiland vanwege bezorgdheid over de Noord-Koreaanse raketlanceringen.

Het gaat om de zogeheten Carl Vinson Strike Group die wordt verplaatst. De Amerikaanse marine noemt het een voorzorgsmaatregel om de gereedheid in de regio te waarborgen.

"De grootste dreiging in de regio blijft Noord-Korea vanwege de roekeloosheid, onverantwoordelijkheid, het destabiliserende raketprogramma en hun onderzoek naar nucleaire wapens", aldus de marine.

De vloot bestaat uit een vliegdekschip (de USS Carl Vinson), twee torpedobootjagers en een kruiser. De vloot beschikt ook over de mogelijkheid om ballistische raketten te onderscheppen.

De Amerikaanse president Donald Trump liet eerder weten bereid te zijn om in te grijpen als dat nodig is. "Als China Noord-Korea niet gaat aanpakken, doen wij het wel. Dat is het enige wat ik hierover zeg", zei Trump in een interview met de Britse krant The Financial Times.



Er zijn wat spanningen volgens mij
  vrijdag 14 april 2017 @ 10:04:07 #2
425256 broodnodig.brood.nodig.
ongeveer twee keer de helft
pi_170209677
Zat net stukje Pauw terug te kijken... maar.. er is toch géén enkele raket van Noord-Korea die Japan of laat staan de VS gaat raken i.v.m. raketschild(en)?
  vrijdag 14 april 2017 @ 10:05:55 #3
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_170209720
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:04 schreef broodnodig.brood.nodig. het volgende:
Zat net stukje Pauw terug te kijken... maar.. er is toch géén enkele raket van Noord-Korea die Japan of laat staan de VS gaat raken i.v.m. raketschild(en)?
Er is volgens mij geen raketschild daar, niet om Japan iig, en Zuid-Korea ook niet.

Hoe dat met amerika zit weet ik niet. Ik weet ook niet zo even 1,2,3, welke richting raketten uit NK naar de VS zouden gaan, linksom of rechtsom, of langs de noordpool ofzo.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_170209744
Hup Amerika _O_
  Moderator vrijdag 14 april 2017 @ 10:09:15 #5
8781 crew  Frutsel
pi_170209784
quote:
China warns World War 3 is INEVITABLE as North Korea prepares latest nuclear test

World War 3 (WW3) is near, officials in China have warned, as North Korea prepares for yet another nuclear missile test - and the US and Donald Trump is poised to intervene

Concerns have been growing that North Korea could soon conduct a sixth nuclear test or more missile launches in defiance of U.N. sanctions and stark warnings from the United States that its policy of 'strategic patience' was over.

Specualtion has been growing that Donald Trump, who has now ordered missile attacks in Syria and Afghanistan, was preparing for a pre-emptive strike on the rogue state before the weekend.

American bombers have been placed in Guam ready to strike if the call comes.

China's Foreign Minister Wang Yi said on Friday the situation on the Korean peninsula was heading down "an irreversible route" unless there was a drastic change of diplomacy.

Wang was speaking at a joint media briefing with visiting French Foreign Minister Jean-Marc Ayrault.

North Korea denounced the United States on Friday for bringing "huge nuclear strategic assets" to the Korean peninsula as a U.S. aircraft carrier group headed for the region amid concerns the North may conduct a sixth nuclear weapon test.

Tension has risen since the U.S. Navy fired 59 Tomahawk missiles at a Syrian airfield last week in response to a deadly gas attack, raising concerns about U.S. President Donald Trump's plans for North Korea, which has conducted missile and nuclear tests in defiance of U.N. and bilateral sanctions.

The United States has warned that its policy of "strategic patience" is over. U.S. Vice President Mike Pence travels to South Korea on Sunday on a long-planned 10-day trip to Asia.
  vrijdag 14 april 2017 @ 10:09:55 #6
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_170209798
quote:
2s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:05 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

Er is volgens mij geen raketschild daar, niet om Japan iig, en Zuid-Korea ook niet.
Zuid-Korea heeft THAAD.

Japan weet ik niet.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_170209817
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:09 schreef Frutsel het volgende:

[..]

World War 3 lijkt me een beetje overdreven. Dat gebeurt alleen als er sterke landen zijn die NK gaan verdedigen.
  Moderator vrijdag 14 april 2017 @ 10:11:23 #8
8781 crew  Frutsel
pi_170209824
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:09 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Zuid-Korea heeft THAAD.

Japan weet ik niet.
Ze zijn d'r wel mee bezig geweest
http://www.nu.nl/buitenla(...)schild-in-japan.html
  Moderator vrijdag 14 april 2017 @ 10:12:47 #9
8781 crew  Frutsel
pi_170209848
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:10 schreef TheJanitor het volgende:

[..]

World War 3 lijkt me een beetje overdreven. Dat gebeurt alleen als er sterke landen zijn die NK gaan verdedigen.
Die optie is er ... want vanuit Chinese kant komt nog steeds geen bericht en reken maar dat die ook met de Russen om tafel zitten wat te doen.
  vrijdag 14 april 2017 @ 10:12:49 #10
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_170209850
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:10 schreef TheJanitor het volgende:

[..]

World War 3 lijkt me een beetje overdreven. Dat gebeurt alleen als er sterke landen zijn die NK gaan verdedigen.
Lekker alarmistisch inderdaad. Het antwoord op de vraag of een aanval op de DPRK uitmondt in een globaal conflict ligt toch echt bij China zelf.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_170209872
Vraag me af of ze daar in Noord Korea enig idee hebben welke richting de raketten gaan?
  vrijdag 14 april 2017 @ 10:15:29 #12
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_170209890
quote:
5s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:14 schreef Stien_Struis het volgende:
Vraag me af of ze daar in Noord Korea enig idee hebben welke richting de raketten gaan?
jawel

ze laten ze in zee terechtkomen, het is nu nog niet de bedoeling om mensen te doden, maar geloof me ze komen op de juiste coördinaten in zee hoor
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_170209916
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:15 schreef michaelmoore het volgende:

[..]

jawel

ze laten ze in zee terechtkomen, het is nu nog niet de bedoeling om mensen te doden, maar gelof me ze komen op de juiste coördinaten in zee hoor
Ah... ze spelen de vermoorde onschuld nog.
  vrijdag 14 april 2017 @ 10:18:05 #14
304498 Nibb-it
Dirc die maelre
pi_170209927
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:09 schreef Frutsel het volgende:

[..]

Topbron.
pi_170209966
Ik snap die Trump wel, dat land loopt al jaren te zeiken, klaar ermee , paar bommen erop en weer over naar de orde van de dag.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 14-04-2017 10:21:02 ]
  vrijdag 14 april 2017 @ 10:21:47 #16
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_170209990
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  Eindredactie Sport / Forummod vrijdag 14 april 2017 @ 10:24:56 #17
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_170210095
Stijgt de bitcoin al?
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 14 april 2017 @ 10:29:57 #19
403973 crew  Gijscoman
Hou hoog de naam van N.E.C.
pi_170210126
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:12 schreef Frutsel het volgende:

[..]

Die optie is er ... want vanuit Chinese kant komt nog steeds geen bericht en reken maar dat die ook met de Russen om tafel zitten wat te doen.
Impliceert de Chinese waarschuwing, dat er een WO III kan beginnen, niet dat zij en misschien de Russen zich tegen de VS zullen verzetten? China zal ook weten dat een Koreaanse oorlog geen WO III is, dus de waarschuwing gaat er al vanuit dat er ook landen zijn die Noord-Korea zullen verdedigen of op z'n minst Amerika zullen straffen voor het in hun ogen fout handelen.
pi_170210175
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:29 schreef Gijscoman het volgende:

[..]

Impliceert de Chinese waarschuwing, dat er een WO III kan beginnen, niet dat zij en misschien de Russen zich tegen de VS zullen verzetten? China zal ook weten dat een Koreaanse oorlog geen WO III is, dus de waarschuwing gaat er al vanuit dat er ook landen zijn die Noord-Korea zullen verdedigen of op z'n minst Amerika zullen straffen voor het in hun ogen fout handelen.
Ik denk eerder dat het de media zijn die overdrijven. Dat China heeft gezegd oorlog, en dan maken de media er WW3!!!!! van.
pi_170210223
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:12 schreef Frutsel het volgende:

[..]

Die optie is er ... want vanuit Chinese kant komt nog steeds geen bericht en reken maar dat die ook met de Russen om tafel zitten wat te doen.
Ja hoor, China gaat de oorlog verklaren aan Amerika voor een aanval op Noord-Korea 8)7
  Eindredactie Sport / Forummod vrijdag 14 april 2017 @ 10:39:52 #22
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_170210246
China zit ook echt niet te wachten op de pleuris die daar uitbreekt, ik durf er wel wat geld op te zetten dat die net als Rusland min of meer de 'Westerse' kant kiezen als de enige andere optie de Noord-Koreaanse kant is :+
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  vrijdag 14 april 2017 @ 10:41:31 #23
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_170210268
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:09 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Zuid-Korea heeft THAAD.

Japan weet ik niet.
Dat is leuk voor Zuid-Korea, dan houden ze een aantal raketten tegen. Probleem voor hun is vooral dat miljoenenstad Seoul op een steenworp afstand ligt van de grens en achter die grens staan een heleboel artilleriebatterijen waar een dergelijk afweersysteem niks tegen kan doen. Als de Amerikanen daadwerkelijk overgaan op een militaire interventie dan gaan er daar een heleboel doden vallen.
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 14 april 2017 @ 10:42:37 #24
403973 crew  Gijscoman
Hou hoog de naam van N.E.C.
pi_170210287
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:39 schreef heywoodu het volgende:
China zit ook echt niet te wachten op de pleuris die daar uitbreekt, ik durf er wel wat geld op te zetten dat die net als Rusland min of meer de 'Westerse' kant kiezen als de enige andere optie de Noord-Koreaanse kant is :+
Ze zullen wel Amerika onder druk zetten. Nadat alles gebeurd is benadrukken dat de oorlog niet gerechtvaardigd was en een voorbeeld is van Amerikaanse agressie en modern imperialisme, om zo de machtspositie aan te tasten, hetgeen, lijkt mij, weer gevolgen zal hebben m.b.t. Syrië.
  Eindredactie Sport / Forummod vrijdag 14 april 2017 @ 10:43:48 #25
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_170210307
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:42 schreef Gijscoman het volgende:

[..]

Ze zullen wel Amerika onder druk zetten. Nadat alles gebeurd is benadrukken dat de oorlog niet gerechtvaardigd was en een voorbeeld is van Amerikaanse agressie en modern imperialisme, om zo de machtspositie aan te tasten, hetgeen, lijkt mij, weer gevolgen zal hebben m.b.t. Syrië.
Misschien, maar ze zullen bovenal echt wel stevig willen voorkomen dat het uit de klauwen loopt in Noord-Korea, want daar hebben ze zelf alleen maar nadeel van.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_170210333
quote:
15s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:41 schreef Twiitch het volgende:

[..]

Dat is leuk voor Zuid-Korea, dan houden ze een aantal raketten tegen. Probleem voor hun is vooral dat miljoenenstad Seoul op een steenworp afstand ligt van de grens en achter die grens staan een heleboel artilleriebatterijen waar een dergelijk afweersysteem niks tegen kan doen. Als de Amerikanen daadwerkelijk overgaan op een militaire interventie dan gaan er daar een heleboel doden vallen.
One strike out zal dat worden anders is het inderdaad zinloos.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 14-04-2017 10:46:29 ]
pi_170210354
De chinezen zitten al jaren in hun maag met hun afvallige stiefkind NK. Afspraken die met instemming van de chinezen werden bereikt zijn herhaaldelijk geschonden. Voor China is dit gezichtsverlies een veel ernstiger blamage dan de meeste westerlingen zich kunnen voorstellen omdat dit cultuurgebonden is. China heeft te grote economische belangen en gaat die hiervoor niet op het spel zetten. De chinezen weten dat het regiem in NK ook hen als vijand kan gaan beschouwen op den duur. China heeft er een groot eigenbelang bij dat NK niet over inzetbare nucleare wapens beschikt.
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 14 april 2017 @ 10:47:42 #28
403973 crew  Gijscoman
Hou hoog de naam van N.E.C.
pi_170210360
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:43 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Misschien, maar ze zullen bovenal echt wel stevig willen voorkomen dat het uit de klauwen loopt in Noord-Korea, want daar hebben ze zelf alleen maar nadeel van.
Wat China betreft zal je wel gelijk hebben. Die zijn sowieso minder gericht op oorlog en Noord-Korea is toch maar een lastige buur voor ze. Rusland vind ik lastiger in te schatten.
  vrijdag 14 april 2017 @ 10:52:03 #29
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_170210429
quote:
2s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:45 schreef Stien_Struis het volgende:

[..]

One strike out zal dat worden anders is het inderdaad zinloos.
Lijkt me onmogelijk, volgens onderstaande bron zijn de schattingen dat er door die batterijen zo onderhand een half miljoen schoten richting Seoul gelost kunnen worden in het eerste uur van het conflict. Seoul ligt op 30 km afstand van de grens, dus nucleair is ook geen optie, China en Rusland even buiten beschouwing gelaten. Noord Korea zou uiteindelijk wel verslagen worden, maar het zou wel een bloedbad worden, daar kan geen enkel recent conflict in het MO tegenop.

http://www.businessinside(...)ional=true&r=US&IR=T
pi_170210473
quote:
15s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:52 schreef Twiitch het volgende:

[..]

Lijkt me onmogelijk, volgens onderstaande bron zijn de schattingen dat er door die batterijen zo onderhand een half miljoen schoten richting Seoul gelost kunnen worden in het eerste uur van het conflict. Seoul ligt op 30 km afstand van de grens, dus nucleair is ook geen optie, China en Rusland even buiten beschouwing gelaten. Noord Korea zou uiteindelijk wel verslagen worden, maar het zou wel een bloedbad worden, daar kan geen enkel recent conflict in het MO tegenop.

http://www.businessinside(...)ional=true&r=US&IR=T
Trump zijn mannen verzinnen wel wat.
pi_170210479
quote:
15s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:52 schreef Twiitch het volgende:

[..]

Lijkt me onmogelijk, volgens onderstaande bron zijn de schattingen dat er door die batterijen zo onderhand een half miljoen schoten richting Seoul gelost kunnen worden in het eerste uur van het conflict. Seoul ligt op 30 km afstand van de grens, dus nucleair is ook geen optie, China en Rusland even buiten beschouwing gelaten. Noord Korea zou uiteindelijk wel verslagen worden, maar het zou wel een bloedbad worden, daar kan geen enkel recent conflict in het MO tegenop.

http://www.businessinside(...)ional=true&r=US&IR=T
Het lijkt me dat een 1 strike out minder dan enkele minuten duurt.
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
pi_170210495
Alleen als dr vs en zijn bongenoten samen met china en rusland zullen bepalen watver met noord korea moet gebeuren dan zalzou een grote oorlog voorkomen worden, maar het zal niet voorkomen dat beide koreas hard geraakt zullen worden. Ook is het helemaal nog niet zeker of de 2 koreas weer verenigd worden tot 1 korea. Wellicht zal er een tweede korea opgebouwd worden die vrijer is als zijn vorige. Niemand kan het weten.
  vrijdag 14 april 2017 @ 11:03:07 #33
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_170210586
AFP twitterde op vrijdag 14-04-2017 om 09:13:21 #BREAKING "There can be no winner" in war over North Korea: China reageer retweet
AFP twitterde op vrijdag 14-04-2017 om 09:16:43 #BREAKING Party provoking conflict over North Korea will 'pay the price': China reageer retweet
Time to bring them some freedom!

"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  vrijdag 14 april 2017 @ 11:03:08 #34
70357 Hyperdude
#MakeLanciaGreatAgain
pi_170210589
quote:
3s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:55 schreef Stien_Struis het volgende:

[..]

Trump zijn mannen verzinnen wel wat.
Een miljoen Whoppers of KFC Buckets op de frontlijn dumpen, en klaar ben je. :)
How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 14 april 2017 @ 11:03:59 #35
403973 crew  Gijscoman
Hou hoog de naam van N.E.C.
pi_170210607
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 10:57 schreef Odaiba het volgende:
. Ook is het helemaal nog niet zeker of de 2 koreas weer verenigd worden tot 1 korea. Wellicht zal er een tweede korea opgebouwd worden die vrijer is als zijn vorige. Niemand kan het weten.
Je zult inderdaad hele groepen mensen hebben, die nooit iets anders dan Noord-Korea hebben gekend. Ze zullen misschien niet gelukkig zijn, maar het is ook moeilijk om het bestaan in een voor jou onbekende samenleving voor te stellen en vervolgens daarin te integreren. Het zou grote problemen opleveren of je moet heropvoedingskampen gaan gebruiken, hetgeen ik een heel enge gedachte vind.
pi_170210618
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 11:03 schreef DustPuppy het volgende:
AFP twitterde op vrijdag 14-04-2017 om 09:13:21 #BREAKING "There can be no winner" in war over North Korea: China reageer retweet
AFP twitterde op vrijdag 14-04-2017 om 09:16:43 #BREAKING Party provoking conflict over North Korea will 'pay the price': China reageer retweet
Time to bring them some freedom!

[ afbeelding ]
Ben benieuwd.
pi_170210654
Wat een mooi woord ook Freedom.
  vrijdag 14 april 2017 @ 11:07:44 #38
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_170210672
Ik stel voor dat Frontex alvast gaat patrouilleren voor de kust van Korea.
pi_170210720
Hoe groot achten jullie de kans dat Amerika echt Noord Korea gaat bombarderen?
  Eindredactie Sport / Forummod vrijdag 14 april 2017 @ 11:10:23 #40
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_170210728
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 11:10 schreef radeloosje1987 het volgende:
Hoe groot achten jullie de kans dat Amerika echt Noord Korea gaat bombarderen?
2%
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  vrijdag 14 april 2017 @ 11:13:21 #41
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_170210776
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 11:10 schreef heywoodu het volgende:

[..]

2%
Ik zou eerder zeggen 50%.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 14 april 2017 @ 11:13:54 #42
403973 crew  Gijscoman
Hou hoog de naam van N.E.C.
pi_170210786
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 11:10 schreef radeloosje1987 het volgende:
Hoe groot achten jullie de kans dat Amerika echt Noord Korea gaat bombarderen?
Voordat het zover komt moeten er nog heel wat stappen gemaakt worden.
Eerst: hoe groot is de kans dat Noord-Korea een atoom-/raketproef doet?
En daarna: hoe groot is de kans dat de VS daar op schiet o.i.d.?
pi_170210832
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 11:10 schreef radeloosje1987 het volgende:
Hoe groot achten jullie de kans dat Amerika echt Noord Korea gaat bombarderen?
Met die Trump? Je weet het niet, wanneer ze lullig tegen 'm doen op Twitter laat ie zo de boel platgooien daar.
pi_170210848
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 11:10 schreef radeloosje1987 het volgende:
Hoe groot achten jullie de kans dat Amerika echt Noord Korea gaat bombarderen?
0% anders sturen ze niet de VP naar Seoul.
http://www.reuters.com/article/us-pence-asia-idUSKBN17G08X
pi_170210850
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 11:10 schreef radeloosje1987 het volgende:
Hoe groot achten jullie de kans dat Amerika echt Noord Korea gaat bombarderen?
100%

Maar wanneer ;)
  vrijdag 14 april 2017 @ 11:18:31 #46
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_170210852
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 11:13 schreef Gijscoman het volgende:

[..]

Voordat het zover komt moeten er nog heel wat stappen gemaakt worden.
Eerst: hoe groot is de kans dat Noord-Korea een atoom-/raketproef doet?
En daarna: hoe groot is de kans dat de VS daar op schiet o.i.d.?
En: het kan ook nog zo zijn dat Amerika inderdaad iets beschiet, maar dat het conflict daarna inkakt.

Ik denk niet dat de VS direct Kim aanvalt (wellicht weten ze niet eens precies waar hij zit). Dus het zou kunnen dat de VS dan een lanceerbasis oid aanvalt. Maar dan? Gaat Noord-Korea dan Zuid-Korea aanvallen als vergelding? Want ze hebben geen middelen om het Amerikaanse leger aan te vallen als deze honderden kilometers uit de kust liggen. Maar Als ZK niks te doen heeft met de acties van de VS, dan zal er voor NK ook geen reden zijn om ZK aan te vallen. Dan ligt het conflict dus gewoon weer stil.

Wat ik wil zeggen: stel de VS valt inderdaad aan, dan betekend dat nog steeds niet een all out war oid.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  vrijdag 14 april 2017 @ 11:18:45 #47
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_170210858
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 11:10 schreef radeloosje1987 het volgende:
Hoe groot achten jullie de kans dat Amerika echt Noord Korea gaat bombarderen?
Ligt eraan welke deal ze achter de schermen sluiten, in dit geval kunnen ze China echt niet passeren, dat accepteert Beijing nooit.

quote:
2s.gif Op vrijdag 14 april 2017 11:18 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

En: het kan ook nog zo zijn dat Amerika inderdaad iets beschiet, maar dat het conflict daarna inkakt.

Ik denk niet dat de VS direct Kim aanvalt (wellicht weten ze niet eens precies waar hij zit). Dus het zou kunnen dat de VS dan een lanceerbasis oid aanvalt. Maar dan? Gaat Noord-Korea dan Zuid-Korea aanvallen als vergelding? Want ze hebben geen middelen om het Amerikaanse leger aan te vallen als deze honderden kilometers uit de kust liggen. Maar Als ZK niks te doen heeft met de acties van de VS, dan zal er voor NK ook geen reden zijn om ZK aan te vallen.
Er liggen meer dan tien Amerikaanse legerbasissen in Zuid-Korea.
pi_170210887
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 11:10 schreef radeloosje1987 het volgende:
Hoe groot achten jullie de kans dat Amerika echt Noord Korea gaat bombarderen?
50%/50%
Ja / Nee
Yo tengo, tú tienes, Él/Ella tiene
pi_170210891
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 april 2017 11:03 schreef DustPuppy het volgende:
AFP twitterde op vrijdag 14-04-2017 om 09:13:21 #BREAKING "There can be no winner" in war over North Korea: China reageer retweet
AFP twitterde op vrijdag 14-04-2017 om 09:16:43 #BREAKING Party provoking conflict over North Korea will 'pay the price': China reageer retweet
Time to bring them some freedom!

[ afbeelding ]
Lijkt erop dat de Chinezen door hebben dat er met Donald niet te spotten valt.

  vrijdag 14 april 2017 @ 11:21:06 #50
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_170210892
quote:
15s.gif Op vrijdag 14 april 2017 11:18 schreef Twiitch het volgende:

[..]

Ligt eraan welke deal ze achter de schermen sluiten, in dit geval kunnen ze China echt niet passeren, dat accepteert Beijing nooit.

[..]

Er liggen een aantal Amerikaanse legerbasissen in Zuid-Korea.
Goed punt. Ik dacht even dat die onder de VN vlag staan, maar je hebt gelijk.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')