quote:
quote:
quote:Op dinsdag 11 april 2017 20:49 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik hoorde al twee keer de CL-hymne.
quote:
Geen last van.quote:
Dat zei Xavi, maar die kan moeilijk die gozer afmaken hé.quote:Op dinsdag 11 april 2017 20:51 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik moest lachen toen ik ergens las dat Luis Enrique een tactisch genie is
Wat een onbenul
Ach ja, als je bij een grote club zit ben je al gauw een genie op de een of andere manier, in plaats van andersomquote:Op dinsdag 11 april 2017 20:51 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik moest lachen toen ik ergens las dat Luis Enrique een tactisch genie is
Wat een onbenul
Dat laatste maakt me verdrietigquote:Op dinsdag 11 april 2017 20:51 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Bij sommige schepsels denk ik niet eens aan ze als een seksueel wezen.
Maar goed dat zullen de meeste vrouwen ook bij mij hebben, daar niet van.
Had het wel achterwege kunnen laten, andere uitspraken waren wel okquote:Op dinsdag 11 april 2017 20:51 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dat zei Xavi, maar die kan moeilijk die gozer afmaken hé.
Wanneer de grootmeester dat zegt heb ik geen reden om daar aan te twijfelen. Zeker niet als 2 nobuddies op het FOK! forum het tegendeel beweren.quote:Op dinsdag 11 april 2017 20:51 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dat zei Xavi, maar die kan moeilijk die gozer afmaken hé.
quote:Op dinsdag 11 april 2017 20:51 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Jij bent #viesdik en een Nederturk met je schoteltje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |