Iedereen voor zich en god voor ons allen.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 17:10 schreef qajariaq het volgende:
[..]
Precies. En het slachtoffer had daar niet met de doodstraf op moeten reageren.
Veilige buurt met zo'n kloio als buurman.
Het was geen moord, dus geen doodstraf. Het was volgens mij een ongeluk! Maar wat mij betreft mag je een vuurwapengevaarlijke gek ook gewoon doodrijden hoor. Daar kunnen we prima zonder in Nederland!quote:Op vrijdag 31 maart 2017 17:10 schreef qajariaq het volgende:
Precies. En het slachtoffer had daar niet met de doodstraf op moeten reageren.
Het zal afhangen van beide verklaringen, evt getuigen en sporenonderzoek.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 17:17 schreef Rikkert-de-Kikkert het volgende:
[..]
Het was geen moord, dus geen doodstraf. Het was volgens mij een ongeluk! Maar wat mij betreft mag je een vuurwapengevaarlijke gek ook gewoon doodrijden hoor. Daar kunnen we prima zonder in Nederland!
Dat politiek correcte geneuzel komt me mijn keel een beetje uit!
Met je auto op iemand inrijden die jou aan het beschieten is, kan inderdaad onder noodweer vallen. Het wordt een probleem als die persoon juist is gaan schieten omdat jij op hem af kwam rijden.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 17:17 schreef Rikkert-de-Kikkert het volgende:
[..]
Het was geen moord, dus geen doodstraf. Het was volgens mij een ongeluk! Maar wat mij betreft mag je een vuurwapengevaarlijke gek ook gewoon doodrijden hoor. Daar kunnen we prima zonder in Nederland!
Dat politiek correcte geneuzel komt me mijn keel een beetje uit!
Hij wilde hem vast enkel verwonden om te voorkomen dat de gek er vandoor ging. Dat de gewapende overvaller er bij om kwam was een meevallertje. Die kan in ieder geval niemand meer overvallen of doodschieten!quote:Op vrijdag 31 maart 2017 17:19 schreef qajariaq het volgende:
Ja, de dader raakte de macht over het stuur kwijt, maakte een zeer scherpe bocht, misschein zelfs nog een stukje achteruit en reed per ongelijk tegen een schuurtje waar de overvaller ook net voor stond. En dan beweren dat ik teveel fantasie heb....
Noem het maar een meevallertje als je een paar jaar de cel in moet.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 18:04 schreef Rikkert-de-Kikkert het volgende:
[..]
Hij wilde hem vast enkel verwonden om te voorkomen dat de gek er vandoor ging. Dat de gewapende overvaller er bij om kwam was een meevallertje. Die kan in ieder geval niemand meer overvallen of doodschieten!
Moeten we nog zien wat voor straf ie krijgt. Ik denk dat het nog wel meevalt als het noodweer blijkt!quote:Op vrijdag 31 maart 2017 18:06 schreef qajariaq het volgende:
Noem het maar een meevallertje als je een paar jaar de cel in moet.
Veel zal afhangen van de verklaringen die beide inmiddels verdachten gaan afleggen.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 18:04 schreef Physsic het volgende:
[..]
Met je auto op iemand inrijden die jou aan het beschieten is, kan inderdaad onder noodweer vallen. Het wordt een probleem als die persoon juist is gaan schieten omdat jij op hem af kwam rijden.
Dan heb je het gevaar zelf opgezocht.
Misschien dat zijn gemoedstoestand vanwege de overval hem dan nog kan redden.
ALs ze een horloge van 30K via MP willen verkopen en niet snappen dat dat niet slim is vermoed ik het ergste.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 18:08 schreef Stien_Struis het volgende:
[..]
Veel zal afhangen van de verklaringen die beide inmiddels verdachten gaan afleggen.
Heb geen idee hoe slim ze zijn?
Hij was eigenaar van de Primark in Arnhem en nog wat zaken.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 18:17 schreef Fer het volgende:
Las ergens dat het "slachtoffer" eigenaar was van een sigarenwinkel, zonnestudio, autohandel en geoothandel in bloemen/planten. Klinkt wel een beetje als het profiel van een drugshandelaar/witwasser.
Ik denk dat de twee op het bewuste moment weinig overlegd hebben over wat de volgende stap is. Zou dus zomaar kunnen dat ze beide een ander verhaal hebben over waarom ze in de auto zijn gestapt.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 18:08 schreef Stien_Struis het volgende:
[..]
Veel zal afhangen van de verklaringen die beide inmiddels verdachten gaan afleggen.
Heb geen idee hoe slim ze zijn?
De (random?) advocaat zal ook niet veel meer informatie hebben.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 18:21 schreef Razor21 het volgende:
Volgens een advocaat bij EditieNL zal de rechter er vanuit gaan dat dit eigen richting is (eigen rechter spelen). Dus geen noodweer. Overvaller vlucht immers al het huis uit en jij zet de achtervolging in. (gevaar was al geweken).
Dat viel mij dus ook al op. Of zal de politie deze later verplaatst hebben?quote:Op vrijdag 31 maart 2017 18:25 schreef Physsic het volgende:
De bezorgauto staat op de foto's heel ergens anders dan de plaats waar de overvaller zou zijn aangereden. Vreemd. Heeft hij geprobeerd de auto weer netjes terug te brengen naar de eigenaar?
Ja en het klokje van de eigenaar ook.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 18:21 schreef Razor21 het volgende:
Volgens een advocaat bij EditieNL zal de rechter er vanuit gaan dat dit eigen richting is (eigen rechter spelen). Dus geen noodweer. Overvaller vlucht immers al het huis uit en jij zet de achtervolging in. (gevaar was al geweken).
Ik denk het niet.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 18:31 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Dat viel mij dus ook al op. Of zal de politie deze later verplaatst hebben?
Primark? Primera toch.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 18:18 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Hij was eigenaar van de Primark in Arnhem en nog wat zaken.
Je hebt gelijk heb het helemaal verkeer gelezenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |