Is kut
Niet omdat ik eenzaam ben, een meisje wil om mee te bankhangen of weet ik veel wat, maar deze maatschappij is volledig ingericht op tweeverdieners.
Heb een universitaire studie gedaan, nu ook een prima verdienende baan op niveau in de financiële sector, maar als ik kijk naar de woningmarkt denk ik :
Op het bedrag wat ik als alleenstaande kan lenen ben ik veroordeeld tot lelijke tyfusflatjes, appartementen in achterstandsbuurten of in perifere dorpen. Al mijn maten die wel een relatie hebben huren samen met hun dinnetje gewoon een prima appartement in het centrum van Haarlem ofzo. Natuurlijk wel forse huur, maar als jet het /2 doet, is het nog best wel te doen.
Word zelf door alle makelaars afgewimpeld, want er is altijd wel een stelletje dat meer geld binnensleept per maand samen, en dus meer zekerheid en dus voorrang. Kan dus op zich wel iets kopen, maar dat zou dan iets zijn waarvan ik eigenlijk denk : wat een lelijke kutwoning. Daar ga je dus geheid spijt van krijgen over 1/2 jaar.
En dus blijf ik nog maar gewoon op mijn veredelde studentenhok zitten met huisgenoten waarvan ik hun kop niet meer kan zien. Elke ochtend staat er weer een debiel uitgebreid te douchen om half 8 terwijl 'ie pas om half 11 een keer naar college moet. Kom ik 's avonds thuis, heeft een huisgenoot weer besloten om drie vrienden uit zijn dorp op het eten uit te nodigen, zit ik daar weer de hele avond mee opgescheept.
klacht : het leven van een alleenstaande gaat niet over rozen.