Ik hoop dat WNL hapt, Wierd Duk er naast zetten en ze hebben gegarandeerd een mooie uitzendingtwitter:erikvmuiswinkel twitterde op maandag 27-03-2017 om 18:26:24Ik wil t liefst bij WNL mijn verhaal doen. Kunt u dat voor me regelen? https://t.co/WY7F1arwJR reageer retweet
Volkert was toch ook lid van zo'n dierenbevrijdings actie clubje.quote:Op maandag 27 maart 2017 18:34 schreef Droopie het volgende:
Als ik Volkert zie denk ik, ja ehh die heeft het licht niet uitgevonden.
quote:Hij volgde het atheneum aan de Stedelijke Scholengemeenschap Middelburg, ging milieuhygiëne studeren aan de Landbouwuniversiteit Wageningen, werd veganist en richtte in 1992 samen met Sjoerd van de Wouw de Vereniging Milieu-Offensief (VMO) op. De VMO hield zich bezig met juridische procesvoering tegen milieuovertredingen en dierenmishandeling. Van der Graaf controleerde of veehouders en boeren over de vereiste milieuvergunningen beschikten en spande procedures aan bij de Raad van State.
Ik heb dat zojuist getweeet en Wierd zegt goed idee.quote:Op maandag 27 maart 2017 18:36 schreef Sylv3se het volgende:
Ik hoop dat WNL hapt, Wierd Duk er naast zetten en ze hebben gegarandeerd een mooie uitzendingtwitter:erikvmuiswinkel twitterde op maandag 27-03-2017 om 18:26:24Ik wil t liefst bij WNL mijn verhaal doen. Kunt u dat voor me regelen? https://t.co/WY7F1arwJR reageer retweet
Nou kijk, die is dus ook niet zo gestoord dat het een impulsieve reactie was.quote:Op maandag 27 maart 2017 18:37 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Volkert was toch ook lid van zo'n dierenbevrijdings actie clubje.
En zo heel erg dom is hij blijkbaar niet:
[..]
hahaha echt?quote:Op maandag 27 maart 2017 18:43 schreef Fylax het volgende:
[..]
Ik heb dat zojuist getweeet en Wierd zegt goed idee.
Nicequote:Op maandag 27 maart 2017 18:43 schreef Fylax het volgende:
[..]
Ik heb dat zojuist getweeet en Wierd zegt goed idee.
quote:
twitter:nickfylax twitterde op maandag 27-03-2017 om 18:38:13Hopelijk krijg je dan @wierdduk of @thierrybaudet tegenover je. Dan word je afgemaakt. Verbaal dan he. https://t.co/tIeTmPvPi9 reageer retweet
twitter:wierdduk twitterde op maandag 27-03-2017 om 18:42:40@nickfylax @thierrybaudet @erikvmuiswinkel Goed idee. reageer retweet
twitter:Jezzebellz twitterde op maandag 27-03-2017 om 15:10:25Kunnen van Muiswinkel zijn maten hem nu komen ophalen uit de ballenbak. Hij heeft dringend een lavendel infuus nodig om te kalmeren. reageer retweet
Volkert is totaal niet dom zo ver ik weet, wel een complete gek, net als Breivik; en dit staat daarnaast totaal los van links of rechts.quote:Op maandag 27 maart 2017 18:34 schreef Droopie het volgende:
[..]
Jij bent een goede gast om mee te praten, dus ik durf die discussie wel aan.
Heeft hij daar geen punt.
Die Breivik heeft een manifest geschreven, dat was zo doordacht.
Ja hij is gestoord dat je zoveel mensen kan afschieten, maar dat was om zijn punt te maken.
Nu ik dit schrijf denk ik, oke slimme mensen kunnen ook gestoord zijn.
Als ik Volkert zie denk ik, ja ehh die heeft het licht niet uitgevonden.
Ik denk toch echt wel dat je Breivik in de extreemrechtse hoek kunt zetten en Volkert in de extreemlinkse hoek..quote:Op maandag 27 maart 2017 19:12 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Volkert is totaal niet dom zo ver ik weet, wel een complete gek, net als Breivik; en dit staat daarnaast totaal los van links of rechts.
Ik zal jou eens in de hoek zettenquote:Op maandag 27 maart 2017 19:18 schreef wolkentoetje het volgende:
[..]
Ik denk toch echt wel dat je Breivik in de extreemrechtse hoek kunt zetten en Volkert in de extreemlinkse hoek..
Whehehe, dan ben je geen echte VVD'er hoor.quote:Op maandag 27 maart 2017 19:22 schreef wolkentoetje het volgende:
[..]
Ja maar dat kan zomaar veranderen als ze met GL gaan regeren
Nah dat stem ik toch al vanaf de eerste keer dat ik mocht stemmen maar gaan ze met GL in zee dan is dat 15 maart de laatste keer geweest.quote:Op maandag 27 maart 2017 19:22 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Whehehe, dan ben je geen echte VVD'er hoor.
Ja dat is niet wat ik bedoel, ik verklaar mijzelf niet goed; ik bedoel juist dat Volkert links en Breivik rechts is en dat ze hiernaast maar niet in plaats van ook nog gestoord zijn.quote:Op maandag 27 maart 2017 19:18 schreef wolkentoetje het volgende:
[..]
Ik denk toch echt wel dat je Breivik in de extreemrechtse hoek kunt zetten en Volkert in de extreemlinkse hoek..
Ja, ja... Joh VVD maakt GL ook weer kapot hoor.quote:Op maandag 27 maart 2017 19:23 schreef wolkentoetje het volgende:
[..]
Nah dat stem ik toch al vanaf de eerste keer dat ik mocht stemmen maar gaan ze met GL in zee dan is dat 15 maart de laatste keer geweest.
En dan hopelijk ook niet op een medium als Twitter onder naam en toenaam.quote:Op maandag 27 maart 2017 19:23 schreef OscarMopperkont het volgende:
Ik zeg soms ook wel eens gekke dingen. Maar gelukkig niet zo gek als wat Van Muiswinkel allemaal uitkraamt.
Toch wel sneu om iemand zo te zien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |