en de ontbrekende winkels staan er weer voor 5 euro....... voor 7 euro doe ik er morgen nog een paar.quote:Op zondag 2 april 2017 19:56 schreef Prh01 het volgende:
[..]
Snoep ging ineens naar 3,- heb ik maar laten gaan.
Maar bij die cafés naar binnen lijkt mij toch wel lastig. Maar wel lekker verdienen
Shit net te vroeg geaccepteerd. Nu 7,-quote:Op donderdag 6 april 2017 10:57 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
en de ontbrekende winkels staan er weer voor 5 euro....... voor 7 euro doe ik er morgen nog een paar.
zojuist gedaan, en ontzettend veel spijt van!!!quote:Op donderdag 6 april 2017 09:21 schreef Spottertje73 het volgende:
Heeft iemand die dierenvoeding al gedaan...zo ja was het veel werk en hoelang duurde de opdracht ?
ik heb ook geen idee of hij dacht dat ik iets probeerde te jatten of dat hij misschien dacht "oh daar heb je er weer 1 van roamler". ik voelde me heel ongemakkelijk. als klant zal ik er zeker niet meer komen.quote:Op woensdag 5 april 2017 23:27 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
ja in die winkels zijn ze zeker erg.
instructies van het hoofdkantoor: zelf spioneren we wel in andere winkels maar ben er alert op dat ze dat niet bij ons doen!
Bedankt voor de geweldige tipsquote:Op woensdag 5 april 2017 23:26 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
raar figuur.
ik had al lang een keer tegen die manager gezegd:
luister, bij die opdrachten die ik in je winkel wilde doen op verzoek van jullie hoofdkantoor is het altijd de bedoeling om me te melden bij het personeel. vervolgens gaat het altijd om een flink aantal kopstellingen en actieplekken en vaak ook de kassa's, dus het is echt niet mogelijk om dat stiekum te doen en dat ben ik ook helemaal niet van plan om te proberen. dus als je me in je winkel ziet dan is dat gewoon om te winkelen omdat ik hier vlakbij woon, en de opdracht doe ik in jouw winkel niet omdat jij me te kennen hebt gegeven dat je daar niet mee akkoord gaat. dus loop me nou verder niet steeds zo creepy te achtervolgen.
en trouwens, als je er echt zo panisch voor bent dat er foto's worden gemaakt in je winkel, moet je dat misschien op 1 of andere manier bij de deur communiceren. (ik gok dat daarover niets wordt aangegeven)
of om te jennen zou ik misschien hebben gezegd: luister we herinneren ons allebei het gesprek waarin je me aangaf dat je het er niet mee eens bent dat ik foto's maak in je winkel, dus dat doe ik sinds dat gesprek ook niet meer en dat probeer ik ook helemaal niet. laat mij gewoon rustig mijn gang gaan, voor ondernemers als jij accepteert het hoofdkantoor bij uitzondering ook gewoon een rapportage zonder foto's.
of een keer met een notitieblok de winkel doorlopen, naar vanalles kijken op een manier dat duidelijk is dat je niet gewoon aan het winkelen bent. af en toe verbaasd kijken en meteen driftig schrijven
welke Etos is het? kans bestaat dat ik binnenkort wel weer in die buurt ben, eens kijken of ik daar leuk kan stangen. gewoon voor de fun!
Ik zie hier ook geen verzoeken voorbij komen, maar ik zou ook wel een invite willenquote:Op donderdag 6 april 2017 18:35 schreef Armani XL het volgende:
Klinkt wel interessant om Roamler te worden. Kan ik hier om een invite vragen of snap ik het weer niet?
Dat eerste klopt niet. Je vraag welquote:Op donderdag 6 april 2017 18:35 schreef Armani XL het volgende:
Klinkt wel interessant om Roamler te worden. Kan ik hier om een invite vragen of snap ik het weer niet?
Via PM ontvangen, heel veel dank nogmaalsquote:Op donderdag 6 april 2017 19:01 schreef Papabear het volgende:
[..]
Ik zie hier ook geen verzoeken voorbij komen, maar ik zou ook wel een invite willen
quote:Op donderdag 6 april 2017 18:35 schreef Armani XL het volgende:
Klinkt wel interessant om Roamler te worden. Kan ik hier om een invite vragen of snap ik het weer niet?
het grappige is dus nu dat ik geen enkel idee heb wie van jullie 2 al level 2 heeft bereikt, maar sowieso aan jullie allebei: heel veel succes!!quote:Op donderdag 6 april 2017 19:55 schreef Papabear het volgende:
[..]
Via PM ontvangen, heel veel dank nogmaals
Dat ben ik. Lekker bezig geweest vandaagquote:Op vrijdag 7 april 2017 18:33 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
[..]
het grappige is dus nu dat ik geen enkel idee heb wie van jullie 2 al level 2 heeft bereikt, maar sowieso aan jullie allebei: heel veel succes!!
(en aan 1 van jullie beiden dus ook: gefeliciteerd met het behalen van level 2!)
Ik snap echt niet waar al die mensen zich toch druk om maken.quote:Op maandag 10 april 2017 21:41 schreef Prh01 het volgende:
Vandaag voor het eerst echt aangesproken bij een plus. en de beste man wou alles weten. Liep zelfs mee naar buiten om mijn kenteken op te schrijven.
Bleef nog even op de parkeerplaats om opdracht af te maken. En mocht daar niet blijven. Was eigen terrein. Jaja.
Was de snoepopdracht dus kon ook niet goed uitleggen wat er nou gecontroleerd werd en waarom.
Ga daar dus maar even niet weer heen.
Als eigenaar of manager van een winkel zou ik me er ook niet prettig bij voelen als er foto's worden gemaakt van de kassa en omgeving. Zo gek is dat toch niet?quote:Op maandag 10 april 2017 21:43 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Ik snap echt niet waar al die mensen zich toch druk om maken.
Via SS verdien je niks als je iemand aanmeldtquote:Op dinsdag 11 april 2017 13:38 schreef krayn het volgende:
Iemand die een invite voor SS kwijt wil?
Ben op 3 weken tijd in level 3 geraakt bij Roamler, dus je kan zeker wat op mij verdienen
Ja heb hem geannuleerd. Teveel werk voor 1,50quote:Op woensdag 12 april 2017 20:07 schreef loezzzje het volgende:
heeft iemand die strandtas opdracht bij kruidvat gedaan? pfff het was wel veel zoeken elke keer en geen enkele kruidvat had echt alle gevraagde dingen dus constant die klote controle foto's.
als je alles kunt vinden dan is hij goed te doen. maar bij de ene kruidvat ontbrak dit en bij de andere weer dat. en het klote eraan is dus idd dat je meer werk hebt voor minder vergoeding.quote:Op woensdag 12 april 2017 22:09 schreef Prh01 het volgende:
[..]
Ja heb hem geannuleerd. Teveel werk voor 1,50
voor iemand die regelmatig aangeeft dat ie gestopt is moet ik zeggen dat je de apps en ook deze topicreeks aardig in de gaten houdtquote:Op vrijdag 14 april 2017 22:58 schreef Sunri5e het volgende:
Wat is er met Roamler aan de hand? Ze lijken weer als vanouds te zijn met wat opdrachten???
Jep ook nog eentje gedaan. Lidl winkelcheck was ook makkelijk maar die was snel weg dus heb er maar 1 kunnen doen.quote:
Altijd de hoop gehouden dat ze weer terug naar het oude zouden gaan. En een app open je snel even een paar tellen om te kijken wat er in staar. Met he uitvoeren van opdrachten was ik idd gestopt. Wellicht dat ik weer begin als ze dit doorzetten.quote:Op vrijdag 14 april 2017 23:06 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
voor iemand die regelmatig aangeeft dat ie gestopt is moet ik zeggen dat je de apps en ook deze topicreeks aardig in de gaten houdt![]()
maat wel gewoon blijven doen hoor, ik vind het gezellig!
gespeeld?quote:Op zondag 16 april 2017 22:52 schreef A-ce het volgende:
Kan iemand me invité als Roamler? Ik heb het lange tijd (6'mnd) niet meer gespeeld en mijn inlog gegevens heb ik niet meer. Tevens over gegaan naar een andere e-mailadres 😩
Thxxx PB is verstuurd
Je kunt ze mailen en dan activeren ze je account weer.quote:Op zondag 16 april 2017 22:52 schreef A-ce het volgende:
Kan iemand me invité als Roamler? Ik heb het lange tijd (6'mnd) niet meer gespeeld en mijn inlog gegevens heb ik niet meer. Tevens over gegaan naar een andere e-mailadres 😩
Thxxx PB is verstuurd
Geen baan in ieder gevalquote:Op zondag 16 april 2017 23:22 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
gespeeld?
je ziet het als een spelletje?
gezonde instelling.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |